Töötuba: Mimmud, beibed ja surfamine pealiskaudsusel


Warning: Undefined variable $cat_name in /data05/virt16874/domeenid/www.tantsuagentuur.ee/htdocs/wp-content/plugins/quick-event-manager/legacy/qem-event-build-functions.php on line 721
18mai2024

kell 11:00 - 19:00

Läbiviija: Sveta Grigorjeva


Barbie ei ole ainuke beib, kes on tänavu teinud tõsiseltvõetavat kammbäkki – mimmufikatsioon on teema(s) nii EKA magitritöödes kui Tiktoki reels´ides. Töötoas proovime somaatilise fiktsiooni kaudu korraga nii manada välja iseenda mimmude mimmut, aga teisalt ka problematiseerida uut kuuma ja roosat „it“ teemat. Nunnult ja nõudlikult muidugi! Palun võimalusel töötuppa kaasa tuua parukaid, meiki, kontsasid ja telefoni ja beibemast beibemaid riideid.

Sveta Grigorjeva on Eesti koreograaf, tantsija, luuletaja ja kriitik. On avaldanud kolm luulekogu „kes kardab sveta grigorjevat“ (2013), „American beauty“ (2018) ja "Frankenstein" (2023). Tema lavastuste hulka kuuluvad aga näiteks „FAKERZ“ (2021) ja "Tantsud, mille saatel uinuda, unistada ja vastupanu osutada". Koreograafina huvitab teda spinozalik „me ei tea siiani, milleks keha on võimeline“ lähtestus ning tihtipeale just ekspressiivse keha ja teksti võimalik subversiivne olemus ja potentsiaal. Grigorjeva on tantsinud nii enda kui teiste töödes Eestis ja välismaal. Omandas sügisel 2022 oma teise magistrikraadi Justus-Liebig-Universität Giessenis Saksamaal.

T ö ö t o a h i n d : 25 eurot
A s u k o h t : Eesti Tantsuagentuur, Hobujaama 12, II korrus
K ü s i m u s e d : tantsuruum@tantsuagentuur.ee
Töötoa toimumist toetab Eesti Kultuurkapital – aitäh!

Kohtumiseni RUUMis!

ENG

Workshop: Chicks, babes and surfing on the superficial
Facilitator: Sveta Grigorjeva
May 18th at 11-19

Barbie is not the only babe who has made a serious comeback this year – babing is a theme in Masters’ theses and TikTok reels. In the workshop we will attempt to evoke the babe of our babes through somatic fiction while problematizing the hot pink ‘it’ topic. Cutely and demandingly, of course! I kindly ask you to take wigs, make-up, heels, phone and your babe-of-the-babe outfits, if possible.

Sveta Grigorjeva is Estonian choreographer, dancer, poet and critic. She has published three poetry collections ‘who’s afraid of sveta grigorjeva’ (2013), ‘American Beauty’ (2018) and ‘Frankenstein’ (2023). Among her stage productions are ‘FAKERZ’ (2021) and ‘Dances to Sleep, Dream and Resist’. As a choreographer she is interested in Spinoza-like ‘we still don’t know what the body is capable of’ starting point and the subversive essence and potential of the expressive body. Grigorjeva has also performed as a dancer in local productions as well as abroad. She recieved her second MA degree at Justus-Liebig-Universität in Giessen, Germany last autumn.

P r i c e : 25 euros
L o c a t i o n : Estonian Dance Agency, Hobujaama 12, II korrus
Q u e s t i o n s : tantsuruum@tantsuagentuur.ee
The workshop is supported by Estonian Dance Agency and Cultural Endowment of Estonia – thank you!

See you in the SPACE!

 

There are 4 people coming.

Registreeri/ Registrate

Enter the word YES in the box:
Validating payment information...
Waiting for Payment Gateway...

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad