liikumisSESOON – Kaisa Kattai

12Nov2019

IMPRO-KOREO-IMPRO

kell 10.00 - 12.00

 

impro -> koreo -> impro nimi ütleb ära, et tundides tegeleme mitmete improvisatoorsete harjutustega / loome hetkeseisust koreograafiat / õpime hetkeseisust teiste koreograafiat / ja tuleme tagasi iseendani, uue pagasiga ja uute mõtetega. katsetame, miks keha teeb vahel ühtmoodi ja vahel liigub errorisse - õpime avastama, kus tunneme end mugavalt ja kus ebamugavalt (et siis end nendes situatsioonides kasvatada).
tund saab olla nii vastastikune jagamine kui ka lihtsalt iseendaga tegelemine, sõltuvalt osavõtja enda päevast, seisukohast, soovist ja praktikast.

osaleda võivad kõik huvilised - ruumis valitseb turvatsoon - aga mitte mugavustsoon.
huvi õppida, õnnestuda, läbikukkuda -> korrata.


b i o
Kaisa Kattai on noor tantsukunstnik ja tantsija. Varasemalt on ta õppinud moderntantsu Taanis ja lõpetanud TLÜ koreograafia eriala. Annab kaasaegse liikumise tunde Tallinnas ja on olnud (külalis)õpetaja mitmetes Eesti tantsustuudiotes. 2018. suve lõpus tõi ta koju BATTLEJÄMM 2018 experimental performance kategoorias esimese koha. 2019. kevadel esietendus tema esimene lavastus “fomo” Kanuti Gildi SAALis.

Lisaks on ta väljastanud mitmeid mõtteid tantsust Eesti maastikul; kureerinud korduvalt STLi Greenfieldi ja on pidevalt tegevuses erinevate projektide ja lavastustega.
Mitme ameti ja eriala juures teab ta, mida tantsust/kunstist tahab, kui tähtis on protsess eesmärgi kõrval ning kui oluline on arengule keha ja mõistuse piiride pidev proovilepanek.


🌊püsi🌊laines🌊

___________________________________________________________________

l i i k u m i s S E S O O Ni h i n d :
5 eur kord / 20 eur terve nädal
Asukoht: Eesti Tantsuagentuur, Hobujaama 12 II korrus
Küsimused: tantsuruum@tantsuagentuur.ee

___________________________________________________________________

liikumisSESOON on tantsu-ja liikumispraktikakeskne formaat, mis pakub regulaarset professionaalse treeningu võimalust ning toetab teadmiste jagamist ja dialoogi valdkonnas tegutsevate tantsukunstnike vahel.

liikumisSESOON kasvas välja koostöös Sõltumatu Tantsu Lavaga 2016. aastal ning alustab oma IV. hooaega TantsuRUUMis.
Seni on liikumisSESOONe juhtinud Liis Vares, Karl Saks, Nele Suisalu, Arolin Raudva, Jaan Ulst, Madli Paves, Laura Kvelstein, Joonas Tagel, Mira Kautto (FIN), Mari-Liis Eskusson, Üüve-Lydia Toompere, Helena Krinal, Tatjana Romanova, Raho Aadla, Kadri Sirel, Marek Vetik, Simon Mayer (AUT), Joanna Kalm, Rūta Ronja Pakalne ja Christin Taul.

Käesoleval hooajal loovad S E S O O Nide sisu TantsuRUUMi resident-kunstnikud
~ Eline Selgis
~ Sylvia Köster
~ Kaisa Kattai
~ Maria Uppin

___________________________________________________________________
TantsuRUUM on toetav keskkond ja kohtumispaik tantsuprofessionaalidele regulaarseks liikumiseks ning liikumise mõtestamiseks. TantsuRUUMi tegevustik sünnib koostöös kohalike ja välismaiste tantsukunstnikega. Tulemiteks on regulaarsed hommikused tunnid, liikumisSESOON, töötoad, kontaktjämmid, residentuurid ja muud sarnased jagamised.

TantsuRUUM on avatud kõigile, kes soovivad panustada oma kohalolu ning programmi koostamise ja arendamisega. Me liigume lähtuvalt märksõnadest: arenduskeskus - ühine ruum - avatus - kokkupuutepunkt - võrgustik - koostöö - jagatud vastutus - protsess - areng - jätkusuutlikkus - järjepidevus - enesetäiendus.

Korraldus ja teostus: Eesti Tantsuagentuur koostöös kohalike tantsukunstnikega
Asukoht: Eesti Tantsuagentuur (Hobujaama 12, Tallinn)
Toetus: Eesti Kultuurkapital

 

Registreeri/ Registrate

Enter the word YES in the box:
Validating payment information...
Waiting for Payment Gateway...

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON