lopulavastused4
lopulavastused3
lopulavastused2
lopulavastused1

Andke hoogu diplomilavastuse valmimiseks!!! Aitäh kõigile toetajatele!

 

Koolilõpetajate DIPLOMILAVASTUS

on ETA Tantsukooli iga õppeaasta tippsündmus, mida ootab kogu koolipere ja meie sõpruskond. Diplomilavastused peegeldavad ETA Tantsukooli lõpetavate kursuste olemust, nende tantsijate eripära ja omanäolisust ning aastate jooksul õpitut. Lavastuse koreograafia luuakse ühistööna koos kursuse juhendajaga. Etendused on kaasahaaravad, tantsijad on vägevad - tasub alati vaatama tulla!

 

15.mail 2017 kell 19:00 KUMU auditooriumis on oma suurepärast ja meeldejäävat diplomitööd esitamas meie järjekordne kursus ETA Tantsukooli lõpetavaid andekaid tantsijaid -11.lend:

 

Andrea Aug, Andrea Randmaa, Annette Karp, Elina Salumäe, Enni Britta Esna, Hanna Gerta Alamets, Hanna Mia Koit, Heleri Rebane, Janna-Liina Leemets, Kaisa Roon, Karita Särekannu, Karmen Birgit Kruustükk, Laura Rulli, Lauren Grinberg, Margaret Rooste, Marii Helena Keering, Marlen Isabel Värk, Pirgit Sirel

 

“Üheteistkümnendas elemendis” on lavastus noortele, millesse on lisatud ETA Tantsukooli XI lennu lõpetajate mõtted, oskused ja hingamine.

 

Kursuse juhendaja ja koreograaf on Liisa Laine.

Valguskunstnik: Marita Keskküla

Kostüümikunstnik: Laura Oolma

Fotod: Ekaterina Soorsk

Kestus: 45. min