KOOLITANTS 2021: KONTSERTTUUR

Festival Koolitants 2021 kutsub kõiki osa saama suurepärasest laste ja noorte tantsuloomingust üle Eesti erinevates kohtades aset leidval Koolitantsu kontserttuuril!

Kontserttuuri päevajuht on Inger ning selle lavastavad Koolitants 2021 kunstilised juhid Linnar Looris (Eesti Rahvusballett) ja Kadi Aare

Keerulisele ja piiranguterohkele aastale vaatamata valmistasid tantsuõpetajad ja juhendajad üle Eesti koos sadade laste ja noortega ette uhiuued tantsud. Uus ja originaalne tantsulooming salvestati ning salvestusi sai näha suvel toimunud Koolitanstu virtuaalsetel tantsupäevadel. 

Kui tavapäraselt oleme Koolitantsul harjunud sellega, et lõppkontsertidel esinevad maakondlikelt tantsupäevadelt edasipääsenud tantsud, siis käesoleval ebatavalisel aastal teeme asju teisiti. Noored tantsijad on lavale niigi vähe saanud ning seetõttu saavad Koolitantsu kontserttuuri raames lavale kõik virtuaalsetel tantsupäevadel osalenud tantsud! Kontserditel esinevad ka erikülalised! 

Koolitants 2021 kunstilised juhid Linnar Looris ja Kadi Aare valisid virtuaalsete tantsupäevade tantsude seast välja ka käesoleva festivali aasta parimad stiili- ja žanrinäited ehk nn signatuurtantsud, mis pääsevad lavale mitmes erinevas linnas! 

Festival Koolitants 2021 kutsub Sind nautima helgeid ja elamusterohkeid tantsukontserte laste ja noorte esituses!

Täname: EV Haridus- ja Teadusministeerium, trükikoda JOON, Eesti Kultuurkapital, Tallinna Haridusamet, Viljandi linn, Eesti Noorte Tantsu Ühing

www.tantsuagentuur.ee

Koolitantsu korraldab: Eesti Tantsuagentuur

Festivali Koolitants 2021 kontserdid toimuvad:

P, 29.08 kell 12:00 Vene Kultuurikeskus / Tallinn: mudilased, 4.-7. ja  6.-9.klass

P, 29.08 kell 18:00 Vene Kultuurikeskus / Tallinn: algklassid, gümnaasium

L, 11.09 kell 17:00 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus /  Valga- ja Võrumaa JÄÄB ÄRA, piletid ostame tagasi

P, 12.09 kell 12:00 Viljandi teater Ugala / Viljandi-, Tartu-, Valga- ja Võrumaa: mudilased, 4.-7. ja  6.-9.klass

P, 12.09 kell 18:00 Viljandi teater Ugala / Viljandi-, Tartu-, Valga- ja Võrumaa: algklassid, gümnaasium

P, 19.09 kell 14:00 Paide Muusika- ja Teatrimaja / Rapla-, Saare-, Järva-, Jõgeva-, Harju- ja Ida-Virumaa

Piletid soodushinnaga 8.- (üks kontsert) ja 10.- (päevapilet kohtades, kus on kaks kontserti) on eelmüügis fienta.ee. Piletihinnad sisaldavad käibemaksu.

Kontserdi päeval toimub piletite müük ainult kohapeal alates tund enne kontserdi algust hinnaga 10.- (üks kontsert) ja 12.- (päevapilet kohtades, kus on kaks kontserti). Piletihinnad sisaldavad käibemaksu.

Pilet tuleb osta kõikidel kontserdikülastajatel, v.a. tantsijatel, tantsupäeval esitlusele tulevate tantsude autoritel-juhendajatel ja truppide saatjatel ning kuni 3-aastastel pealtvaatajatel.

NB! Eelmüügist ostetud piletid tuleb kohapeal vahetada käepaela vastu! Istekohad on nummerdamata.

NB! COVID-19 leviku pidurdamiseks kehtestatud piirangute tõttu on lubatakse saali üksnes nakkusohutuse tõendiga. Tõendilt peab nähtuma, et külastaja on COVID-19 vastu vaktsineeritud, haiguse läbi põdenud või saanud negatiivse PCR või antigeeni testitulemuse. Nõuded tõenditele on leitavad siit: COVID tervisetõend | Kultuuriministeerium 

NB! Kohapeal testimist ei korraldata! Festival Koolitants pakub koostöös Confido`ga võimalust teha antigeeni kiirtest Sulle sobivas testimispunktis (mitte kiirkliinikus) üle Eesti. Testimisega koos väljastatakse ka vastav sertifikaat. Festivalil esinejatele, õpetajatele, saatjatele ja pealtvaatajatele kehtib antigeeni kiirtestimisel sooduskood (testi hind sooduskoodiga on 17 eurot). Test tuleb teha mitte rohkem kui 48 tundi enne üritusel osalemist.

Sooduskoodi saamiseks palume saata vastav sooviavaldus aadressil testimine@tantsuagentuur.ee.

NB! Ole hea ja ära jäta saabumist viimasele hetkele, kuna pileti ja tõendi kontroll võtab tavapärasest rohkem aega. Saali pääseb vaid enne kontserdi algust ning vaheaegadel.