Töötuba: Pääsu-Liis Kens

21Aug2020

kell 18:30 - 20:00

TantsuRUUM alustab sujuvalt ja lendlevalt oma 4. hooajaga ning ootab Sind kogunema-kogema!

 

〰️Kaasaegne tants: improvisatsioon ja koreograafia〰️
läbiviija: TR-i resident Pääsu-Liis Kens

"Alustame improvisatsiooniliste harjutustega, mille käigus oleme pikemat aega lakkamatus liikumises. Tõlgime sõnu ja lauseid liikumisse, leiame liigutustele alguse ja lõpu, otsime detaile, tähendusi ja mittetähendusi. Laseme muusikal end juhtida. Tunni teises pooles õpime ära ühe lühikese koreograafia, mida on igalühel võimalik isikliku musikaalsusega tõlgendada/mõtestada."

 

Pääsu-Liis Kens lõpetas hiljuti Londoni Kaasaegse Tantsu Kooli, The Place, ning kinnitab nüüd oma nõtke kanna Eesti ja TR-i pinnal.

 

T u n n i hind: 8€
A s u k o h t : Eesti Tantsuagentuur, Hobujaama 12 II korrus
K ü s i m u s e d : tantsuruum@tantsuagentuur.ee

Oled oodatud!
l i i k u j a l t 〰️ l i i k u j a l e
___________________________________________________________________

Alates 2018. a. pakub TantsuRUUM tantsukunstnikele hooajalise residentuuri võimalust, mille vältel on residendil võimalik kasutada TR-i saale, osaleda programmilistes tegevustest ning jagada ühes kaasresidentidega tundide/töötubade raames oma liikumis-ja kunstipraktikat. Hooajalise residentuuri eesmärgiks on pakkuda pikemaajalist kandvat ja toitvat keskkonda ning toetavat kolleegiumi.
2020/21 hooaja kunstnik-residentideks on Indrek Kornel, Pääsu-Liis Kens, Tatjana Romanova, ning duo Eva Orupõld ja Sofia Filippou.
Eelnevatel hooaegadel on residentuuris osalenud järgmised tantsukunstnikud: Kadri Sirel, Siim Tõniste, Madli Paves, Naddie Simonovits, Christin Taul, Joanna Kalm, Rūta Ronja Pakalne, Kaisa Kattai, Sylvia Köster, Maria Uppin-Sarv ja Eline Selgis.

 

M i s on T a n t s u R U U M ?
TantsuRUUM on toetav keskkond ja kohtumispaik tantsuprofessionaalidele regulaarseks liikumiseks ning liikumise mõtestamiseks. TantsuRUUMi tegevustik sünnib koostöös kohalike ja välismaiste tantsukunstnikega. Tulemiteks on regulaarsed hommikused tunnid (liikumisSESOON), töötoad, uurimuslikud kogunemised, kontaktjämmid ja residentuurid.
TantsuRUUM on avatud kõigile, kes soovivad panustada oma kohaloluga programmi koostamisse ja arendamisse.
Me liigume lähtuvalt märksõnadest:
arenduskeskus – ühine ruum – avatus – kokkupuutepunkt – võrgustik – koostöö – jagatud vastutus – protsess – areng – jätkusuutlikkus – järjepidevus – enesetäiendus.

 

Korraldus ja teostus: Eesti Tantsuagentuur koostöös Eesti tantsukunstnikega
Asukoht: Eesti Tantsuagentuur (Hobujaama 12, Tallinn)
Toetus: Eesti Kultuurkapital

 

There are 2 people coming.

Registreeri/ Registrate

Enter the word YES in the box:
Validating payment information...
Waiting for Payment Gateway...

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad