MAAKONDLIKUD TANTSUPÄEVAD

Koolitants 2019 – TANTS ON SUUREM KUI ELU!

 

L, 19.01 Tallinna 1. tantsupäev / Vene Kultuurikeskus

P, 20.01 Tallinna 2. tantsupäev / Vene Kultuurikeskus

P, 27.01 Tartumaa 1. tantsupäev / Teater Vanemuine suur maja

E, 28.01 Tartumaa 2. tantsupäev / Teater Vanemuine suur maja

L, 02.02 Harjumaa tantsupäev / Viimsi Kool

P, 03.02 Jõgevamaa tantsupäev / Jõgeva Kultuurikeskus

L, 09.02 Pärnumaa tantsupäev / Pärnu Kontserdimaja

P, 10.02 Ida- ja Lääne-Virumaa tantsupäev / Kohtla-Järve Kultuurikeskus

L, 16.02 Lääne- ja Hiiumaa tantsupäev / Haapsalu Kultuurikeskus

P, 17.02 Viljandimaa tantsupäev / Sakala Keskus

L, 09.03 Saaremaa tantsupäev / Kuressaare Kultuurikeskus

P, 10.03 Järva- ja Raplamaa tantsupäev / Paide Muusika- ja Teatrimaja

L, 16.03 Valgamaa tantsupäev / Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus

P, 17.03 Võru- ja Põlvamaa tantsupäev / Võru Kannel

KOOLITANTS 2018 ŽÜRII

2_Sassi foto

ZÜRII LIIGE: ALEKSANDER ŽEMŽUROV

 

Koolitantsu žüriitoolile istub naerusuine ja innustav ALEKSANDER ŽEMŽUROV! Sass on festivalil osalenud nii juhendajana, õhtujuhina kui Koolitantsu Kompanii tantsija ja koreograafina. Nüüd paneme Sassi proovile žürii liikme rollis!

*Viljandimaa tantsupäeval on Sassi asemel žüriis Ruslan Stepanov.

*Jõgevamaa tantsupäeva žüriis ei osale.

*Tallinna esimese tantsupäeva esimesel kontserdil žüriis ei osale

ZÜRII LIIGE: ALEKSANDER ŽEMŽUROV

 

Koolitantsu žüriitoolile istub naerusuine ja innustav ALEKSANDER ŽEMŽUROV! Sass on festivalil osalenud nii juhendajana, õhtujuhina kui Koolitantsu Kompanii tantsija ja koreograafina. Nüüd paneme Sassi proovile žürii liikme rollis!

*Viljandimaa tantsupäeval on Sassi asemel žüriis Ruslan Stepanov.

*Jõgevamaa tantsupäeva žüriis ei osale.

*Tallinna esimese tantsupäeva esimesel kontserdil žüriis ei osale

Saame Sassiga lähemalt tuttavaks:
Nimeta kolm omadussõna, mis sind kõige rohkem iseloomustavad: rõõmus, positiivne, heatahtlik
Nimeta kolm tegusõna, mis sind kõige rohkem iseloomustavad: elama, usaldama, armastama
Lemmik loom: kass
Lemmik film: "Mr. Nobody"
Lemmik telesaade: "The Middle"
Lemmik lavastus: "Koolitants", "Elu"
Lemmik bänd/laulja: Taukar
Lemmik õppeaine koolis: sõltus muidugi õpetajast. Meeldis kirjandus, matemaatika (10. klassini), EESTI KEEL
Lemmik sotsiaalmeedia äpp: Youtube
Parim ajaveetmise viis: unistamine
Suvi või talv? Suvi
Hommik või õhtu? Hommik
Milline oleks elu ilma tantsuta: teistsugune
Milline on elu tantsuga: higine, tervislik, õnnelik ja elav
Kelleks tahtsid väiksena saada: juuksuriks
Mis sind inspireerib: puhkus, reisimine, rahu
Mis sind hirmutab: maod, haukuvad koerad ja üksindus
Kõige ilusam asi maailmas: minu naine ja laps
Nimeta kolm omadussõna, mis iseloomustavad Koolitantsu: vajalik, sõbralik, perekondlik, armas ja hoolitsev

4_Kaja

ŽÜRII LIIGE: KAJA KREITZBERG

 

Koolitantsu žüriitoolile istub taas ka pühendunud ja inspireeriv KAJA KREITZBERG! Kui Koolitantsupisik on juba kord hinge pugenud, on sellest pea võimatu vabaneda. Eriti, kui on võimalus näha nii palju toredaid tantse ja tantsijaid! Kaja ootab põnevusega, mis sel aastal Koolitantsu laval pakutakse!

Saame Kajaga lähemalt tuttavaks:

Nimeta kolm omadussõna, mis sind kõige rohkem iseloomustavad: usaldav, järjekindel, vastupidav
Nimeta kolm tegusõna, mis sind kõige rohkem iseloomustavad: südamega tegemine, kirglik, ...
Lemmik loom: üleüldse armastan loomi, endal oli koer
Lemmik film: ei meeldi märulifilmid, teisi vaatan tuju järgi 🙂
Lemmik telesaade: puudub
Lemmik lavastus: armastan teatrit laiemas mõttes
Lemmik bänd/laulja: muusikat kuulan klassikast rockini
Lemmik õppeaine koolis: õppisin balletikoolis ja mulle meeldisid erialaained kõige rohlem
Lemmik sotsiaalmeedia äpp: kõige rohkem kasutan Facebooki
Parim ajaveetmise viis: parim ajaveetmise viis on lähedastega, aga naudin ka üksiolemist
Suvi või talv? Mulle meeldib vaheldus, seega ma ei soovi valida vaid ühte aastaaega 🙂
Hommik või õhtu? Õhtu
Milline oleks elu ilma tantsuta: hall ja kurb
Milline on elu tantsuga: imeline
Kelleks tahtsid väiksena saada: tantsijaks, ei meenu küll ühtegi teist ametit, mille peale oleksin mõelnud
Mis sind inspireerib: loodus, muusika, lahedad inimesed
Mis sind hirmutab: julmus, (vaimne)vägivald
Kõige ilusam asi maailmas: armastus
Nimeta kolm omadussõna, mis iseloomustavad Koolitantsu: elu, energia, pühendumus

1_Eliisa

KOOLITANTSU KOMPANII KOREOGRAAF: KADI AARE

ŽÜRII LIIGE: ELIISA SIRELPUU

 

Teist aastat järjest istub žüriitoolil andekas ja nutikas ELIISA SIRELPUU! Tants tantsule liiga ei tee ja tantsu pole kunagi liiga palju. Nii vaatab ja hindab Eliisa rõõmuga taaskord Eesti tantsumaastikul pakutavat! 🙂

*Viljandimaa tantsupäeval on Eliisa asemel žüriis Kai Valtna.

*Tallinna esimese tantsupäeva teisel kontserdil on Eliisa asemel žüriis Helena Pihel.

Saame Eliisaga lähemalt tuttavaks:

Nimeta kolm omadussõna, mis sind kõige rohkem iseloomustavad: Avatud, soe, empaatiline (kasutasin siin sõbra abi 🙂 )
Nimeta kolm tegusõna, mis sind kõige rohkem iseloomustavad: Hoolitsema, tegutsema, naerma
Lemmik loom: Koer
Lemmik film: Viimase aja lemmik on "Täiuslikud võõrad"
Lemmik telesaade: "Big little lies"
Lemmik lavastus: ma loodan, et see on veel ees 🙂
Lemmik bänd/laulja: ühte ei oska välja tuua, aga esiotsas paitavad kõrva Sam Smith, James Blake, Haim, London Grammar
Lemmik õppeaine koolis: kehaline kasvatus ja muusika
Lemmik sotsiaalmeedia äpp: Instagram
Parim ajaveetmise viis: koos perega olemine, meres ujumine, mitte midagi tegemine.
Suvi või talv? Suvi
Hommik või õhtu? Õhtu
Milline oleks elu ilma tantsuta: Igav
Milline on elu tantsuga: Terviklik
Kelleks tahtsid väiksena saada: Tantsijaks 🙂
Mis sind inspireerib: Elu ise
Mis sind hirmutab: Proovin oma hirmud lahti mõtestada ja saan aru, et pole mõtet tunda hirmu 🙂
Kõige ilusam asi maailmas: Armastus.
Nimeta kolm omadussõna, mis iseloomustavad Koolitantsu: Kirev, loominguline ja lõbus

