Kategooria: Töötoad
Uurimuslik töötuba: Somaatiline kompositsioon ja kehapõhine film
kell 10 - 15
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
Kontaktimpro tunnid / Contact Improv drop-in classes
kell 19:30 - 21:00
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
VAHELÜLI: Ressurss (vaimne, inim-, keskkond, tehnoloogia)
kell 10:00 - 18:00
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
Sidekoepulsoloogia meistriklass// Florence Augendre (FRA/BE)
kell 10:00 - 16:00
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
Töötuba: Ruumid, mida loome // Valeria Januškevitš
kell 11:00 - 15:00
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
Töötuba: liikumise ja aja uurimine / Maher Shawamreh (PAL)
kell 12:30 - 15:30
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
Töötuba: Spontaanse keha otsingul risoomses maailmas
kell 12:00 - 16:00
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
Improvisatsiooni praktika (juhendaja: Indrek Kornel)
kell 17:00 - 20:00
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
Uurimuslikud kohtumised: Dramaturgia kui iseseisev ja autonoomne kunstivorm// 14.05 Alissa Šnaider ja Maike Lond
kell 11:00 - 15:00
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
Töötuba: Ökosomaatilised praktikad kahjustatud planeedil elamiseks ja suremiseks// Olive Bieringa
kell 10:00 - 17:00
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
Uurimuslikud kohtumised: FILM JA RÜTM// 19.03 Veiko Õunpuu
kell 11:00 - 15:00
Kategooria: ETA üld Kõik TantsuRUUM Töötoad
Uurimuslikud kohtumised: KOREOGRAAFIA SÕNATEATRIS// 22.01 Hanna Junti
kell 11:00 - 15:00
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
VAHELÜLI// kureerivad TantsuRUUMi resident-kunstnikud Hanna Junti, Sofia Kruusamägi, Laura Kvelstein ja Greta Liht
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
Uurimuslikud kohtumised: KOREOGRAAFIA VÄLJAD// 20.11 Jüri Nael
kell 11:00 - 15:00
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
TantsuRUUMi hooaja alguse loomelabor: Jette Loona Hermanis & Johhan Rosenberg
kell 13:00 - 19:00
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
TantsuRUUMi hooaja alguse töötuba: Maija Hirvanen
kell 10:00 - 13:00
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
PÄEV RESIDENTIDE Eva O. & Σofiaga - etendus „Kuhu läheb point, kui me sellele pihta ei saa?” // Festival reSIDEntuur residenTUUR
kell 19:00 - 20:00
Kategooria: Kõik Töötoad
PÄEV RESIDENTIDE Eva O. & Σofiaga (töötuba) // Festival reSIDEntuur residenTUUR
kell 11:00 - 14:00
Kategooria: Kõik Töötoad
PÄEV RESIDENT TATJANAGA vaikuse praktika // Festival reSIDEntuur residenTUUR
kell 18:00 - 21:00
Kategooria: Kõik Töötoad
PÄEV RESIDENT TATJANAGA töötuba // Festival reSIDEntuur residenTUUR
kell 11:00 - 14:00
Kategooria: Kõik Töötoad
Töötuba: PÕRANDATEHNIKAST JA LIIKUMISE KUNSTIST
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
KEHA MITTETEADLIKUSE LABOR, Mari Mägi
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
Uurimuslikud kohtumised: DRAMATURGIA VÕIMALUSED JA VÕIMATUSED TANTSUKUNSTIS
kell 11:00 - 14:00
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
Uurimuslikud kohtumised: DRAMATURGIA VÕIMALUSED JA VÕIMATUSED TANTSUKUNSTIS
kell 11:00 - 16:00
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
s ω m a: liikumise laboratoorium
Kategooria: Kõik Töötoad
Residentuuri jagamine: VAIKUSE VAATLEMINE
Kategooria: Kõik TantsuRUUM Töötoad
Vahelüli
Kategooria: Kõik Töötoad
Töötuba: Jarkko Mandelin & Anni Koskinen
Põrandatehnika + partnerlus + repertuaar
kell 9.30 - 15.30
Kategooria: Kõik Töötoad
Töötuba: Yumiko Yoshioka
Kajav Keha: Buto ja orgaaniline liikumine
kell 10:00 - 16:00
Kategooria: Töötoad
Töötuba: Maud Blandel
Meelelahutuse kõla kui koreograafiline loomemeetod
kell 12:00 - 16:00
Kategooria: Kõik Töötoad
Benôit Lachambre
Suhestuvad ja liikuvad koreograafilised arhitektuurid
kell 11:00 - 17:00
Kategooria: Töötoad
Mårten Spångberg
Looda parimat, valmistu halvimaks, saada kuradile see jama!
kell 10:00 - 16:00
Kategooria: Töötoad
ArtFusion
Viltė Švarplytė kaasaegse tantsu töötuba ''May I?'' the body asked…
kell 10:00 - 13:00
Kategooria: Töötoad
ArtFusion
klassikalise tantsu töötuba Peterburi Mihhailovski Teatri trupilt
kell 13:00 - 15:00
Kategooria: Töötoad
ArtFusion: töötoad
Valeria Januskevitš ja Joonas Tagel, KAASAEGSE TANTSU TEHNIKA JA TÕSTETEHNIKA
R 14.30-17.45; L 12.00-15.15; P 10.00-13.00
Kategooria: Kõik Töötoad
ArtFusion: töötoad
Adriano Wilfert Jensen tantsu uurimuslik töötuba “ forms of feelings feelings of forms”/ “ tunde vormid vormide tunded”
kell 10:00 - 16:00
L, P 10:00-18:00
Kategooria: Töötoad
ArtFusion
Florence Augendre liikumisuurimuslik meistriklass
kell 10:00 - 16:00
10:00 - 18:00 L,P
Kategooria: Töötoad
ArtFusion
Galina Gracheva, kaasaegne tants
eraldi grupid kesktasemele ja professionaalidele
Kategooria: Töötoad
ArtFusion
Polina Mitryashina, kaasaegse tantsu tehnika ja repertuaar (eraldi grupid harrastajatele ja professionaalidele)
kahel päeval nädalavahetusel
Kategooria: Töötoad