Kaasaegne tants: Improvisatsioon ja koreograafia

06Nov2020
14Nov2020
 
Kutsume Sind 2020/21 hooaja residentuuri jagamisele:
 
〰️ Pääsu-Liis Kens
〰️ KAASAEGNE TANTS: Improvisatsioon ja koreograafia
 
R 6.11 kell 19-20:30
L 7.11 kell 17-18:30
R 13.11 kell 19-20:30
L 14.11 kell 17-18:30
 
"Alustame improvisatsiooniliste harjutustega, mille käigus oleme pikemat aega lakkamatus liikumises. Tõlgime sõnu ja lauseid liikumisse, leiame liigutustele alguse ja lõpu, otsime detaile, tähendusi ja mittetähendusi. Laseme muusikal end juhtida. Tunni teises pooles õpime ära ühe lühikese koreograafia, mida on igaühel võimalik isikliku musikaalsusega tõlgendada/mõtestada."
 
Pääsu-Liis Kens lõpetas hiljuti Londoni Kaasaegse Tantsu Kooli, The Place, ning on nüüdseks oma nõtke kanna Eesti ja TR-i pinnal kinnitanud.
 
___________________________________________________________________
 
H i n d: 8 € tund (sulas)
A s u k o h t : Eesti Tantsuagentuur, Hobujaama 12 II korrus
K ü s i m u s e d : tantsuruum@tantsuagentuur.ee / Joanna > 53462023
 
Kohtumiseni R U U Mis 🔲
________________________________________________________________________
Alates 2018. a. pakub TantsuRUUM tantsukunstnikele hooajalise residentuuri võimalust, mille vältel on residendil võimalik kasutada TR-i saale, osaleda programmilistes tegevustest ning jagada ühes kaasresidentidega tundide/töötubade raames oma liikumis-ja kunstipraktikat. Hooajalise residentuuri eesmärgiks on pakkuda pikemaajalist kandvat ja toitvat keskkonda ning toetavat kolleegiumi.
2020/21 hooaja kunstnik-residentideks on Indrek Kornel, Pääsu-Liis Kens, Tatjana Romanova, ning duo Eva Orupõld ja Sofia Filippou.
Eelnevatel hooaegadel on residentuuris osalenud järgmised tantsukunstnikud: Kadri Sirel, Siim Tõniste, Madli Paves, Naddie Simonovits, Christin Taul, Joanna Kalm, Rūta Ronja Pakalne, Kaisa Kattai, Sylvia Köster, Maria Uppin-Sarv ja Eline Selgis.
M i s on T a n t s u R U U M ?
TantsuRUUM on toetav keskkond ja kohtumispaik tantsuprofessionaalidele regulaarseks liikumiseks ning liikumise mõtestamiseks. TantsuRUUMi tegevustik sünnib koostöös kohalike ja välismaiste tantsukunstnikega.
Tulemiteks on regulaarsed hommikused tunnid (liikumisSESOON), töötoad, uurimuslikud kogunemised, kontaktjämmid ja residentuurid.
TantsuRUUM on avatud kõigile, kes soovivad panustada oma kohaloluga programmi koostamisse ja arendamisse.
 
Me liigume lähtuvalt märksõnadest:
arenduskeskus – ühine ruum – avatus – kokkupuutepunkt – võrgustik – koostöö – jagatud vastutus – protsess – areng – jätkusuutlikkus – järjepidevus – enesetäiendus.
Korraldus ja teostus: Eesti Tantsuagentuur koostöös Eesti tantsukunstnikega

Toetus: Eesti Kultuurkapital
 

There are 5 people coming.

Registreeri/ Registrate

Enter the word YES in the box:
Validating payment information...
Waiting for Payment Gateway...

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM