ETA Kompanii 6. hooaja SHOWING

🔥 ETA Kompanii tantsijad / Rūta Ronja Pakalne / Helena Pihel /Julia Koneva / Ilze Zīriņa / Anna Kenrick/
🟠 28.05 kell 19.30 Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis 🟠

Oled tantsukunsti huviline? Otsid väga heal tasemel etenduskunstide ja tantsuga seotud koostööpartnerit? Tahad ise edasijõudnud tasemel tantsida? Soovid lihtsalt midagi liikuvat vaadata?Tule vaata, mida me ETA Kompaniis teeme!
🔥 Õhtu on publikule tasuta!

ETA Kompanii lõpetab oma 6. hooaega ning teeb showingul ülevaate 2023/2024 hooaja programmist. Õhtu jooksul jagab ETA Kompanii liikumist, kogemusi ja mõtteid, mis on omandatud ning kogetud üksi, omavahel kui ka silmapaistvate tantsukunstnike ja koreograafide juhendamisel.

🟠 Laval on ETA Kompanii tantsijad: Karin Aarelai,, Mia Elise Ehasoo, Mirt Tammearu, Kertu Soomets, Elisabet Paalandi, Maya Bachmann, Karmel-Gretlin Raadik, Henrik Mürk, Stella Oja
🟠 Tantsijate koosseisuga saad täpsemalt tutvuda SIIN.
Tule ja naudi tantsukunsti, mõnusalt lühikesi vorme ja ilusaid mõtteid! ETA Kompanii kutsub!

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

Eesti Tantsuagentuuri Kompanii eesmärgiks on rikastada tantsukunsti valdkonda kahel põhisuunal:
🔥 andes võimalusi tantsijatele professionaalseks arenguks ja väljundiks kaasaegse tantsukunsti maastikul ning
🔥 pakkudes tantsuteatri kogemust laiemale publikule.

Kompanii väljakutseks on tuua tantsuprofessionaalid kokku pikemaks perioodiliseks koostööks, vastupidiselt tänastele kaasaegse tantsu tegemise võimalustele, mis toimuvad ühe projekti keskselt. Lisaks lavastusprotsessile ja etendamisele osaleb kompanii regulaarses treeningprogrammis: kehakooli, improvisatsiooni, etendamispädevuste ja repertuaari klassid, TantsuRUUMi töötoad.
Kompanii tegevus lähtub ETA üldisest eesmärgist kasvatada ja ühendada inimesi ning kogukondi kaasaegse tantsu toel ning julgustada igas vanuses inimesi tantsu nautima.

Esitamisele tulevad kompanii tantsijate looming kui ka kompanii kunstilise tiimi Julia Koneva, Helena Piheli ja Ruta Pakalne protsesside tulemid ning külaliskoreograafide Ilze Zīriņa ja Anna Kenricku looming.

🟠 Kes on oodatud?
Kõik, kes on huvitatud tantsust ja ETA Kompanii tegevustest ning tunnevad huvi, milliseid võimalusi ETA Kompanii noortele tantsijatele/publikule/koostööpartneritele pakub. Kindlasti on oodatud nii ETA Tantsukoooli tantsijakoolituse ja põhiastme õpilased kui ka tantsuhuvilised noored mujalt.

🔥TAHAD LIITUDA ETA KOMPANIIGA! 🔥
OPEN CALL on juba JUUNIS!
Täpsem info kodulehel peagi!