"Pu(u)änt KAKS"

Koreograaf ja kursuse juhendaja Liisa Laine
Kostüümikunstnik Laura Oolma
Valguskunstnik Priidu Adlas
Tantsijad: Annabel Matkur, Daniela Privis, Ebe- Liis Kopp, Grete Ranniku, Ilo Tuule Rajand, Jaana Persidski, Lauren Grinberg, Merilin Jusilo

 

„Katkestus“

Koreograaf ja kursuse juhendaja Helena Pihel
Helikujundus Ando Naulainen
Kostüümikunstnik Adele Thele Robam
Valguskunstnik Priidu Adlas
Tantsijad: Eliisabel Jõela, Elle Maria Viies, Eva Kristel Ibrus, Hanna-Maria Saar, Jennifer Illisoson, Johanna Maasik, Karmen Laidre, Karmen Teesi Pregel, Karoliine Olle, Maria Solei Järvet, Mia Valtenberg, Kirke Kaur

 

Produktsioon: Eesti Tantsuagentuur
Toetajad: Hooandjad, Trükikoda JOON, Eesti Kultuurkapital

Esietendus 30. aprillil kell 18:00

Lavastus on valminud Eesti Tantsuagentuuri tantsukooli õppeprogrammi raames

 

 

ETA Tantsukooli lõpetajate diplomilavastus on kooli õppeaasta tippsündmus, mida ootab kogu koolipere ja ka meie sõpruskond. Diplomilavastused peegeldavad ETA Tantsukooli lõpetavate kursuste olemust, nende tantsijate eripära ja omanäolisust ning aastate jooksul õpitut. Lavastuste koreograafia luuakse ühistööna koos kursuse juhendajatega. Etendused on kaasahaaravad nagu ka tantsijad, kes paeluvad ennekõike oma kõrgetasemelise tehnilise sooritusega – tasub kindlasti vaatama tulla!

 

12. lennu lõpetab kaks kursust lavastustega:

"Pu(u)änt KAKS"
Koreograaf ja kursuse juhendaja Liisa Laine ning tantsijad soovitavad: “Ärge otsige kõikjal ja kõiges tähendust, nautige laval toimuvat!”

 

„Katkestus“

Koreograaf ja kursuse juhendaja Helena Pihel ja tantsijad peegeldavad oma lavastust: „See on lugu liikumisest ja selle situatsioonidest. Nii lihtne see ongi“.

 

Vajame headelt inimestelt hoogu, et luua noortele ETA tantsusaalidesse teatrimeeleolu, lavastustele professionaalne valguskujundus ning etendajatele kostüümid. Koos Teie poolse abiga saame luua tantsijatele parimad tingimused tundmaks end imeliselt tõelisel teatrilaval.

 

Oleme tänulikud, kui saate noorte tantsijate tantsuunistusi toetada!

Hoogu meie projektile saab anda siin.