THE GREATEST SHOW

 

UUS revüülavastus  "THE GREATEST SHOW"  viib üheks õhtuks tõeliste muusikahittide maailma! 

 

Mõni neist lugudest on olnud maailmakuulus ja kõiki edetabeleid juhtiv megahitt, mõni aga lubamatult väikese tähelennuga ja koduselt armsaks saanud muusikapala, mis on oma tee edetabelite asemel hoopis kuulajate südametesse leidnud. Need on meloodiad, mille tunned ära juba esimestest taktidest ja mille sõnu tead unepealt. Need on laulud, mille järgi tantsisid ennastunustavalt koolidiskol, armusid ning nutsid, kui südamevalul polnud otsa ega äärt. Need on muusikapalad, mis on ületanud põlvkondade piirid, mida mängitakse aastast aastasse raadiotes ning kuulatakse ikka ja jälle nii kodus kui peol.

 

Unustamatud hitid nii kodu- kui välismaalt toovad Teieni revüüteater Starlight Cabaret tipptasemel artistid! Teie kõrvu paitavad meie säravad solistid Irina Haak, Kalle Sepp või Bert Pringi ning Kristiina Renser või Kärt Anton.

KABAREEÕHTUD MERINEITSIS

 

Kabareeõhtud restoranis Merineitsi ootavad külalisi alates oktoobrist!

 

Glamuurne lavaline ja kulinaarne pillerkaar pakub asjatundjate hinnangul maailmaklassi meelelahutust Eesti ainsas statsionaarselt tegutsevas kabarees, Viru hotelli show&dinner restoranis Merineitsi.
Starlight Cabaret võrratud tantsu- ja laulusolistid on jäädavalt võlunud publiku südamed.

Laual on Viru hotelli Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere à la carte looming, toitude juurde sobitatud veinivaliku eest hoolitseb Eesti parimate sommeljeede tiim!

 

Uut hooaega alustame 14. oktoobril 2022!

Üllata oma sõpru ja töökaaslasi elamusliku õhtuga!

 

KÜLALISETENDUSED

Meie senised tuurid on tänu teile olnud imelised õnnestumised - sooja vastuvõtuga meeleolukad sündmused! Varsti soovime seda kindlasti uuesti kogeda.

REVÜÜTEATER STARLIGHT CABARET

Revüüteater Starlight Cabaret koondab endas Eesti Tantsuagentuuri enam kui 20-aastast kogemust tantsulise meelelahutuse vallas. Püsiva artistide koosseisuga revüüteatri trupp, mis koosneb Eesti selle ala parimatest tegijatest, pakub klassikalist meelelahutuslikku varietee elamust aastast 2009. Viimased 10 aastat on trupi kodulava olnud Original Sokos Hotel Viru restoran Merineitsi. Seal toimuvad kabareeõhtud, kus meeleoluka revüüshow kõrvale saab nautida ka hõrku õhtusööki.

 

Showprogrammid läbi aja:
”Glamour Express” (2009) - reis läbi erinevate maade;
”Legends of Times” (2011) - Viru ajaloost ja ajastust;
”Time after Times” (2013) - Eesti Tantsuagentuuri 15. sünnipäeva retroshow;
"Life is a Cabaret" (2014) – dokumentaalrevüü Kalju Saarekese elust ja Eesti meelelahutuse ajaloost
„Forever Young“ (2016) - revüüfantaasia, mis pühendatud Eesti Vabariigi sajandale sünnipäevale.

"Créme de la créme ehk Starlight Cabaret 10 aasta parimad palad" (2019) - kümne aasta parimad palad on tagasivaade meie kümne aasta õnnestumistele.

Cover for Revüüteater Starlight Cabaret
1,468
Revüüteater Starlight Cabaret

Revüüteater Starlight Cabaret

Starlight Cabaret on Eesti Tantsuagentuuri revüüteater. Kabareeõhtud toimuvad Sokos Hotel Viru re

3 days ago

Revüüteater Starlight Cabaret
Aga kus Teie aastavahetusel olete?Piletilevi soovitab igatahes koos meiega uut aastat vastu võtta! ... See MoreSee Less
View on Facebook
Täna on Kalle Sepp päev! 🍾💐🎉Palju õnne meie hurmavale ja kelmikale Kalle Seppale, kes enda šarmi ja imelise häälega Revüüteater Starlight Cabaret publikut kauaaegselt ja jätkuvalt võlub ning kaasa haarab! 💐🎉Soovime sulle jätkuvat sära ning šarmi! Sinu ETA ❤️ ... See MoreSee Less
View on Facebook
Täna Kanal 2 - Õhtu saates!Kas Teie teate mis asi on “Hopsti viktoriin?” 🤔Kalle Sepp ja Bert Pringi pidid seda igatahes täna koos Pireti ja Robertiga mängima! Loomulikult võtsime ka naistantsijad kaasa! 💃 ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 weeks ago

Revüüteater Starlight Cabaret
Miniseelikud ja saatanlikud naised, kikilipsud, kuumad pilgud ja lahe atmosfäär! Mis värvi siis ikkagi on armastus ning kas tõesti suudab keegi lõvi tallena peatada?📸 E. Soorsk#StarlightCabaret #greatestshow #newseason ... See MoreSee Less
View on Facebook

KONTAKT

Eesti Tantsuagentuuri revüüteater Starlight Cabaret aadress:
SA Eesti Tantsuagentuur
Hobujaama 12, 10117 TallinnProdutsent
Kristjan Kurm
kristjan@tantsuagentuur.ee
tel. +372 513 4787


Kunstiline juht:

Liisi Org
liisi@tantsuagentuur.ee
tel. +372 524 4723


Täname koduleheküljel kasutatud fotode loa eest:
Ekaterina Soorsk, Gerli Raadik, Eero Vabamägi, Harry Tiits, Maris Savik

Starl_logo_uus