HOOAEG 2019/2020

Eesti Tantsuagentuur on juba aastaid pakkunud tantsuprofessionaalidele ja noortele tantsijatele etendamise võimalusi ning toonud vaatajateni tantsuelamusi nii kodu- kui ka välismaalt.

 

Sel hooajal käivitus Tantsuagentuuris uus projekt - tantsuMENÜÜ, mis viib kohalike korraldajate abiga tantsuetendused maapiirkondadesse.  Samuti on oodata etendusi ETA Kompaniilt ning ka ETA residentuuriprogrammilt. Oktoobris alustas Starlight Cabaret uut hooaega lavastusega Créme de la Créme.

 

Tantsuagentuuri mängukava pakub publikule erinevates etendusprogrammides nii Eestis kui ka välismaal loodud tantsulavastusi tantsuprofessionaalidega, ETA Kompanii ja Koolitantsu Kompanii etendusi noorte tantsijate osavõtul ning meelelahutust revüüteatri Starlight Cabaret kaudu. Tantsuelamusi on nii noortele kui ka kogenud tantsupublikule. Leia oma ning kohtumiseni etendustel!

TANTSUMENÜÜ

Euroopa Liidu poolt toetatud projekti  SPARSE - Supporting and Promoting Arts in Rural Settlements in Europe eesmärk on viia etenduskunstid väljapoole suuremaid keskusi, kaasata kohalikud korraldajad, valmistada ette esinejad ning pikemas perspektiivis luua püsiv riigisisene tuurivõrgustik. Eestis TantsuMENÜÜ nime all tegutsevat võrgustikku koordineerib Eesti Tantsuagentuur. Võrgustikku kuuluvad veel partnerorganisatsioonid Suurbritanniast, Leedust, Rumeeniast, Norrast, Rootsist ja Itaaliast. 

2019. aasta sügishooajal korraldavad koos Eesti Tantsuagentuuriga TantsuMENÜÜ etendusi Rakvere Kultuurikeskus, Antsla Kultuuri- ja Spordikeskus, Misso Rahvamaja, Mõniste Rahvamaja, Pärsama Kultuurikeskus, Türi Kultuurikeskus, Suuremõisa spordihoone ja Käina Huvi-ja Kultuurikeskus ning Hiiu vald, Võru Kannel, Orissaare Kultuurimaja ning Kuressaare Kultuurikeskus.

TantsuMENÜÜ saab teoks tänu: Creative Europe Programme of EU, SPARSE, Eesti Kultuurkapital, Kultuuriministeerium, Rahvakultuuri Keskus.

LAVASTUSED

KONTAKT

Eesti Tantsuagentuuri teatrisaali aadress:
SA Eesti Tantsuagentuur
Hobujaama 12, 10117 Tallinn


Üldkontakt: info@tantsuagentuur.ee, tel. +372 56 22 47 17

Koduleheküljel kasutatud fotode autorid: Ekaterina Soorsk