Polina Mitrjashina workshop 9.-10.sept tantsuRUUMis – eraldi grupid professionaalidele ja harrastajatele

Polina Mitryashina, kaasaegse tantsu tehnika ja repertuaar (eraldi grupid professionaalidele ning harrastajatele)

Workshop on jagatud mitmeks osaks, tegeleme nii erinevate kaasaegse tantsu klassikaliste tehnikatega, kui ka autoristiiliga. Lisame fantaasiat ja improvisatsiooni. Toimetame nii grupides, kui ka üksi. Meie väikese labori jooksul puudutame ka repertuaari, mis tuleb nii minult kui juhendajalt, kui ka teilt kui osalejatelt. Luban kiiret tempot, drive´i, sensuaalsust ja toimuva üle teadlikkust.

 

Ajakava:

L, 9.september 2017

12:00 – 14:00 harrastajate tase / tantsukogemusega noored ja täiskasvanud

15:00 – 18:15 professionaalide tase / tantsuõpetajad, tantsukunstnikud, tantsijad, tantsutudengid
P, 10.september 2017

11:00 – 14:15 professionaalide tase / tantsuõpetajad, tantsukunstnikud, tantsijad, tantsutudengid
15:00 – 17:00 harrastajate tase / tantsukogemusega noored ja täiskasvanud

 

Polina Mitrjashina on kutseline tantsija ja tantsuõpetaja, kes omandas tantsualast haridust Leonid Jakobsoni nimelises balletikoolis. Polina on ennast täiendanud Maurice Bejarti tantsukoolis „Rudra Bejart» Lausannes. Hetkel loob koreograafiat, õpetab ja esineb Venemaal ja Euroopas.

Näited Polina tants:

https://www.youtube.com/watch?v=P64DQsf9RCY

https://www.youtube.com/watch?v=2ciOysuzHgA

 

 

Tähelepanu! Kaugelt tulijatele võimalus pakkuda ööbimist oma magamiskoti olemasolul Eesti Tantsuagentuuris (hind 5 eurot öö).

Workshopi hind:

Harrastajatele:  18 eurot  kahepäebane workshop/ 10 eurot üks päev

Professionaalidele: 35 eurot kahepäevane workshop / 20 eurot üks päev
Soodushind professionaalidele: 24 eurot kahepäevane workshop/ 15 eurot üks kord (ETTLi ja ETKLi liikmetele, tantsutudengitele ja Tallinna Balletikooli õpilastele)

Registreeri siin!

________________________________________________________________________________

 

Workshop kuulub tantsuRUUMi ArtFusion programmi, mille eesmärgiks on korraldada rahvusvahelist kogemuste vahetus välismaal ja Eestis tegutsevate tantsuprofessionaalide vahel. Kohtumised toetavad rahvusvaheliste suhete loomist, värskete loominguliste ideede teket ning loovad võimaliku impulsi edaspidiseks loominguliseks koostööks ja enese täiendamiseks.

ArtFusioni töögruppi on kaasatud erinevad tantsukunstnikud ning väliskülaliste Eestisse toojad: Teet Kask, Maria Goltsman, Maarja Tõnisson ning lisaks on kaasa mõtlejatena kaasatud tantsukunstnikud tantsuliidust (nt. Arolin Raudva, Marie Pullerits, Maria Uppin, Joanna Kalm, Jüri Nael jt).

TantsuRUUM on toetav keskkond ja kohtumispaik tantsuprofessionaalidele. Tegemist on tantsuprofessionaalide koostöö – ja arenguplatvormiga, mida viib ellu Eesti Tantsuagentuur koostöös Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liiduga.

Toetajad Eesti Kultuurkapital ja Eesti Kultuuriministeerium.