PÄEV RESIDENTIDE Eva O. & Σofiaga – etendus „Kuhu läheb point, kui me sellele pihta ei saa?” // Festival reSIDEntuur residenTUUR

18Jun2021

kell 19:00 - 20:00

etendus „Kuhu läheb point, kui me sellele pihta ei saa?”TantsuRUUM kutsub sind 2020/21 hooajalise residentuuri lõpu < ~ > avanemise festivalile.

r e S I D E n t u u r
r e s i d e n T U U R
17.-20. juuni

19.00–20.00 Etendus „Kuhu läheb point, kui me sellele pihta ei saa?”
Pärast etendust toimub vestlus koreograafidega.

"Kuhu läheb point, kui me sellele pihta ei saa?" on tükk, mis on loodud kooseksisteerimise dünaamika uurimiseks ja sellega mängimiseks.

Kaksteist inimest, taustaga alates kaasaegsest tantsust kuni lampide restaureerimiseni, tulevad kokku, kes teab, mis põhjusel, et esineda etenduses, mis kes teab, kuidas välja kukub. Aga meil on lõbus. Ja ka teil. Loodetavasti. Aga ootusi ei ole.

Me kanname taskutes oma väikest universumit; erinevad maailmad kohtuvad, erinevad teed põimuvad, erinevad olendid mõjutavad ja on mõjutatud.

Segades lavakoreograafia, improvisatsioonilise liikumise, juhuse ja ülesannete kihte, proovime luua kohtumispaiga, mänguväljaku, kollektiivse fantaasia.

Seda tükki tervikuna ei ole harjutatud ja ei hakata harjutama. Ainult esituses saavad kõik osad kokku ja meie oleme kohal tunnistamaks nende lahti rullumist.

Soojusega,
Eva O. & Σofia

KUNSTNIKUTEST: https://sofakifil.wixsite.com/sofiafilippou/the-duo


Festivali programm on t o e t a j a p i l e t i g a VÕI t a s u t a!
Toetus läheb kunstnike kulude ja tasude suunal. Aitäh!

Registreeri: Fientas
Lisainfo: https://www.facebook.com/events/181610207223394/

Juba kolmandat aastat pakub TantsuRUUM tantsukunstnikele võimalust pikaks ja magusaks loominguliseks residentuuriks. Käesoleva hooaja residentuur koondub tantsukunsti tähistavasse festivali, mida korraldavad Tatjana Romanova, Pääsu-Liis Kens, Eva O. & Σofia ja Indrek Kornel. reSIDEntuur residenTUUR festival pakub etendusi, jagamisi, dialoogi ja mõtisklusi - liikumisse kogunemise võimalust.

Festivali toimumist toetavad Eesti Tantsuagentuur ja Eesti Kultuurkapital.

Kategooria:  kõik Töötoad