EDASIPÄÄSEJAD

LASTETANTS / MUDILASED

 

Profit, „Metsa lugu“, tantsu autor ja juhendaja Kristi Pai, Võrumaa

 

VK Sirutus, „Vallatused konnatiigis“, tantsu autor ja juhendaja Tea Kõrs, Võrumaa

 

S-Stuudio, „Meil on pidžaamapidu!“, tantsu autor ja juhendaja Leanika Mändma, Viljandimaa

 

Janne Ristimetsa Tantsustuudio, „Sammuke korraga“, tantsu autor ja juhendaja Janne Ristimets, Pärnumaa

 

Karikakra Nööbikesed, „Jänkukeste saunapäev“, tantsu autor ja juhendaja Ave Anslan, Jõgevamaa

 

Midrimaa lasteaed, „Hiirehernesupp“, tantsu autor ja juhendaja Marju Asarov, Tartumaa

 

Kambja lasteaia “Oravakesed”, „Kiisu esimesed tantsusammud“, tantsu autor ja juhendaja Reelika Poroson, Tartumaa

 

Shaté Tantsukool, „Tõeline unenägu“, tantsu autor ja juhendaja Maive Mõttus, Tartumaa

 

LASTETANTS / 1.-4. KLASS

 

Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio), „Kevad“, tantsu autor ja juhendaja Tiina Kaev, Hiiumaa

 

Arabesk, „Kingitus emale“, tantsu autor ja juhendaja Tatjana Tarakanova, Ida-Virumaa

 

Võimlemisklubi Janika Võru osakond, „Unistused“, tantsu autor ja juhendaja Eliise Abel, Võrumaa

 

Jakobsoni Kooli Hebe, „Nutitants“, tantsu autorid ja juhendajad Kertu Alvre ja Ave Alvre, Viljandimaa

 

Kirivere Kool, „Kiigume koos“, tantsu autor ja juhendaja Annika Karin Vahter, Viljandimaa

 

Tantsustuudio Dance Dream B rühm, „Nukitsamehed“, tantsu autor ja juhendaja Rita Muttel, Jõgevamaa

 

Tähtvere Tantsukeskus, „Lumi tuli maha….“, tantsu autorid ja juhendajad Maris Kahre ja Marit Männiste, Tartumaa

 

Just Tantsukool, „Erinevused teevad meid eriliseks“, kooslooming, juhendaja Anne Tamm-Kivimets, Tartumaa

 

Shaté Tantsukool, „Minu Supilinn“, tantsu autor ja juhendaja Triin Tamm, Tartumaa

 

V.A.T Stuudio Saku, „Lotte tantsurõõm“, tantsu autor ja juhendaja Alexandra Katariina Org, Harjumaa

 

ETA Tantsukool, „Lapsepõlve unistused“, tantsu autor ja juhendaja Aleksandr Žemžurov, Tallinn

 

PJKtants2, „Tuulluul“, kooslooming, juhendaja Kärt Tõnisson, Tallinn

 

Stuudio dotE, „Aega oli veel mängimiseks…“, tantsu autorid Kätlin Raja ja Kertu Raja, juhendajad Kätlin Raja ja Kertu Raja, Liisa Laine, Tallinn

 

