REVÜÜFANTAASIA FOREVER YOUNG

Starlight Cabaret’ uus revüülavastus Forever Young on pühendatud Eesti Vabariigi 100.sünnipäevale.
Lavastaja Kristjan Kurm toob vaatajani kirglikult kuuma ja irooniliselt vaimuka loo armastusest ja vabadusest, iseseisvusest ja isepäisusest.
Esinevad Eesti Tantsuagentuuri revüüteatri Starlight Cabaret’ tantsuartistid ning laulusolistid Nele-Liis Vaiksoo või Kristiina Renser, Irina Haak ning Kalle Sepp või Bert Pringi.
Kaasahaarav kolmeosaline revüülavastus juhib vaataja läbi armastuse wabariigi, armastusevaba riigi ja vabaarmastuse riigi. Stilistiliselt kirevas revüüs näeb numbreid balletist hip-hopini ja polkast rokini, on duette ja klassikalist görliderivi.

KABAREEÕHTUD MERINEITSIS

Ülipopulaarsed „FOREVER YOUNG“ kabareeõhtud restoranis Merineitsi jätkuvad sügishooajal!
Glamuurne lavaline ja kulinaarne pillerkaar pakub asjatundjate hinnangul maailmaklassi meelelahutust Eesti ainsas statsionaarselt tegutsevas kabarees, Viru hotelli show&dinner restoranis Merineitsi.
Starlight Cabaret võrratud tantsu- ja laulusolistid on jäädavalt võlunud publiku südamed ja vaatajate soovil näeb Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud revüüetendust ka sügishooajal 2018.
Tantsime lustlikult läbi Eesti ajaloo ja naudime peakokk Margus Tammpere loomingut - uuel hooajal uus menüü! Alustame etendustega 12. oktoobril 2018! Üllata oma sõpru ja töökaaslasi elamusliku õhtuga, piletid juba müügil!

KÜLALISETENDUSED

11. aprillil Pärnu Endla Teatris piletimaailm piletilevi
25. aprillil Viljandi Ugala Teatris piletilevi
26. aprillil Võru Kandles piletilevi
8. mail Rakvere Teatris piletimaailm piletilevi
9. mail Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses piletilevi

26.mail Tartu Vanemuise väikeses majas piletilevi

 

Sokos Hotel Viru restoran Merineitsi kabareeõhtutel täissaalidele mängitav revüüfantaasia nüüd kontsertversioonina ka teistes Eesti linnades!
Etenduste algus kõikjal 19:00.

Piletid müügil Piletilevis ja Piletimaailmas ning toimumiskohtade kassades.

Print

REVÜÜTEATER STARLIGHT CABARET

Revüüteater Starlight Cabaret koondab endas Eesti Tantsuagentuuri 20-aastast kogemust tantsulise meelelahutuse vallas. Püsiva artistide koosseisuga revüüteatri trupp, mis koosneb Eesti selle ala parimatest tegijatest, pakub klassikalist meelelahutuslikku varietee elamust aastast 2009.
Viimased seitse aastat on trupi kodulava olnud Hotell Viru restoranis Merineitsi. Seal toimuvad kabareeõhtud, kus meeleoluka revüüshow kõrvale saab nautida ka hõrku õhtusööki. Showprogrammid läbi aja:
”Glamour Express” (2009) - reis läbi erinevate maade;
”Legends of Times” (2011) - Viru ajaloost ja ajastust;
”Time after Times” (2013) - Eesti Tantsuagentuuri 15. sünnipäeva retroshow;
"Life is a Cabaret" (2014) – dokumentaalrevüü Kalju Saarekese elust ja Eesti meelelahutuse ajaloost
„Forever Young“ (2016) - revüüfantaasia, mis pühendatud Eesti Vabariigi sajandale sünnipäevale ning on mängukavas käesoleva aasta lõpuni.

2 weeks ago

FOREVER YOUNG - Igavesti noor-uslik & vägev programm ;)! Naudiks veel & veel.. ...

