CRÉME DE LA CRÉME ehk VIRU 50 ja Starlight Cabaret parimad palad.

Restoran Merineitsi kabareeõhtu Créme de la créme ehk VIRU 50 ja Starlight Cabaret parimad palad.

50. aastase Hotell VIRU legendaarse ajaloo osaks on alati olnud ka varieteekunst.

Viimased 12 hooaega on olnud hotelli restoran Merineitsi revüüteater Starlight Cabaret kodulava.

Sellel laval on sündinud kuus originaallavastust, 126 revüünumbrit ja eesti publik on saanud nautida rohkem kui 600 kabareeõhtut.

Créme de la Créme ehk Starlight Cabaret parimad palad on tagasivaade meie senistele õnnestumistele.

See on värvikas valik revüünumbritest, mis on võitnud publiku südame ja kujundanud meie revüüteatri tänase näo.

Kirsina säravad kreemisel sünnipäevatordil meie revüüteatri staarid Irina Haak, Bert Pringi, Kalle Sepp, Kristiina Renser ja Kärt Anton.

KABAREEÕHTUD MERINEITSIS

Kabareeõhtud restoranis Merineitsi ootavad külalisi alates oktoobrist!

 

Glamuurne lavaline ja kulinaarne pillerkaar pakub asjatundjate hinnangul maailmaklassi meelelahutust Eesti ainsas statsionaarselt tegutsevas kabarees, Viru hotelli show&dinner restoranis Merineitsi.
Starlight Cabaret võrratud tantsu- ja laulusolistid on jäädavalt võlunud publiku südamed.

Laual on Viru hotelli Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere à la carte looming, toitude juurde sobitatud veinivaliku eest hoolitseb Eesti parimate sommeljeede tiim!

 

Uut hooaega alustame 14. oktoobril 2022! Üllata oma sõpru ja töökaaslasi elamusliku õhtuga!

 

KÜLALISETENDUSED

Meie senised tuurid on tänu teile olnud imelised õnnestumised - sooja vastuvõtuga meeleolukad sündmused! Varsti soovime seda kindlasti uuesti kogeda.

REVÜÜTEATER STARLIGHT CABARET

Revüüteater Starlight Cabaret koondab endas Eesti Tantsuagentuuri 20-aastast kogemust tantsulise meelelahutuse vallas. Püsiva artistide koosseisuga revüüteatri trupp, mis koosneb Eesti selle ala parimatest tegijatest, pakub klassikalist meelelahutuslikku varietee elamust aastast 2009. Viimased 10 aastat on trupi kodulava olnud Original Sokos Hotel Viru restoran Merineitsi. Seal toimuvad kabareeõhtud, kus meeleoluka revüüshow kõrvale saab nautida ka hõrku õhtusööki.

 

Showprogrammid läbi aja:
”Glamour Express” (2009) - reis läbi erinevate maade;
”Legends of Times” (2011) - Viru ajaloost ja ajastust;
”Time after Times” (2013) - Eesti Tantsuagentuuri 15. sünnipäeva retroshow;
"Life is a Cabaret" (2014) – dokumentaalrevüü Kalju Saarekese elust ja Eesti meelelahutuse ajaloost
„Forever Young“ (2016) - revüüfantaasia, mis pühendatud Eesti Vabariigi sajandale sünnipäevale.

"Créme de la créme ehk Starlight Cabaret 10 aasta parimad palad" (2019) - kümne aasta parimad palad on tagasivaade meie kümne aasta õnnestumistele.

Cover for Revüüteater Starlight Cabaret
1,406
Revüüteater Starlight Cabaret

Revüüteater Starlight Cabaret

Starlight Cabaret on Eesti Tantsuagentuuri revüüteater. Kabareeõhtud toimuvad Sokos Hotel Viru re

3 days ago

Revüüteater Starlight Cabaret
Season 14, lets go! #newseason #StarlightCabaret ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 months ago

Revüüteater Starlight Cabaret
Revüüteater Starlight Cabaret ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 months ago

