ETA Tantsukooli 21/22 hooaja GRANDE FINALE

28. mail täidavad ETA Tantsukooli õpilased Salme Kultuurikeskuse tantsude ja kunstiga!

Õhtu kahes osas toob vaatajateni kontserdi, tantsude õhtu ja pop-up etteasted.
Õpilaste esituses näeme tantsukooli õpilaste ja õpetajate poolt seatud lavanumbreid, kompositsiooni ja improvisatsiooni mänge ja katsetusi tantsukusnti lõputute võimalustega.

Kaheosalise vaatemängu on tervikuks lavastanud ETA Tantsukooli õpetajad/lavastajad Julia KonevaRūta Ronja Pakalne ja Helena Pihel.

“Selleks, et õitseks tuleb kasta”
Et kergus oleks õlgades ja väike surin kätes. Et maapind oleks tugi ja õhk su poole rohkem trügiks. Et ruumi oleks ees ja ruumi oleks taga ning, et keha kohe kindlasti ei oleks vaga. Ja et silmad näeks, kõrvad kuuleks ning hinges tuli nii väikse kui ka suure leegiga ikka ja alati püsiks.

Kell 17.00 Tantsude õhtu
See on etteasted, happening, pop-up, filmid. Tantsija võimalus jagada loomingut, improviseerida, etendada, struktuuride ja ideedega katsetada ning mängida. Siin on seotud piiritu tantsukunsti erinevad vormid, julgustades ja tõstes esile iga ETA Tantsukooli õpilase omanäolisust.

Kell 19.00 Kontsert
ETA Tantsukooli kevadkontserdil tulevad esitamisele küll õppeaasta kõige säravamad etteasted, kuid fookuses ei ole mitte väljund, vaid tantsija. Tantsija oma kõige hapramal kui ka tugevamal kujul, liikudes täpselt nii, nagu see talle omapärane on. “Selleks, et õitseks tuleb kasta” tahab luua vabadust, et saaks tekkida ruum noore tantsija ärkamisele ja õitsemisele.

Täispilet 15€
Ostes korraga 5 ja enam piletit on pileti hinnaks 8€
Õpilane, üliõpilane, õpetaja, pensionär 10€
Kuni 6a laps, kes istub vanema süles, tasuta

Pileteid kontserdile saab osta SIIT.

Sündmus on mitme vaheajaga ja lõpeb orienteeruvalt kell 21.30.
Vaheaegadel on avatud ka kohvik.

Toetajad: Eesti Kultuurkapital, Tallinna linn, Pakenditööstus
Korraldab: Eesti Tantsuagentuur
www.tantsuagentuur.ee