HOOAEG 2023/2024

 

Eesti Tantsuagentuuri mängukava pakub publikule erinevates etendusprogrammides nii Eestis kui ka välismaal loodud tantsulavastusi, ETA Kompanii ja Koolitantsu Kompanii etendusi ning meelelahutust revüüteatri Starlight Cabaret kaudu.

Lisaks toob Eesti Tantsuagentuur lavale Koolitantsu tantsupäevad ning ETA Tantsukooli ja TantsuRUUMi sündmused.

 

Mängukavast leiad aastaringselt tantsuelamusi nii kogenud kui ka alles alustavale tantsupublikule kõikjal Eestis ning noorele vaatajale. Leia oma ning kohtumiseni tantsuetendustel!

 

 

 

 

 

TANTSUMENÜÜ

Eesti Tantsuagentuur korraldab tantsuetendusi oma teatrisaalis Tallinnas, Hobujaama 12 ning koostöös kultuurikorraldajatega peamiselt väikekohtades üle Eesti. Kaasaegne tants väärib rohkem publikut ja publik üle Eesti võrdseid võimalusi tantsuetenduste vaatamiseks, seega saab TantsuMENÜÜ etendusi lisaks kodulavale Tallinnas 2023/2024 hooajal näha ka ERMi teatrisaalis Tartus, Narva Vaba Laval, Pärnu Endla Küünis, Kuressaare Kultuurikeskuses, Rakvere Kultuurikeskuses, Antsla Valla Kultuurikeskuses, Kärdla Kultuurikeskuses, Orissaare Kultuurimajas, Rapla Kultuurikeskuses, Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses, Viru-Nigula Kultuurikeskuses (Kunda linna Klubi), Paide Muusika- ja Teatrimajas, Elva Kultuurikeskuses ja Rae Kultuurikeskuses.

 

TantsuMENÜÜst leiab lavastusi kodu- kui ka välismaistelt loojatelt.

TantsuMENÜÜ abimees kohalikule kultuurikorraldajale ja tantsukunstnikule.

 

Lavastusideede ja etenduste sooviga võta ühendust raido@tantsuagentuur.ee

 

Rahvusvaheline koostöö:
SPARSE - Supporting and Promoting Arts in Rural Settlements in Europe
SPARSE videotutvustus

 

TantsuMENÜÜ saab teoks tänu: Creative Europe, Eesti Kultuurkapital, EV Kultuuriministeerium, Rahvakultuuri Keskus, Pakenditööstus.

Cover for TantsuMENÜÜ
613
TantsuMENÜÜ

TantsuMENÜÜ

✨ Tantsuetendused ETA teatrisaalis ja üle Eesti ✨

"RHYTHMUS" etendused aprillist juunini Tallinnas ja üle Eesti!

1 week ago

TantsuMENÜÜ
"RHYTHMUS" nädalavahetusel ETA teatrisaalis! 📩 Piletid on müügil: fienta.com/et/s/tantsulavastus-rhythmus ✨ LAUPÄEVAL, 13.04 kell 19:00 ✨ PÜHAPÄEVAL, 14.04 kell 18:00✨ ESMASPÄEVAL, 15.04 kell 12:00 Stepptantsu- ja rütmikalavastus "Rhythmus" toob lavale eriilmeid legendaarsete stepptantsijate saja aasta tagustest etteastetest. Olles ühtlasi ka uute tuulte otsinguil, näeme steppi lavastuses liikuva ja hoogsa tantsuna, aga kuuleme ka muusikastiilina. ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 week ago

TantsuMENÜÜ
Täna õhtul on "RHYTHMUS" Kunda linna klubis! Piletid on müügil kohapeal 🎟 ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 weeks ago