Revüüteater Starlight Cabaret
Viru hotell 50!50-aastase Hotell Viru legendaarse ajaloo osaks on alati olnud varieteekunst. Viimased 13 hooaega on Restoran Merineitsi olnud revüüteater Starlight Cabaret kodulava.Sellel laval on sündinud kuus originaallavastust, 126 revüünumbrit ja publik on saanud nautida üle 600 kabareeõhtu!Palju õnne Original Sokos Hotel Viru !🎉 ... See MoreSee Less
View on Facebook

4 months ago

Revüüteater Starlight Cabaret
Ja ongi kõik!Sellel nädalavahetusel andsime täissaalidele oma viimased „Crème de la crème“ etendused ja lõpetasime pidulikult Starlight Cabaret 13.hooaja! Kümne aasta parimad palad, publiku ja ka meie südamed võitnud ning revüüteatrile tänase näo andnud unustamatud revüünumbrid lähevad nüüd väljateenitud puhkusele ja leiavad viie varasema originaallavastuse kõrval koha revüüteatri ajalooriiulil. Viimased aastad olid meie jaoks kindlasti ühed väljakutsuvamad ja nagu kogu meelelahutussektori jaoks, ootamatusi täis.Vaatamata sellele suutsime revüülavastust „Crème de la crème“ mängida 134. kabareeõhtul ja rõõmustada üle 20 000 külalise! See on suur saavutus, võttes arvesse, et pidime kõigile teadaolevatel põhjustel korduvalt etendusi edasi lükkama või üldse ära jätma. Siinkohal ongi õige aeg tänada kõiki, kes aitasid selle suurepärase tagasivaate revüüteatri senistele õnnestumistele teoks teha!Aitäh Eesti Tantsuagentuur ja meie kodulava Original Sokos Hotel Viru Restoran Merineitsi!Meie asendamatu stsenarist-lavastaja ja produtsent Kristjan Kurm!Sama tähtis ja asendamatu Margus Tammpere, kes vastutab kabareeõhtu menüü, köögi ja teeninduse eest. Kabareeõhtu on tervik ja selle komponendid peavad olema kõik võrdselt heal tasemel. Aitäh, et aitad meil lippu kõrgel hoida!Meie koreograaf-lavastajad Elo Unt ja Liisa Laine ning trupijuht Liisi Org.Kostüümikunstnikud Elo Unt ja Piret Mikk.AV tehniline teostus ja helirežisöör Alo Jaanivald.Valguskujundus ja tehniline teostus Allar Org.Videokujundus Carmen Seljamaa.Orkestri seaded Ülo Mälgand.Stuudiofonod Angela Aak, Sulliwan ja Marko Margna.Kirsid meie sünnipäevatordil – üks ja ainus Ira Haak, säravad Kristiina Renser ja Kärt Anton ning meie raudvara Kalle Sepp ja Bert Pringi.Imelised artistid Liisi Org, Hanna Lisette Helekivi, Britt Kõrsmaa, Maria Uppin-Sarv, Marit Mets, Lisanna Tälli, Ethel Roosimägi, Egle-Riin Rüütel, Emily Kahro, Merilin Lehtmaa, Marion Saarna-Kukk, Paul Reinolt, Sem Prygorodov, Allar Valge ja Sergei Kuznetsov. Maani kummardus Teile! Olete kõik ära teeninud kosutava suvepuhkuse! 👏Kallis kabareepublik, ilma Teieta ei oleks meid! Täname südamest kõiki, kes leidsid sellel keerulisel ajal võimaluse tulla kabareeõhtule ja hetkeks unustada kogu ümbritsev. Loodetavasti suutsime pakkuda kustumatuid mälestusi, just selliseid, mida raskel ajal rõõmsa muigega meenutada. ❤️Kohtumiseni sügisel! 🎩 ... See MoreSee Less
View on Facebook

KONTAKT

Eesti Tantsuagentuuri revüüteater Starlight Cabaret aadress:
SA Eesti Tantsuagentuur
Hobujaama 12, 10117 TallinnStsenarist-lavastaja ja produtsent
Kristjan Kurm
kristjan@tantsuagentuur.ee
tel. +372 513 4787


Trupijuht:

Liisi Org
liisi@tantsuagentuur.ee
tel. +372 524 4723


Täname koduleheküljel kasutatud fotode loa eest: 
Gerli Raadik, Eero Vabamägi, Harry Tiits, Maris Savik

Starl_logo_uus