Tantsugeen, „Pöörlevad pöörased“, tantsu autor ja juhendaja Janette Norkko, Tallinn

 

Valtu Põhikooli Sipsik, „Kingitus“, tantsu autor ja juhendaja Kadi Saks, Raplamaa

 

V.A.T Stuudio Kiili, „Vee all“, tantsu autor ja juhendaja Maarja Eliisabet Roosalu, Harjumaa

 

 

KOOLI TANTS / 4.-7. KLASS

 

Järve Gümnaasium, „Läbi loori“, kooslooming, juhendaja Ainikki Seppar, Ida-Virumaa

 

Sütevaka, „Taaskohtumine“, tantsu autor ja juhendaja Mia Orm, Pärnumaa

 

Lihtsalt Poisid, „Kõikide laps“, kooslooming, juhendaja Tarmo Alt, Järvamaa

 

KOOLI TANTS / 6.-9. KLASS

 

Paide Ühisgümnaasiumi Zetod, „Zetopop“, ühistöö, juhendaja Karin Kitt, Järvamaa

 

VMG 9. klass, „Vihmaloits“, tantsu autor ja juhendaja Geidi Kruusmann, Lääne-Virumaa

 

Vaida Põhikooli tantsutrupp Hoop-Side, „Suveaeg“, kooslooming, juhendaja Deisi Viimne, Harjumaa

 

KOOLI TANTS / 10.-12. KLASS

 

Saaremaa Ühisgümnaasiumi 101.lend, „Aita mööda saata öö“, tantsu autor ja juhendaja Jutta Loviisa Juht, Saaremaa

 

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium, „Arhee ehk inimestest“, tantsu autor ja juhendaja Markus Monak, Pärnumaa

 

Pärnu Koidula Gümnaasium, „Sürreaalne hingerüü“, kooslooming, juhendaja Annika Viibus, Pärnumaa

 

 

EESTI TANTS / 4.-7. KLASS

 

Naadresed, „Jõulupuka tants“, tantsu autor Jaanika Kuusk, juhendajad Jaanika Kuusk ja Kristina Vessar, Hiiumaa

 

Kuressaare Gümnaasiumi huvikool Inspira, „Üki, kaki, kommi, nommi…“, tantsu autor ja juhendaja Annette Rungi, Saaremaa

 

VK Sirutus, „Tuuletallajad“, tantsu autor ja juhendaja Tea Kõrs, Võrumaa

 

Tantsuteater Polly, „Kaksteistkümmend tütart“, tantsu autorid Kerstin Vnukova ja Polina Žukova-Lazartšuk, juhendaja Polina Žukova-Lazartšuk, Tallinn – ŽANRI MUUTUS!

 

Paide Gümnaasiumi Siuh ja Viuh, „Lähme maasikille“, tantsu autor Andre Laine, juhendajad Helen Trug, Malle Nööp, Järvamaa

 

EESTI TANTS / 6.-9. KLASS

 

Viis Tähte, „Arg Kosilane“, tantsu autor ja juhendaja Ainikki Seppar, Ida-Virumaa

 

Leesikad, „Metsavaht“, tantsu autor Karel Vähi, juhendajad Kristiina Siig ja Karel Vähi, Tallinn

 

MEIE STUUDIO, „Kaval Ants ja Vanapagan“, tantsu autor ja juhendaja Andre Laine, Põlvamaa

 

EESTI TANTS / 10.-12. KLASS

 

Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio), „Pesunaiste polka“, tantsu autor ja juhendaja Tiina Kaev, Hiiumaa

 

Leisi Keskkooli tantsurühm Puntti, „Kats sösart“, tantsu autorid ja juhendajad Juhan Kanemägi ja Kadri Kanemägi, Saaremaa

 

Tantsukool WAF Dance, „Hängimine hõbe – tantsimine kuld“, tantsu autor ja juhendaja Ann-Marii Reiväli, Pärnumaa

 

 

