liikumisSESOON

04Dec2017
08Dec2017
Since June 2016 you need to have a valid API key enabled to display Google maps, see plugin settings

Jaan Ulst TEE TÖÖD, NÄE VAEVA, SIIS TULEB ARMASTUS!

kell 10:00 - 12:00

ETA, Hobujaama 12, Tallinn

5 eurot kord või 20 eurot nädal

 

Töötoas mõtiskleme ja katsetame, millisel hetkel hakkame enda keha liikumist armastama. Millised dramaturgilised kihistused peavad selleks eksisteerima? Milline on jätkusuutlik soolo/duett? Töö saab olema tugevalt füüsiline. Seome ja lammutame koreograafi loodud tantsufraaside osiseid.

___

 

Olen vabakutseline koreograaf ja tantsuõpetaja. Õppisin Tallinna Ülikoolis, Nice ülikoolis Prantsusmaal ja Fontyse Tantsuakadeemias Hollandis. Töötanud mitmel pool Eestis: Teater Vanemuine, Eesti Draamateater, Vene teater, Sõltumatu Tantsu Ühendus jne. Lisaks ka projektid Hollandis ja Prantsusmaal. Tantsus hindan keha valdamise tehnikaid (klassikaline, modern, rahvalik jt) ja tantsija võimet oma loovust soravalt väljendada. 

 

______________________________________________________________________________

liikumisSESOON on tantsu-ja liikumispraktika keskne formaat, mis pakub regulaarset professionaalse treeningu võimalust ning toetab teadmiste jagamist ja dialoogi valdkonnas tegutsevate tantsu-, teatri- ja etenduskunstnike vahel, kes tegutsevad Eestis.

liikumisSESOON on alguse saanud Sõltumatu Tantsu Laval 2016/17 hooajal ning selle projekti algatajaks ja eestvedajaks on tantsukunstnik Joanna Kalm.

2017/18 hooajal toimub liikumisSESOON Eesti Tantsuagentuuri algatatud uues tantsukunsti valdkonna arenguks loodud TantsuRUUMi keskkonnas.

TantsuRUUM on toetav keskkond ja kohtumispaik tantsuprofessionaalidele. Tegemist on tantsuprofessionaalide koostöö – ja arenguplatvormiga, mida viib ellu Eesti Tantsuagentuur koostöös Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liiduga.

Toetajad Eesti Kultuurkapital ja Eesti Kultuuriministeerium.

 

 

There is one person coming

registreerunute nimekiri: Häldi

Registreeri/ Registrate

Enter the word YES in the box:
Validating payment information...
Waiting for Payment Gateway...

Kategooria:  liikumisSESOON