ArtFusion

08Oct2017
Since June 2016 you need to have a valid API key enabled to display Google maps, see plugin settings

Galina Gracheva, kaasaegne tants

eraldi grupid kesktasemele ja professionaalidele

Hobujaama 12, Tallinn, ETA

Saab toimuma koostöös Kuldne Mask Eestis korraldajatega Svetlana Janchek ning Ksenia Kuzminaga - täname! 

 

P, 8.september

11:00 – 12:30 repertuaari meistriklass professionaalidele 
ETTLi liikmetele ja tantsutudengitele TASUTA!

  • Kuldne Mask toetab eeskätt tantsutudengite tasuta osalemist õpitoas, kuid oodatud on ka kogemustega tantsuprofessionaalid

"Töötades Vene Kammerballeti „Moskva“ koosseisulise tantsijana ning kaasates ka rahvusvaheliste koostööprojektide kogemust olen ma jõudnud oma tantsutunnetuseni. Sain aru, et minu jaoks tants on mitmekihiline, mitmekülgne... Igalt koreograafilt saab midagi kaasa võtta, midagi õppida tema juhendamisel. Minu koreograafia – see on süntees kõigist sellest, mis on minu jaoks tantsukunstis kõige tähtsam, tantsuline otsing ja tantsija avastamine.... See on JÕUD (laias mõistes), tants, mille impulsiks on emotsioon, energia vool, aja kulgemine, hing, vaataja mõjutamine. Teen ettepaneku teha head soojendust ning hakkata tantsima. Õpime mitu tantsulist kombinatsiooni, mis on oma iseloomu ja tehnika poolt väga erinevad. Treeningtunni lõpus teen ettepaneku jagada omavahel emotsioone ja kogemusi! Igav ei hakka! Positiivsed emotsioonid on garanteeritud!!!..... ", Teie Galja

 

13:00 – 14:30 kaasaegse tantsu tehnika õpituba kesktasemele (oodatud ka professionaalid) osalustasu 10 eurot

Kaasaegse tantsu tehnika treeningtund on ülesehitatud kaasaegse tantsu põhielementide õppimisele. Uurime detailselt oma keha võimalusi. Treeningtunni tempo kasvab samm sammult, õpitud elemendid sulanduvad kombinatsioonideks. Esimeses osas: soojendus, põrandatehnika. Teises osas: tantsulised kombinatsioonid. Kolmas osa koosneb hüpetest.

Enne trenni algust jäta palun kõik oma kahtlused ja eelmine kogemus ukse taha ja astu julgelt tantsuruumi - ole siin ja praegu, naudi!

 

Registreerimisel märkige palun, millises grupis soovite osaleda.

 

Galina Gracheva lõpetas F.M. Dostojevski nimelise Omski Riikliku Ülikooli koreograafia osakonna (2007) ning kohe alustas koosseisulise tantsijana Natalja Kasparova tantsukompaniis (Kannon Dance, St Peterburg). Alates 2010 toimetas Galina vabakutselise tantsija, koreograafi ja tantsuõpetajana kuni liitus aastas 2012 trupiga Ballett Moskva. Galina Gracheva on teinud koostööd selliste nimekate organisatsioonidega, nagu Casa Teatro, Акведук, BayBayBallet, Do-Theatre, Sin Agua ning on rahvusvaheliselt tunnustatud tantsija, koreograaf ja tantsuõpetaja.

Galinaga kohtume loomingulises õhkkonnas, kus saame tema juhendamisel kaasaegse tantsu tehnikaga tegeleda ning õppida Ballet Moskva repertuaari.

______________________________________________________________________________

Workshop kuulub TantsuRUUMi ArtFusion programmi, mille eesmärgiks on korraldada rahvusvahelist kogemuste vahetus välismaal ja Eestis tegutsevate tantsuprofessionaalide vahel. Kohtumised toetavad rahvusvaheliste suhete loomist, värskete loominguliste ideede teket ning loovad võimaliku impulsi edaspidiseks loominguliseks koostööks ja enese täiendamiseks. 


ArtFusioni töögruppi on kaasatud erinevad tantsukunstnikud ning väliskülaliste Eestisse toojad: Teet Kask, Maria Goltsman, Maarja Tõnisson ning lisaks on kaasa mõtlejatena kaasatud tantsukunstnikud tantsuliidust (nt. Arolin Raudva, Marie Pullerits, Maria Uppin, Joanna Kalm, Jüri Nael jt).

TantsuRUUM on toetav keskkond ja kohtumispaik tantsuprofessionaalidele. Tegemist on tantsuprofessionaalide koostöö – ja arenguplatvormiga, mida viib ellu Eesti Tantsuagentuur koostöös Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liiduga.

Toetajad Eesti Kultuurkapital, Eesti Kultuuriministeerium, Hasartmängumaksu Nõukogu

 

 

There are 21 people coming.

registreerunute nimekiri: Häldi Kasak, Kärt Kurvits, Diana Harten, Julia Koneva, Marie Pullerits, Kärt Tõnisson, Katre Sabbal, Anastassia Ischanova, helina karvak, Nadezda, Maarja Johanna Mägi, Ken Rüütel , Karoline Suhhov, Mari Koppel , Triin Marts, Madli Paves, Karl-Gustav Kasemaa, Martin Kork, Maris Lüüs, Maria Liive, Egne Oinus

Registreeri/ Registrate

Enter the word YES in the box:
Validating payment information...
Waiting for Payment Gateway...

Kategooria:  Töötoad