ArtFusion

09Sep2017
10Sep2017
Since June 2016 you need to have a valid API key enabled to display Google maps, see plugin settings

Polina Mitryashina, kaasaegse tantsu tehnika ja repertuaar (eraldi grupid harrastajatele ja professionaalidele)

kahel päeval nädalavahetusel

ETA, Hobujaama 12, Tallinn

 

Treeningtund on jagatud mitmeks osaks, tegeleme nii erinevate kaasaegse tantsu klassikaliste tehnikatega, kui ka autoristiiliga. Lisame fantaasiat ja improvisatsiooni. Toimetame nii gruppides, kui ka üksi. Meie väikese labori jooksul puudutame ka repertuaari, mis tuleb nii minult kui juhendajalt, kui ka teilt, kui osalejatelt. Luban kiiret tempot, drive´i, sensuaalsust ja toimuva üle teadlikkust.

Ajakava:

L, 9.september

12:00 – 14:00 kesktaseme grupp
15:00 – 18:15 professionaalide grupp

P, 10.september

11:00 – 14:15 professionaalide grupp
15:00 – 17:00 kesktaseme grupp

 

Polina Mitrjashina on kutseline tantsija ja tantsuõpetaja, kes omandas tantsualast haridust Leonid Jakobsoni nimelises balletikoolis. Polina on ennast täiendanud Maurice Bejarti tantsukoolis „Rudra Bejart» Lausannes. Hetkel loob koreograafiat, õpetab ja esineb Venemaal ja Euroopas.

Polina ja tants:

https://www.youtube.com/watch?v=P64DQsf9RCY
https://www.youtube.com/watch?v=2ciOysuzHgA

 

Workshopi hind:

Harrastajatele:  18 eurot  kahepäevane workshop/ 10 eurot üks päev

Soodushind professionaalidele: 24 eurot kahepäevane workshop/ 15 eurot üks päev (kehtib ETTLi ja ETKLi liikmetele, tantsutudengitele ja Tallinna Balletikooli õpilastele)

Professionaalidele: 35 eurot kahepäevane workshop / 20 eurot üks päev

 

Tähelepanu! Kaugelt tulijatele võimalus pakkuda ööbimist oma magamiskoti olemasolul Eesti Tantsuagentuuris (hind 5 eurot öö).

______________________________________________________________________________

Workshop kuulub tantsuRUUMi ArtFusion programmi, mille eesmärgiks on korraldada rahvusvahelist kogemuste vahetus välismaal ja Eestis tegutsevate tantsuprofessionaalide vahel. Kohtumised toetavad rahvusvaheliste suhete loomist, värskete loominguliste ideede teket ning loovad võimaliku impulsi edaspidiseks loominguliseks koostööks ja enese täiendamiseks. 


ArtFusioni töögruppi on kaasatud erinevad tantsukunstnikud ning väliskülaliste Eestisse toojad: Teet Kask, Maria Goltsman, Maarja Tõnisson ning lisaks on kaasa mõtlejatena kaasatud tantsukunstnikud tantsuliidust (nt. Arolin Raudva, Marie Pullerits, Maria Uppin, Joanna Kalm, Jüri Nael jt).

TantsuRUUM on toetav keskkond ja kohtumispaik tantsuprofessionaalidele. Tegemist on tantsuprofessionaalide koostöö – ja arenguplatvormiga, mida viib ellu Eesti Tantsuagentuur koostöös Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liiduga.

Toetajad Eesti Kultuurkapital ja Eesti Kultuuriministeerium.


 

There are 15 people coming.

registreerunute nimekiri: Maria Uppin, Angelina Ganijeva, Kristin Tagam, Nadezda, Maria Zikas, Ingrid Elsa Mugu, Eliisa Sokk, Marie Pullerits, Karolin Käärik, Greetel Joanna Võrk, Liina, Häldi, Maria Priks, Helin Jürmann, Yulia Batova

Registreeri/ Registrate

Enter the word YES in the box:
Validating payment information...
Waiting for Payment Gateway...

Kategooria:  Töötoad