THE GREATEST SHOW

 

UUS revüülavastus  "THE GREATEST SHOW"  viib üheks õhtuks tõeliste muusikahittide maailma! 

 

Mõni neist lugudest on olnud maailmakuulus ja kõiki edetabeleid juhtiv megahitt, mõni aga lubamatult väikese tähelennuga ja koduselt armsaks saanud muusikapala, mis on oma tee edetabelite asemel hoopis kuulajate südametesse leidnud. Need on meloodiad, mille tunned ära juba esimestest taktidest ja mille sõnu tead unepealt. Need on laulud, mille järgi tantsisid ennastunustavalt koolidiskol, armusid ning nutsid, kui südamevalul polnud otsa ega äärt. Need on muusikapalad, mis on ületanud põlvkondade piirid, mida mängitakse aastast aastasse raadiotes ning kuulatakse ikka ja jälle nii kodus kui peol.

 

Unustamatud hitid nii kodu- kui välismaalt toovad Teieni revüüteater Starlight Cabaret tipptasemel artistid! Teie kõrvu paitavad meie säravad solistid Irina Haak, Kalle Sepp või Bert Pringi ning Kristiina Renser või Kärt Anton.

KABAREEÕHTUD MERINEITSIS

 

Kabareeõhtud restoranis Merineitsi ootavad külalisi!

 

Glamuurne lavaline ja kulinaarne pillerkaar pakub asjatundjate hinnangul maailmaklassi meelelahutust Eesti ainsas statsionaarselt tegutsevas kabarees, Viru hotelli show&dinner restoranis Merineitsi.
Starlight Cabaret võrratud tantsu- ja laulusolistid on jäädavalt võlunud publiku südamed.

Laual on Viru hotelli Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere à la carte looming, toitude juurde sobitatud veinivaliku eest hoolitseb Eesti parimate sommeljeede tiim!

 

Üllata oma sõpru ja töökaaslasi elamusliku õhtuga!

 

KÜLALISETENDUSED

Meie senised tuurid on tänu teile olnud imelised õnnestumised - sooja vastuvõtuga meeleolukad sündmused! Varsti soovime seda kindlasti uuesti kogeda.

REVÜÜTEATER STARLIGHT CABARET

Revüüteater Starlight Cabaret koondab endas Eesti Tantsuagentuuri enam kui 20-aastast kogemust tantsulise meelelahutuse vallas. Püsiva artistide koosseisuga revüüteatri trupp, mis koosneb Eesti selle ala parimatest tegijatest, pakub klassikalist meelelahutuslikku varietee elamust aastast 2009. Viimased 10 aastat on trupi kodulava olnud Original Sokos Hotel Viru restoran Merineitsi. Seal toimuvad kabareeõhtud, kus meeleoluka revüüshow kõrvale saab nautida ka hõrku õhtusööki.

 

Showprogrammid läbi aja:
”Glamour Express” (2009) - reis läbi erinevate maade;
”Legends of Times” (2011) - Viru ajaloost ja ajastust;
”Time after Times” (2013) - Eesti Tantsuagentuuri 15. sünnipäeva retroshow;
"Life is a Cabaret" (2014) – dokumentaalrevüü Kalju Saarekese elust ja Eesti meelelahutuse ajaloost
„Forever Young“ (2016) - revüüfantaasia, mis pühendatud Eesti Vabariigi sajandale sünnipäevale.

"Créme de la créme ehk Starlight Cabaret 10 aasta parimad palad" (2019) - kümne aasta parimad palad on tagasivaade meie kümne aasta õnnestumistele.

Cover for Revüüteater Starlight Cabaret
1,485
Revüüteater Starlight Cabaret

Revüüteater Starlight Cabaret

Starlight Cabaret on Eesti Tantsuagentuuri revüüteater. Kabareeõhtud toimuvad restoranis Merineitsi

Tule tantsima! Ja mine tea, äkki oled varsti juba meie revüüteatri ridades! 🎩#eestitantsuagentuur#tantsliigutab✨ Uuel aastal uue hooga ja ikka tantsupõrandat vallutades! ✨Kui otsid aktiivset treeningut, mil juures tantsulisus ja showlik väljenduslikkus, on ✨BROADWAY KLASS ✨ koos Liisa Lainega sinu jaoks! Tunnid reedeti kell 18.00-19.00!💕 Tund on mõeldud edasijõudnud tantsijatele vanuses 16+, keda huvitab:✨ jazzilik kehakool, tantsulisus ja showlik väljenduslikkus, ✨ aktiivne treening (ka kontsadel),✨ soov saada veelgi liikuvamaks, treenitumaks ning säravamaks tantsijaks. Tunnis saab tantsida maailmakuulsate muusikalide järgi ning arendada oma oskusi katsetades erinevate rekvisiitidega. 💕👠 Võimalusel võta juba ladinakingad kaasa, reedel juba kohtume! 👉 Registreeri ennast tundi ETA kodulehel tantsuagentuur.ee/tantsukool/avatudstuudio/😉 Esimene tund on tasuta! ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 weeks ago

Revüüteater Starlight Cabaret
Oleme puhkuselt tagasi ja jätkame kabareeõhtutega täissaalidele! Aitäh armas publik! 🎩Viimased piletid kevadhooajaks leiad www.viru.ee ... See MoreSee Less
View on Facebook
Eelmisel nädalal andsime sügishooaja viimased etendused täissaalidele! Aitäh hea publik! 👏Puhkame nüüd natuke ja aastavahetusel oleme jälle valmis lavale astuma!Sel aastal otsustasime, et omavahel jõulukinke ei tee, vaid annetame hoopis neile, kel hetkel rohkem vaja! Meie annetused jõudsid täna Slava Ukraini MTÜ ja Vähiravifond "Kingitud Elu" kontodele. Heategu tuleb alati ringiga tagasi! ❤️💙💛 Pildil väike osa meie Starlight Cabaret kokkuhoidvast perest! Rahulikke pühi!🎄 ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 months ago

Revüüteater Starlight Cabaret
Meie uuslavastuse "The GreatEST show" piletid sobivad ideaalselt jõuluvana kingikotti! Samuti ootame Teid koos meiega aastavahetust veetma! ✨🎄🎁🎉✨ Piletid leiad www.viru.ee ... See MoreSee Less
View on Facebook

KONTAKT

Eesti Tantsuagentuuri revüüteater Starlight Cabaret aadress:
SA Eesti Tantsuagentuur
Hobujaama 12, 10117 TallinnProdutsent
Kristjan Kurm
kristjan@tantsuagentuur.ee
tel. +372 513 4787


Kunstiline juht:

Liisi Org
liisi@tantsuagentuur.ee
tel. +372 524 4723


Täname koduleheküljel kasutatud fotode loa eest:
Ekaterina Soorsk, Gerli Raadik, Eero Vabamägi, Harry Tiits, Maris Savik

Starl_logo_uus