VABATANTS / 4.-7. KLASS

 

Haapsalu Noorte Huvikeskus, „Kartulid“, tantsu autor Triin Reemann, juhendajad Triin Reemann ja Arno Suislep, Läänemaa

 

Error Tantsukool, „Sina oled mängust vaba“, tantsu autor Eneli Raud, juhendajad Eneli Raud ja Liisa Mugra, Tartumaa

 

Just Tantsukool, „Anna aega“, kooslooming, juhendajad Anne Tamm-Kivimets ja Helle Mari Toomel, Tartumaa

 

PJKtants, „Linnuvaatlejad“, kooslooming, juhendaja Kärt Tõnisson, Tallinn

 

Võru Kreutzwaldi Kool, „Häid lambaid mahub palju!“, kooslooming, juhendajad Kai Laanemaa, Andre Laine, Võrumaa – ŽANRI MUUTUS!

 

VABATANTS / 6.-9. KLASS

 

Tantsutrupp LP, „Tähtedelt“, kooslooming, juhendaja Egely Pruuli, Valgamaa

 

Tantsuselts Pärliine, „Mõttelend“, kooslooming, juhendaja Leili Väisa, Võrumaa

 

S-Stuudio, „Liigakaua“, tantsu autor ja juhendaja Karoline Suhhov, Viljandimaa

 

VABATANTS / 10.-12. KLASS

 

LonGTeRMiK, „Universumi tuhud“, tantsu autor ja juhendaja Elise Laius, Viljandimaa

 

Tantsukool WAF Dance, „Rööprähklejad Jõudehetkel“, tantsu autor ja juhendaja Annika Viibus, Pärnumaa

 

Janne Ristimetsa Tantsustuudio, „Pruudi loomine“, kooslooming, juhendaja Evelyn Piirak, Pärnumaa

 

Carolina Master, „Unetu“, tantsu autor Rauno Zubko, juhendajad Rauno Zubko ja Merle Kaare, Tallinn

 

 

KAASAEGNE JAZZ / 4.-7. KLASS

 

Carolina tantsustuudio, „Jääs“, tantsu autor Markus Monak, juhendajad Markus Monak ja Merle Kaare, Tallinn

 

Varjud, „Silmad lahti“, tantsu autor Valeria Vetoškina, juhendajad Jelena Kissin, Valeria Vetoškina, Ida-Virumaa – ŽANRI MUUTUS!

 

Stuudio dotE, „Metsasosinad“, tantsu autor ja juhendaja Liisa Laine, Tallinn

 

KAASAEGNE JAZZ / 6.-9. KLASS

 

Laine Mägi Tantsukool, „Sihtides rahu“, tantsu autor ja juhendaja Ingrid Jasmin, Pärnumaa

 

Dreamstudio, „OO“, tantsu autor ja juhendaja Julia Koneva, Tallinn

 

T-Stuudio, „Vagusad“, tantsu autor ja juhendaja Karoline Suhhov, Läänemaa

 

Radost, “Vabasta mind”, tantsu autor Viktoria Prodanova, juhendaja Elena Kovtun, Ida-Virumaa – ŽANRI MUUTUS!

 

KAASAEGNE JAZZ / 10.-12. KLASS

 

Meie Stuudio II, „Põgenemine armastuse nimel", tantsu autor ja juhendaja Andre Laine, Põlvamaa

 

Laine Mägi Tantsukool, „Leidmine kadumises“, tantsu autor ja juhendaja Ingrid Jasmin, Pärnumaa

 

Föönix, „Kohtumised“, tantsu autor ja juhendaja Eline Selgis, Jõgevamaa

 

VK Janika Tantsuline eliitrühm, „Külmale maale“, tantsu autor ja juhendaja Elina Gorelašvili, Tartumaa

 

ETA Tantsukool, „Uduloss“, tantsu autor ja juhendaja Eliisa Sirelpuu, Tallinn

 

 

RAHVASTE TANTSUD / 4.-7. KLASS

 

Varjud, „Lähen õue“, tantsu autor Nadežda Sutõrina, juhendajad Jelena Kissin, Valeria Vetoškina, Ida-Virumaa

 

Tantsuteater Focus, „Tarantella“, tantsu autor ja juhendaja Ljudmila Verbitska, Tallinn – ŽANRI MUUTUS!