View on Facebook

2 weeks ago

Revüüteater Starlight Cabaret

Täna alustame! #starlightcabaret #foreveryoungTäna, etendusega Pärnu Endla Teatris, alustab Starlight Cabaret oma traditsioonilist kevadist ringireisi!

Revüüteatri lavastus “Forever Young ehk igavesti noor neiu Eesti” on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale ja räägib kirglikult kuuma ja irooniliselt vaimuka loo armastusest ja vabadusest, iseseisvusest ja isepäisusest.

Sokos Hotel Viru restoran Merineitsi kabareeõhtutel täissaalidele mängitud menukat revüüfantaasiat näeb nüüd kontsertversioonis külalisetendustel aprillis ja mais erinevates Eesti linnades. Kolme osaline revüüfantaasia juhib vaataja läbi armastuse wabariigi, armastusevaba riigi ja vabaarmastuse riigi. Lavastus kulgeb peamiselt 20.sajandi kultuuriruumis, kuid jõuab otsaga ka 21.sajandisse. “See on lugu meist endist ja meie unistustest, inimlikust soovist ennast maailmale tõestada, olla parim, imetletud ja armastatud. Soovist olla igavesti noor!”, kirjeldab lavastaja Kristjan Kurm.
Lavale tuuakse 26 suurejoonelist revüünumbrit kümne tantsija ja kolme laulja elavas esituses. Üheks oluliseks teljeks, mille ümber lavastus keerleb on Eesti 100-aastane meelelahutusliku lavatantsu ajalugu. Laval näeb numbreid balletist hip-hopini ja polkast rokini, näeb duette ja klassikalist görlide rivi.

Muusikavalikul on tuginetud ennekõike eestikeelsetele ja aegade jooksul kuulsaks saanud lugudele. Lavastuse tantsunumbrite koreograafiad on loonud Elo Unt, Marina Kesler, Argo Liik, Liisa Laine, Liisi Org ja teised. Revüüteater Starlight Cabaret tegutseb Eesti Tantsuagentuuri juures juba üheksandat hooaega. Selle aja jooksul on koostöös Sokos Hotel Viru restoraniga Merineitsi valminud viis revüülavastust.

Starlight Cabaret truppi kuuluvad paljud Eesti tantsu- ja meelelahutusmaailma artistid, teiste seas astuvad solistidena üles Ira Haak, Nele-Liis Vaiksoo, Kristiina Renser, Kalle Sepp ja Bert Pringi. “Forever Young” esietendus toimus 7.oktoobril 2016 Sokos Hotel Viru Show & Dinner restoranis Merineitsi ja seda on tänaseks mängitud 125 korda.

Külalisetendused toimuvad:
11.aprillil Pärnu Endla Teatris,
25.aprillil Viljandi Ugala Teatris,
26.aprillil Võru Kandles,
8.mail Rakvere Teatris,
9.mail Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses ja
26.mail Tartu Vanemuise väikeses majas.

Etenduste algus kõikjal kell 19.00.
Piletid hinnaga 18-23 eurot müügil PILETILEVIS ja PILETIMAAILMAS ning toimumiskohtade kassades.

Lavastuse kontsertversioon on kolmes vaatuses ja kestab koos kahe vaheajaga 2,5tundi.

Tallinna publikul on võimalik veel lavastust vaadata Sokos Hotel Viru restoran Merineitsi õhtusöögiga kabareeõhtutel aprilli lõpuni ning uuel hooajal alates 12. oktoobrist.
...

View on Facebook

KONTAKT

Eesti Tantsuagentuuri revüüteater Starlight Cabaret aadress:
SA Eesti Tantsuagentuur
Hobujaama 12, 10117 TallinnStsenarist-lavastaja ja produtsent
Kristjan Kurm
kristjan@tantsuagentuur.ee
tel. +372 513 4787


trupijuht:

Liisi Org
liisi@tantsuagentuur.ee
tel. +372 524 4723


Täname koduleheküljel kasutatud fotode loa eest: 
Gerli Raadik, Eero Vabamägi, Harry Tiits, Maris Savik

Starl_logo_uus