THE GREATEST SHOW

 

UUS revüülavastus  "THE GREATEST SHOW"  viib üheks õhtuks tõeliste muusikahittide maailma! 

 

Mõni neist lugudest on olnud maailmakuulus ja kõiki edetabeleid juhtiv megahitt, mõni aga lubamatult väikese tähelennuga ja koduselt armsaks saanud muusikapala, mis on oma tee edetabelite asemel hoopis kuulajate südametesse leidnud. Need on meloodiad, mille tunned ära juba esimestest taktidest ja mille sõnu tead unepealt. Need on laulud, mille järgi tantsisid ennastunustavalt koolidiskol, armusid ning nutsid, kui südamevalul polnud otsa ega äärt. Need on muusikapalad, mis on ületanud põlvkondade piirid, mida mängitakse aastast aastasse raadiotes ning kuulatakse ikka ja jälle nii kodus kui peol.

 

Unustamatud hitid nii kodu- kui välismaalt toovad Teieni revüüteater Starlight Cabaret tipptasemel artistid! Teie kõrvu paitavad meie säravad solistid Irina Haak, Kalle Sepp või Bert Pringi ning Ketter Orav või Kärt Anton.

KABAREEÕHTUD MERINEITSIS

 

Kabareeõhtud restoranis Merineitsi ootavad külalisi!

 

Glamuurne lavaline ja kulinaarne pillerkaar pakub asjatundjate hinnangul maailmaklassi meelelahutust Eesti ainsas statsionaarselt tegutsevas kabarees, Viru hotelli show&dinner restoranis Merineitsi.
Starlight Cabaret võrratud tantsu- ja laulusolistid on jäädavalt võlunud publiku südamed.

Laual on Viru hotelli Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere à la carte looming, toitude juurde sobitatud veinivaliku eest hoolitseb Eesti parimate sommeljeede tiim!

 

Üllata oma sõpru ja töökaaslasi elamusliku õhtuga!

Uut hooaega alustame 7. oktoobril 2023!

 

KÜLALISETENDUSED

Meie senised tuurid on tänu teile olnud imelised õnnestumised - sooja vastuvõtuga meeleolukad sündmused! Varsti soovime seda kindlasti uuesti kogeda.

REVÜÜTEATER STARLIGHT CABARET

Revüüteater Starlight Cabaret koondab endas Eesti Tantsuagentuuri tantsulise meelelahutuse professionaale ning enam kui 20-aastast kogemust selles valdkonnas. Püsiva artistide koosseisuga revüüteatri trupp, mis koosneb Eesti selle ala parimatest tegijatest, pakub klassikalist meelelahutuslikku varietee elamust aastast 2009.
Meie missiooniks on hoida elus eesti varietee- ja estraadikunsti ning pakkuda artistidele erialast rakendust. Starlight Cabaret ei ole ühe koreograafi, lavastaja ega artisti teater, vaid stilistiliselt ja koreograafiliselt mitmekesine kollektiivne looming. Viimased 10 aastat on trupi kodulava olnud Original Sokos Hotel Viru restoran Merineitsi. Seal toimuvad kabareeõhtud, kus meeleoluka revüüshow kõrvale saab nautida ka hõrku õhtusööki.

 

Showprogrammid läbi aja:
”Glamour Express” (2009) - reis läbi erinevate maade. Esimese kahe hooaja jooksul oli mängukavas tagasihoidlikult 61 kabareeõhtut.
”Legends of Times” (2011) - Viru ajaloost ja ajastust ning antud lavastusega anti juba 88 kordumatut etendust.
”Time after Times” (2013) - Eesti Tantsuagentuuri 15. sünnipäeva retroshow, mida mängiti ühe hooaja jooksul 43 korda.
"Life is a Cabaret" (2014) – dokumentaalrevüü Kalju Saarekese elust ja Eesti meelelahutuse ajaloost, mis etendus juba 121 korda.
„Forever Young“ (2016) - revüüfantaasia, mis pühendatud Eesti Vabariigi sajandale sünnipäevale. Sellest kujunes hittlavastus, mis püsis mängukavas kaks ja pool aastat ning toimuma sai 177 etendusõhtut.

"Créme de la créme ehk Starlight Cabaret 10 aasta parimad palad" (2019) - kümne aasta parimad palad oli tagasivaade meie kümne aasta õnnestumistele. Vaatamata keerulistele aegadele, õnnestus pakkuda publikule 132 meeleolukat kabareeõhtut.

„The GreatEST Show“ (2022) on hetkel mängukavas ning toob muusikamaailma megahitid Teieni uues kuues ja Starlight Cabaret'le omases võtmes.

Cover for Revüüteater Starlight Cabaret
1,580
Revüüteater Starlight Cabaret

Revüüteater Starlight Cabaret

Starlight Cabaret on Eesti Tantsuagentuuri revüüteater. Kabareeõhtud toimuvad restoranis Merineitsi

🤍🤍🤍 ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 months ago

Revüüteater Starlight Cabaret
🫶 ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 months ago

Revüüteater Starlight Cabaret
Aitäh kallis kabareepublik! Tänu Teile saime “The GreatEST Showd” mängida lausa 108 korda! 👏 ... See MoreSee Less
View on Facebook
Tule lõpeta pidulikult koos meiega "The GreatEST Show" hooaeg! www.viru.eeSeoses paari külalise reisiplaani muutusega on tekkinud kabareehooaja viimasele nädalalõpule kahe käe sõrmede jagu pileteid uuesti müüki. Kui olid juba loobunud, siis nüüd tasub võimalusest haarata! The GreatEST Show pileti hinnas ka jätkupidu Cafe Amigos - 19.4 laval SHANON ja 20.4 TRAFFIC! Piletid WWW.VIRU.EE ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 months ago

Revüüteater Starlight Cabaret
Nädala jagu etendusi veel jäänud!Ilusad hetked jäädvustas Indrek Sirkel, aitäh! 🖤 ... See MoreSee Less
View on Facebook

KONTAKT

Eesti Tantsuagentuuri revüüteater Starlight Cabaret aadress:
SA Eesti Tantsuagentuur
Hobujaama 12, 10117 TallinnProdutsent
Kristjan Kurm
kristjan@tantsuagentuur.ee
tel. +372 513 4787


Kunstiline juht:

Liisi Org
liisi@tantsuagentuur.ee
tel. +372 524 4723


Täname koduleheküljel kasutatud fotode loa eest:
Ekaterina Soorsk, Gerli Raadik, Eero Vabamägi, Harry Tiits, Maris Savik

Starl_logo_uus