 

Arabesk, „Keegi rääkis“, tantsu autorid ja juhendajad Olga Gorbunova ja Tatjana Tarakanova, Ida-Virumaa

 

RAHVASTE TANTSUD / 6.-9. KLASS

 

Zagadka, „Moldaaviatants“, tantsu autorid ja juhendajad Marina Ravlusevich ja  Natalja Abramova, Ida-Virumaa

 

Flamencostuudio Fiesta, „Pühapäev Havannas“, tantsu autorid ja juhendajad Natalia Meirino, Anne Anderson, Tallinn

 

Leesikad, „Laupäeva õhtu Louisianas“, tantsu autor ja juhendaja Kristiina Siig, Tallinn

 

RAHVASTE TANTSUD /10.-12. KLASS

 

Leesikad, „Moldaavia kaja“, tantsu autor ja juhendaja Kristiina Siig, Tallinn

 

Tantsuansambel “Neposedõ”, „Mordva tants“, tantsu autor Oksana Dokina, juhendaja Natalja Baranova, Tallinn

 

Shaté Tantsukool, „Indiat meenutades“, tantsu autorid ja juhendajad Pille Roosi ja Maris Ootsing, Tartumaa

 

 

SHOWTANTS / 4.-7. KLASS

 

Antree, „Meie stiilis“,   tantsu autor ja juhendaja Nadezhda Slyusarenko, Ida-Virumaa

 

Face Moe- ja Tantsukool, „TORT“, tantsu autor ja juhendaja Maarja Kukumägi, Viljandimaa

 

Shaté Tantsukool, „Lillelapsed“, tantsu autor ja juhendaja Triin Tamm, Tartumaa

 

Tähtvere Tantsukeskus, „Emajõe piraadid“, tantsu autor ja juhendaja Kerstin Lõhmus, Tartumaa

 

Keeris 3 “Skulptuurid”, tantsu autorid  Anu Mölder, Ene Mets, juhendaja Ene Mets, Harjumaa

 

Stuudio dotE, „Sada, sata, simts (ehk mo naabrimutil om ka sajane pidu)“, tantsu autor ja juhendaja Kati Ly Koit, Tallinn

 

SHOWTANTS / 6.-9. KLASS

 

Varjud, „Triller“, tantsu autor Valeria Vetoškina, juhendajad Jelena Kissin, Valeria Vetoškina, Ida-Virumaa

 

Vaida Põhikooli tantsutrupp Hoop-Side, „Tänavalt staariks“, kooslooming, juhendaja Deisi Viimne, Harjumaa

 

Dancelife Kuusalu Showgrupp, „Isamaa ilu hoieldes“, tantsu autor ja juhendaja Grisse Koppel, Harjumaa

 

TantsuGeen, „Pseudoprobleem“, tantsu autor ja juhendaja Elina Tamm, Tallinn

 

Dreamstudio, „Baghinja“, tantsu autor ja juhendaja Julia Koneva, Tallinn

 

SHOWTANTS / 10.-12. KLASS

 

T-Stuudio, „Null-null seitsmete kohtumine 00:07“, grupitöö, juhendaja Mairi Grossfeldt, Läänemaa

 

Meie Stuudio, „Vehklejad“, tantsu autor ja juhendaja Andre Laine, Põlvamaa

 

Viljandi Jakobsoni Kooli balletistuudio, „Võimas lend“, tantsu autorid ja juhendajad Lisbet Neering, Mari-Liis Martin, Viljandimaa

 

Tantsukool Cestants,  „Kirbud“, tantsu autor ja juhendaja Silver Soorsk, Jõgevamaa

 

Shaté Tantsukool, „Sümfoonia“, tantsu autorid Matic Zadravec, Maris Ootsing, juhendajad Maris Ootsing, Krõõt Kiviste, Tartumaa

 

VK Janika Tantsuline eliitrühm, „Püha õhtusöömaaeg“, tantsu autor ja juhendaja Elina Gorelašvili, Tartumaa

 

Tähtvere Tantsukeskus, „Moulin Rouge“, tantsu autor ja juhendaja Maarja Pruuli, Tartumaa

 

TKDS Tantsustuudio, „INIMENE“, tantsu autor Irena Pauku, juhendaja Julia Kononjuk, Tallinn

 

Vilistlased, „Janu“, tantsu autor ja juhendaja Janette Norkko, Tallinn

 

Tantsukool Semiir, „Ei Kuula“, tantsu autor ja juhendaja Kelly Kasjanenko, Saaremaa

 

Carolina Master, „Lastud“, tantsu autor Markus Monak, juhendajad Markus Monak ja Merle Kaare, Tallinn

 

ETA Tantsukool, „Kas sa uudist juba tead?“, tantsu autor ja juhendaja Liisa Laine, Tallinn

 

 

TÄNAVATANTS / 4.-7. KLASS

 

Lions, „Äikese lapsed“, tantsu autor ja juhendaja Elena Loseva, Ida-Virumaa

 

Studio Joy (B-boys Squad), „Ettekandjad“, tantsu autor ja juhendaja Alexander Makarov, Valgamaa

 

Thug Life, „Kommipood“, tantsu autor ja juhendaja Viiu Roosi, Harjumaa

 

TÄNAVATANTS / 6.-9. KLASS

 

Funny Kids, „Tunne biiti“, tantsu autor ja juhendaja Oleg Harkov, Ida-Virumaa

 

Studio Joy (Klaim), „ME“, tantsu autor ja juhendaja Alexander Makarov, Valgamaa

 

JJ-Street Dance Company, „Mahlane tamburiin“, tantsu autor ja juhendaja Kreete Uustalu, Viljandimaa

 

Tantsukool WAF Dance, „ZOMBIED“, tantsu autorid ja juhendajad, Markus Monak , Meeli Pärna, Pärnumaa

 

Error Tantsukool, „Tantsupõranda maffia“, tantsu autor Jekaterina Semennikova, juhendajad Jekaterina Semennikova ja Alar Orula, Tartumaa

 

JJ-Street Dance Company, „Vaata mind“, tantsu autor ja juhendaja Kreete Uustalu, Tartumaa

 

Rambo, „Tukad tuksis“, tantsu autor ja juhendaja Ahto Pääsik, Tallinn

 

TÄNAVATANTS / 10.-12. KLASS

 

Tantsukool Semiir, „BS180“, tantsu autorid Kelly Kasjanenko ja Ramon Paukson, juhendaja Semy Morgun, Saaremaa

 

JJ-Street Tantsukool, „JJ-Street Break“, tantsu autor ja juhendaja Markus Tõnissaar, Valgamaa

 

Tähtvere Tantsukeskus, „Ugri jõud“, tantsu autorid Kerstin Lõhmus, Jaagup Ajaots ja Sten Paluoja, juhendaja Kerstin Lõhmus, Tartumaa

 

P.I.P.E., „Ülemäärane summa“, tantsu autorid Ramon Paukson, Joseph Tsosh ja Roman Mihhailov, juhendaja Roman Mihhailov, Tallinn

 

Carolina Master, „Post“, tantsu autor Markus Monak, juhendajad Markus Monak ja Merle Kaare, Tallinn

 

 

 

PALJU, PALJU ÕNNE KÕIKIDELE EDASIPÄÄSENUTELE!

KOHTUMISENI KOOLITANTS 2018 FINAALKONTSERTIDEL PAIDES!