tantsufilm4
tantsufilm1
tantsufilm3
tantsufilm2

TANTSUFILM

 

Vanus: 15-26 a. noored
Kestus: 1 õppeaasta
Õppemaht: 2 x 60 min. korraga nädalas

 

Tantsufilmi õpetaja:  Ruta Pakalne

 

 

Tantsufilmi kursus on õpilastele, kes:

  • omavad eelnevat tantsualast baasharidust;
  • tunnevad huvi tantsukunsti ja fimimaailma ühendamise vastu;
  • on avatud eksperimenteerimisele.

Tantsufilmi õppeprogramm integreerib kaasaegse tantsu kogemuste baasi ning filmimaailma võimalused. Eksperimenteeritakse ja otsitakse erinevaid viise, kuidas avastada olemasoleva ja tuttava materjali juures ootamatuid võimalusi ning märgata, kuidas liikumismaterjal üles filmides muutub. Ühtlasi omandatakse teoreetilised põhiteadmised nn füüsilisest kinost (ajalugu, peamised arengusuunad, žanri spetsiifika, peamised tegijad, kuidas märgata erinevaid nüansse jms). Omandatakse operaatoritöö, toimetamise, monteerimise ja liikumise filmimise tehnilised alusteadmised ja nüansid.
Loovtöödena lahendavad õpilased iseseisvalt ja gruppides ülesandeid, mis arendavad õpilastes julgust katsetada ja proovida oma visiooni teostumist, et jõuda tulevikus dramaturgiliselt keerukamate katsetusteni.

 

Avatud presentatsioonid! Kõik õpilase pereliikmed ja sõbrad on oodatud osa saama avalikest presentatsioonidest, kus näitame õppeaines valminud materjali ning püüame saada ülevaate õpilase arengust ning anname tagasisidet.

Õppeaasta 2017/2018 tantsutunnid algavad 4. septembril

 

Lae alla õppeleping õppetöö alustamiseks siit, allkirjasta ning saada e-mailile info@tantsuagentuur.ee

 

Vastuvõtuankeet ETA Tantsukooli registreerimiseks :