Oma Tants 2017 tulemused:

Osalus oli rekordiline - 70 tantsijat 33 tantsuga! Žüriil, mille kooseisu kuulusid Helena Pihel, Julia Koneva, Dagmar Rang-Saal, Liisa Laine, Sharon, Maarja Pärn, Jane Miller-Pärnamägi, oli raske nagu alati parimaid esile tuua, sest tõesti.... meil on ETA Tantsukoolis andekad noored loojad!

 

Põhiaste:

I koht PA2A “Hawewe

Lavastajad: Carolyn Vool, Mona Lene Maanurm

Tantsijad: Carolyn Vool, Mona Lene Maanurm, Iris Ojasoo, Jane-Ly Kookmaa

II koht PA4 „Tema tuli“

Lavastajad/tantsijad : Sofia Martila, Sandra Sillakivi, Janet Murumets

III koht PA1B “Tund aega

Lavastajad/tantsijad: Mia Kukk, Eliise Aas, Saskia Oja

 

Tantsijakoolitus:

I koht TK2 “ Chikita“

Lavastaja Eliisabel Jõela

Tantsijad: Aune Tenslind, Maarja Eliisabet Roosalu, Maryn-Liis Rüütelmaa, Janette Norkko, Elle Maria Viies, Karmen Teesi Pregel

II koht TK3  “Kuraasikad“

Lavastaja: Janna-Liina Leemets,

Tantsijad: Kaisa Roon, Margaret Rooste, Karita Särekannu ja Andrea Randmaa

II koht TK1 „Üleküllus“

Lavastaja/tantsija: Mariann Onkel

 

 

Soolode kategooria:

 I koht PA1A Fantaasia“

Lavastaja/tantsija: Alisa Masli

II koht PA2A  “Strong

Lavastaja/tantsija: Annabel Agasild

II koht PA2A ”Take me home”

Lavastaja /tantsija: Isabella Pritsu

III koht PA1A “ MI“

Lavastaja/tantsija: Maarja Valdmann

 

 

 

Duettide kategooria:

I koht PA4“ Kuhu kadusid“

Lavastajad: Piia Marie Leesme, Anne-Mari Velling, Dora Stern

Tantsijad: Piia Marie Leesme, Anne-Mari Velling

II koht PA1C: “Lost girls“

Lavastajad/tantsiajad:,Sofia Adelle Abner, Keiko Paavel

II koht PA1C:“ Lõbusalt tantsides“

Lavastajad/tantsijad: Romi Leen Niimann, Stella Pauts

III koht PA1B “ Real dream

Lavastajad/tantsija: Margaret Roode,Hildegard Kivisaar

III koht PA4 “Mälestus”

Lavastajad/tantsijad, Birgit Veegen, Sabina Liselle Zahharov

 

Eripreemiad:         

 

Uute katsetajate eripreemia

PA1A “ Great vibes“

Lavastajad/tantsijad: Maya Bachmann, Mia Kastehein, Amanda Talma, Stella Oja

 

Tulevikuloojate eripreemia

PA1BMeie tants“

Lavastajad/tantsijad: Elisabet Paalandi, Kaisa Raava, Pärle Marii Puusepp

 

Kaasaegse kunsti eripreemia

PA2A“ Mind

Lavastaja /tantsija: Anna Sinivee

 

Koostöö eripreemia

Pa1C:Must karp“

Lavastajad/tantsijad: Kirke Vain, Marleen Pauklin

 

HTF lemmikud:

Mona Lene Maanurm ja Mariann Onkel

 

Žürii otsustas  ka ETA Tantsukooli kevadkontserdil esitusele tulevad tantsud:

„Technomena“, lavastaja Aune Tenslind

„Šiiidid“, lavastaja Janette Norkko

“Hawewe“, lavastajad Carolyn Vool, Mona Lene Maanurm

“Chikita, lavastaja Eliisabel Jõela

 

Festivali toetajad panid välja koguka auhindade pagasi- suur tänu teile: Pariisi Vesi, Tallinna Transpordiamet, Eesti Tantsuagentuuri üksused Tantsutuur ja festival Koolitants.