Koolitants 2022 registreerimine on avatud veel nädala!

Registreerimine on avatud 1. – 14. märtsini
Hea tantsuõpetaja, juhendaja ja koreograaf

Koolitants 2022 ootab Sind osalema ja oma tantsurõõmu kõigiga jagama!
Registreerimine 2022 piirkondlikutele tantsupäevadele on avatud 14. märtsini. Koolitantsule on oodatud kõik 4-22 aastased noored tantsijad ja nende tantsuõpetajad.

Nii nagu varasematel aastatel, toob ka Koolitants 2022 kokku suure ja innustava sõpruskonna üle Eesti. See on kogukond, keda ühendab suurim rõõm tantsust. Rõõm, läbi mille jutustatud lood meid puudutavad, kaasa haaravad ning positiivse energiaga sütitavad.

Tantsimiseni!

REGISTREERIMINE

Signatuurtantsud ja eripreemiad

Koolitants 2022 tantsupäevadel tunnustab kunstiline meeskond osalevaid tantse signatuurtantsude ja eripreemiate näol ning Eesti Noorte Tantsu Ühingu noortežürii nimetab oma lemmikud.

Signatuurtants on 8 – 22 aastaste vanuseastmete tants, mis on oodatud esinema kõikidele Koolitants 2022 kontsertidele.
See on võimalus pakkuda oma tantsuloominguga elamusi kogu Eestimaal ning teisalt läbi esinemiskogemuse avastada kõik võimalused, mis ühe tantsu sees peidus on.
Signatuurtantsuks kandideerimine toimub samal ajal kui oma tantsu esimeses etapis 14. märtsiks andmebaasis registreerid, kuid lisaks sellele tuleb aadressil koolitants@tantsuagentuur.ee saata ka tantsu salvestus. Videosalvestused on mõeldud ainult kunstilisele meeskonnale ning neid me ei avalda, samuti jäävad saladuseks kandideerinud tantsud. Juhul kui Sinu tants sigantuurtantsuks valituks ei osutu, oled oodatud oma piirkondlikule tantsupäevadele koos teiste tantsudega.

Kõik tunnustuse saanud tantsud on oodatud esinema Eesti tantsuhuvihariduse aasta suursündmusele – Koolitants 2022 lõppkontserdile, mis toimub 2. mail Rahvusooperis Estonia.PIIRKONDLIKUD TANTSUPÄEVAD

28.03 – Teater Vanemuine / Tartumaa piirkondlik tantsupäev
02.04 – Võru Kannel / Võru-, Põlva-, Valgamaa piirkondlik tantsupäev
03.04 – Pärnu Kontserdimaja / Pärnu-, Saare-, Lääne-, Hiiumaa piirkondlik tantsupäev
10.04 – Teater Ugala / Viljandi-, Jõgevamaa piirkondlik tantsupäev
16.04 – Paide Muusika- ja Teatrimaja / Järva-, Harju-, Rapla- ning Ida- ja Lääne-Virumaa piirkondlik tantsupäev
17.04 – Paide Muusika- ja Teatrimaja / Tallinna piirkondlik tantsupäev

2.05 – LÕPPKONTSERT / Rahvusooper Estonia, Tallinn