ArtFusion


Warning: Undefined variable $cat_name in /data05/virt16874/domeenid/www.tantsuagentuur.ee/htdocs/wp-content/plugins/quick-event-manager/legacy/qem-event-build-functions.php on line 721
29apr.2018

klassikalise tantsu töötuba Peterburi Mihhailovski Teatri trupilt

kell 13:00 - 15:00

 

Klassikalise tantsu töötuba: Kirill Myasnikov

29.aprill 2018 kell 13.00-15.00

Jõhvi kontserdimajas

 

Rahvusvahelisel tantsupäeval, 29. aprillil kell 13.00-15.00 toimub Jõhvis Mihhailovski teatri esitantsija ning Mihhailovski Teatri pedagoog-reptiitori Kirill Myasnikovi klassikalise tantsu töötuba.

Oodatud klassikalise tantsu pedagoogid, tantsuõpetajad ning vanema astme tantsuõpilased ja üliõpilased.

 

Kirill Myasnikov (sünd. 1966) on Venemaa teeneline kunstnik, A. Vaganova nimelise Balletiakadeemia klassikalise ja paaristantsu vanempedagoog.

Kirill Myasnikov on lõpetanud A. Vaganova nimelise Balletiakadeemia 1985. aastal, kus õppis  O. Sokolovi, V. Semjonovi, I. Gensleri, N. Srebrennikovi ning K. Sergejevi juhendamisel. Pärast balletikooli lõpetamist kutsuti ta Mihhailovski Teatrisse, kus ta sai peagi juhtiv solistiks. Oma karjääri jooksul on Kirill kehastanud enamusi rolle nii klassikalises kui ka kaasaegse tantsu repertuaaris ning esinenud külalisetendustega üle maailma. 2014. aastal  töötas ta külalisballetmeistrina La Scala teatris Milanos.

Olles nõutud artist ja juhtiv solist, on Kirill omandanud ka A. Vaganova nimelises Baletiakadeemias pedagoog-repetiitori diplomi I. Trofimova, L Goncharova ning N. Serebrennikovi juhendamisel.

 

Hind: 10 eurot (tasutakse koha peal, Jõhvi Kontserdimaja kassas)

Transport: transpordi soovi korral Tallinn-Jõhvi-Tallinn, palume registreerimisel teada anda

Töötuba toimub vene keeles, vajadusel tõlge eesti keelde.

 

Kõigil töötoas osalejatel on võimalus lisaks töötoale saada osa Jõhvi Balletifestivali raames toimuvast Laste Balletigala kontserdist, mis leiab aset kell 16.00-17.30 Jõhvi Kontserdimaja suurel laval. Sooduspileti saab osta koha peal hinnaga 6 eurot, kuid pileti soov tuleb broneerida koos registreerimisega või saata e-mailile jane@tantsuagentuur.ee

 

Kontserdil esinevad järgmiste balletikoolide ja –stuudiote õpilased: Tallinna Balletikool, Vanemuise Tantsu- ja Balletikool, Noor Ballett Fouette, Ida Tantsukool, Marina Chirkova Balletiakadeemia, Tanssila (Soome, Helsinki), Rakvere Kaurikooli balletiklass, Goltsman Ballet Studio, Kersti Adamsoni Balletistuudio, Eesti Tantsuagentuuri Tantsukool, Danza Tantsukool.
Laste Balletigala kontserdi kunstiliseks juhiks on sel aastal Maria Goltsman.

Info: https://concert.ee/kontsert/laste-balletigala/?concert_start=1525006800

Facebook´i üritus: https://www.facebook.com/events/1993898194196436/

Korraldajad: Eesti Tantsuagentuuri TantsuRUUMi programm koostöös Jõhvi Kontserdimajaga

>

TantsuRUUM on toetav keskkond ja kohtumispaik tantsuprofessionaalidele regulaarseks liikumiseks ning liikumise mõtestamiseks. TantsuRUUMi tegevustik sünnib koostöös kohalike ja välismaiste tantsukunstnikega. Tulemiteks on regulaarsed hommikused tunnid, liikumisSESOON, töötoad, kontaktjämmid, residentuurid ja muud sarnased jagamised.

Toetajad: Eesti Kultuurkapital ja Eesti Kultuuriministeerium

Üldkontakt: Jane Miller-Pärnamägi jane@tantsuagentuur.ee

>

 

 

There are 4 people coming.

Registreeri/ Registrate

Enter the word YES in the box:
Validating payment information...
Waiting for Payment Gateway...

Kategooria:  Töötoad