TantsuMENÜÜ
🟡 "RHYTHMUS" aprillis ETA teatrisaalis! 🟡 🌾 LAUPÄEVAL kell 19:00, PÜHAPÄEVAL kell 18:00 ja ESMASPÄEVAL kell 12:00 🌾Tule naudi Allari ja Veronika võrratut stepptantsu ja lugu, kus nad toovad lavale eriilmeid legendaarsete stepptantsijate saja aasta tagustest etteastetest. Olles ühtlasi ka uute tuulte otsinguil, näeme steppi liikuva ja hoogsa tantsuna, aga kuuleme ka muusikastiilina. 🎶✌✨ PILETID ja LISAINFO: tantsuagentuur.ee/2024/04/rhythmus/🟡 "RHYTHMUS" tuuritab üle Eesti: 9. aprill 2024 kell 18:00 Orissaare Kultuurikeskuses (Piletid saadaval kohapeal enne etendust) 10. aprill 2024 kell 19:00 Kunda Kultuuriklubis11. aprill 2024 kell 11:00 Paide Muusika- ja Teatrimajas13. aprill 2024 kell 19:00 Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis14. aprill 2024 kell 18:00 Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis15. aprill 2024 kell 12:00 Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis14. mai 2024 kell 18:00 Elva Kultuurikeskuses13. mai 2024 kell 18:00 Rõuge Rahvamajas15. mai 2024 kell 19:00 Kärdla Kultuurikeskus (Piletid saadaval kohapeal)11. juuni 2024 kell 19:00 Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis12. juuni 2024 kell 19:00 Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis ... See MoreSee Less
View on Facebook

LAVASTUSED

KANTS

Koostöös Rakvere Kultuurikeskuse ja Eesti Tantsuagentuuriga jõuab 15.-17. märts publikuni esimene Rakvere Kaasaegse Tantsu Festival KANTS

 

„Meie hea koostöö Eesti Tantsuagentuuriga sai alguse juba EV100 juubelipidustuste raames. Koos oleme toonud Rakverre mitmeid tantsulavastusi. Üheks võimsamaks elamuseks oli kindlasti Koolitantsu Kompanii 12. lennu tantsuetendus Rakvere Vallimäel „Udus või ilmsi“. Tänaseks aga oleme kokku võtnud julguse ja korraldame esimese kaasaegse tantsu festivali,“ sõnas Eve Alte, Rakvere Kultuurikeskuse direktor.

“Eestis luuakse aastas erinevaid ja väga kvaliteetseid tantsulavastusi ning suur rõõm on neist kolm suurepärast etendust ühekorraga Rakverre tuua”, ütleb Eesti Tantsuagentuuri juhataja Raido Bergstein. “Publikut liigutavat ja puudutavat tantsu jagub kolme järjestikusesse päeva ning sellest tantsumenüüst tasub kindlasti osa saada”.

Lavastuses ,,Soledad’’ kohtuvad flamenkokultuur ja kaasagne tants. Laval on muusikud Hispaaniast, Kanadast ja Eestist ning koos eesti flamenkotantsijaga liigutakse läbi üksilduse erinevate etappide ja meeleolude.

Koreograaf Igor Lideri tantsulavastus “Muutus” kutsub vaataja põnevasse tänavatantsumaailma. Juba lapsepõlvest saadik hip-hopi kultuurile pühendunud neli meestantsijat toovad lavale oma aastatepikkuse kogemuse.

Stepptantsu- ja rütmikalavastus “Rhythmus” toob lavale eriilmeid legendaarsete stepptantsijate saja aasta tagustest etteastetest. Olles ühtlasi ka uute tuulte otsinguil, näeme steppi lavastuses liikuva ja hoogsa tantsuna, aga kuuleme ka muusikastiilina.

Lavastustesse kaasatakse ka kohalikke noori Kauri kooli balletistuudiost ning Esteetika- ja Tantsukoolist.

PILETID ETENDUSTELE LEIAB SIIT.


KAJASTUSED:

KANTS tantsib: "Soledad", "Muutus" ja "Rhythmus". Inna Grünfeldt, Virumaa Teataja, 13. märts 2024

KONTAKT

Eesti Tantsuagentuuri teatrisaali aadress:
SA Eesti Tantsuagentuur
Hobujaama 12, 10117 Tallinn


Üldkontakt: info@tantsuagentuur.ee, tel. +372 660 25 24

Loomenõukogu: Raido Bergstein, Kristjan Kurm, Jane Miller-Pärnamägi

Etendustegevuse kunstiline juht: Raido Bergstein

Starlight Cabaret kunstiline juht: Liisi Org

ETA Kompanii kunstiline juht: Julia Koneva

TantsuRUUMi kuraatorid: Joanna Kalm, Eline Selgis