THE GREATEST SHOW

 

UUS revüülavastus  "THE GREATEST SHOW"  viib üheks õhtuks tõeliste muusikahittide maailma! 

 

Mõni neist lugudest on olnud maailmakuulus ja kõiki edetabeleid juhtiv megahitt, mõni aga lubamatult väikese tähelennuga ja koduselt armsaks saanud muusikapala, mis on oma tee edetabelite asemel hoopis kuulajate südametesse leidnud. Need on meloodiad, mille tunned ära juba esimestest taktidest ja mille sõnu tead unepealt. Need on laulud, mille järgi tantsisid ennastunustavalt koolidiskol, armusid ning nutsid, kui südamevalul polnud otsa ega äärt. Need on muusikapalad, mis on ületanud põlvkondade piirid, mida mängitakse aastast aastasse raadiotes ning kuulatakse ikka ja jälle nii kodus kui peol.

 

Unustamatud hitid nii kodu- kui välismaalt toovad Teieni revüüteater Starlight Cabaret tipptasemel artistid! Teie kõrvu paitavad meie säravad solistid Irina Haak, Kalle Sepp või Bert Pringi ning Kristiina Renser või Kärt Anton.

KABAREEÕHTUD MERINEITSIS

 

Kabareeõhtud restoranis Merineitsi ootavad külalisi!

 

Glamuurne lavaline ja kulinaarne pillerkaar pakub asjatundjate hinnangul maailmaklassi meelelahutust Eesti ainsas statsionaarselt tegutsevas kabarees, Viru hotelli show&dinner restoranis Merineitsi.
Starlight Cabaret võrratud tantsu- ja laulusolistid on jäädavalt võlunud publiku südamed.

Laual on Viru hotelli Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere à la carte looming, toitude juurde sobitatud veinivaliku eest hoolitseb Eesti parimate sommeljeede tiim!

 

Üllata oma sõpru ja töökaaslasi elamusliku õhtuga!

Uut hooaega alustame 7. oktoobril 2023!

 

KÜLALISETENDUSED

Meie senised tuurid on tänu teile olnud imelised õnnestumised - sooja vastuvõtuga meeleolukad sündmused! Varsti soovime seda kindlasti uuesti kogeda.

REVÜÜTEATER STARLIGHT CABARET

Revüüteater Starlight Cabaret koondab endas Eesti Tantsuagentuuri enam kui 20-aastast kogemust tantsulise meelelahutuse vallas. Püsiva artistide koosseisuga revüüteatri trupp, mis koosneb Eesti selle ala parimatest tegijatest, pakub klassikalist meelelahutuslikku varietee elamust aastast 2009. Viimased 10 aastat on trupi kodulava olnud Original Sokos Hotel Viru restoran Merineitsi. Seal toimuvad kabareeõhtud, kus meeleoluka revüüshow kõrvale saab nautida ka hõrku õhtusööki.

 

Showprogrammid läbi aja:
”Glamour Express” (2009) - reis läbi erinevate maade;
”Legends of Times” (2011) - Viru ajaloost ja ajastust;
”Time after Times” (2013) - Eesti Tantsuagentuuri 15. sünnipäeva retroshow;
"Life is a Cabaret" (2014) – dokumentaalrevüü Kalju Saarekese elust ja Eesti meelelahutuse ajaloost
„Forever Young“ (2016) - revüüfantaasia, mis pühendatud Eesti Vabariigi sajandale sünnipäevale.

"Créme de la créme ehk Starlight Cabaret 10 aasta parimad palad" (2019) - kümne aasta parimad palad on tagasivaade meie kümne aasta õnnestumistele.

Cover for Revüüteater Starlight Cabaret
1,499
Revüüteater Starlight Cabaret

Revüüteater Starlight Cabaret

Starlight Cabaret on Eesti Tantsuagentuuri revüüteater. Kabareeõhtud toimuvad restoranis Merineitsi

1 month ago

Revüüteater Starlight Cabaret
Kasutaja Revüüteater Starlight Cabaret kaanefoto ... See MoreSee Less
View on Facebook
Nädalavahetusega lõpetasime “The GreatEST show” väga eduka esimese hooaja! Aitäh kallis publik, kes Sa jõudsid meid vaatama! Aga siit tuleb rõõmusõnum neile, kel veel uus revüülavastus nägemata - hooaeg 2023/2024 on müügis! Kes ees, see kabarees! 🎩Piletid ikka www.viru.ee#eestitantsuagentuur #restoranmerineitsiSelleks hooajaks on lõpupoosid võetud!❤️ Suured tänud kallis kabareepublikum imelise vastuvõtu eest - sügisest 2022 kevadeni 2023 vaid täissaale võõrustada on olnud tõeline rõõm! Taaskohtumisteni sügisel - hooaeg 2023-2024 on juba müügis! www.viru.ee ... See MoreSee Less
View on Facebook
🎭 Ilusat rahvusvahelist teatripäeva! 🎭"Meie kõik ilma ühegi erandita tegeleme teatris elu loomise aktiga. Elu, mida ei eksisteeri enne, kui me astume lavale. See elu väärib hoolitsevat ja hoidvat kätt, armastavat ja hella hinge, lahket ja mõistvat südant ning kainet mõistust, mis tagab selle jätkumiseks ja kestmiseks vajalikud põhjused."– Samiha Ayoub / Teatripäeva läkitus Eesti Tantsuagentuur ... See MoreSee Less
View on Facebook
Jah, ilma naisteta on kurb maailm!Naised, täna on Teie päev! 💐 ... See MoreSee Less
View on Facebook
🌹🌹🌹Naistepäeva nädal! Mis rõõmustaks esileedit? Ehk midagi, mida mõnusa ärevusega oodata? Kevadhooaja Starlight Cabaret etendustele veel vaid loetud piletid saadaval.❤ www.viru.ee ... See MoreSee Less
View on Facebook

KONTAKT

Eesti Tantsuagentuuri revüüteater Starlight Cabaret aadress:
SA Eesti Tantsuagentuur
Hobujaama 12, 10117 TallinnProdutsent
Kristjan Kurm
kristjan@tantsuagentuur.ee
tel. +372 513 4787


Kunstiline juht:

Liisi Org
liisi@tantsuagentuur.ee
tel. +372 524 4723


Täname koduleheküljel kasutatud fotode loa eest:
Ekaterina Soorsk, Gerli Raadik, Eero Vabamägi, Harry Tiits, Maris Savik

Starl_logo_uus