EESTI TANTSUAGENTUUR - alates 1998 - tegevused, kus tantsuharidus ja tantsukunst kohtuvad:

  • ETA Tantsukool - süsteemne tantsuõpe lastele ja noortele, kus lisaks tantsutehnikale on oluline koht tantsuanalüüsil, loometöödel ning tantsijapraktikal. Siit on saanud tuule tiibadesse mitmed tänased tantsuõpetajad, koreograafid, lavastajad ja etendajad.
  • TantsuMENÜÜ - tantsuetendused kõikjal Eestis.
  • Festival Koolitants - üle-eestilise populaarsusega tantsukunsti ja tantsuhariduse festival, mis toob omaloominguliste tantsudega kokku tuhanded noored tantsijad ning annab Koolitantsu Kompaniis võimaluse koostööks ja etendamiseks professionaalsete koreograafide käe all.
  • TantsuRUUM - toetav arenduskeskus ja kohtumispaik tantsuprofessionaalidele, mis loob sidusat pinnast, et ühiselt kontaktjämmida, tantsuateljees loominguga tegeleda, liikumisSESOONis kogemusi vahetada, koos tantsumaastikku arendada ja selle üle arutleda.
  • ETA Kompanii - toob noored tantsijad kokku hooajaliseks või pikemaks koostööks. Loome mitmekülgseid võimalusi tantsijate professionaalseks arenguks ja väljundiks kaasaegse tantsukunsti maastikul.

ETA missioon on tantsukunsti jätkusuutlikkuse ning kvaliteedi tagamine Eestis, pakkudes kaasaegset ja professionaalset tantsuõpet, loome- ja esinemisvõimalusi tantsukunstnikele, tantsuõpetajatele ning tantsuga tegelevatele lastele ja noortele.

 

ETA omab aktiivset tantsukogukonna ühendaja rolli ning panustab lisaks eestvedajana valdkonna ülestesse organisatsioonidesse nagu Eesti Tantsunõukogu, Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit, Eesti Tantsuhuvihariduse Liit ning Eesti Noorte Tantsu Ühing.

 

Vaata meie erinevate üksuste tegevusi meie kalendrist ning oled oodatud osalema - tants liigutab!

TANTS LIIGUTAB!

Tants liigutab nii füüsiliselt kui emotsionaalselt ning loob erinevaid võimalusi oma unistuste teostamisel. Tants võimaldab puudutada inimese hinge, ületada sildu lähedase ja kauge, oma ja võõra vahel. Tantsimine inspireerib ja innustab.

 

Helena Pihel: “Tants liigutab, tants annab tõuke terviklikuks mõttemaailma arenguks, tants liigutab ja kasvatab, tants liigutab sind teistele lähemale, sest pead ilma sõnadeta austama, märkama ja tunnetama teineteist, tants liigutab sind mugavusest lahti - tantsuõppes on palju eneseületamise kohti - tants liigutab!

Heili Parras: „Tants liigutab meid füüsiliselt- saab sooja ning energiad hakkavad liikuma, muudab meid osavamaks, tervemaks ja tugevamaks. Tants mõjutab meid emotsionaalselt - teeb rõõmsaks, liigutab pisarateni, paneb kaasaelama. Tants liigutab sotsiaalselt - võimaldab uusi sõpru, sõnadeta suhtlemist, ühendab ja paneb koos tegutsema.“
Aleksandr Žemžurov: “Ma usun sellesse, et tants toob rõõmu, annab jõudu ja liigutab elu sinu sees. Vahel tuled trenni halva tujuga, aga lahkud hoopis täis positiivseid emotsioone ning tahad elada oma elu tervislikult ja elu hoidvalt.“

 

 

MEIE VÄÄRTUSED

value1

PROFESSIONAALSUS JA PÜHENDUMINE

Tegevuste elluviimisel lähtume eesmärkidest ja põhjendatud vajadusest midagi muuta ning jõuda parima tulemuseni. Oluliseks peame töötajate erialast haridust, oskusi ja kogemusi.

 

Pühendumine aga lisab professionaalsusele kire, sügavuse, südame ja hoolimise – tahte anda endast parim kõigi meie igapäevaste tegevuste juures.

 

Arendame teadlikult oma inimesi ja tegevusi. Teeme koostööd, jagame informatsiooni ning kogemusi kolleegide ja sarnaste huvidega inimestega. Hoiame end kursis, mis toimub maailmas, otsides uusi vaatenurki ning inspiratsiooni.

 

Oluliseks peame tasakaalu ning oskust lõdvestuda. Hoiame tasakaalu vaimse ja füüsilise tegevuse vahel, mis aitab tagada elutervet suhtumist ja tugevat tervist. Tegeleme selle nimel, et pakkuda parimaid võimalusi tasakaalustatud arenguks.

value2

ARENG JA TASAKAAL

value3

AVATUS JA AKTIIVSUS

 

Meie jaoks on oluline innustada ja toetada üleüldist hoolivat ning aktiivset ellusuhtumist nii iseendasse kui ka ümbritsevasse. Oleme avatud erinevateks sisukateks algatusteks ja projektideks, mis pakuvad tähendusrikkaid elamusi ning positiivseid muutusi nii tantsuhariduse kui tantsukunsti maastikul.

 

Hoiame aktiivset dialoogi tantsukunsti väärtustavate isikute ja organisatsioonidega, aktsepteerides ja soosides erinevusi (stiilid, eriarvamused, erinevad kunstid jne.).

KONTAKT

Eesti Tantsuagentuuri teatrisaali aadress:
SA Eesti Tantsuagentuur
Hobujaama 12, 10117 Tallinn


Üldkontakt: info@tantsuagentuur.ee, tel. +372 56 22 47 17