HOOAEG 2023/2024

 

Eesti Tantsuagentuuri mängukava pakub publikule erinevates etendusprogrammides nii Eestis kui ka välismaal loodud tantsulavastusi, ETA Kompanii ja Koolitantsu Kompanii etendusi ning meelelahutust revüüteatri Starlight Cabaret kaudu.

Lisaks toob Eesti Tantsuagentuur lavale Koolitantsu tantsupäevad ning ETA Tantsukooli ja TantsuRUUMi sündmused.

 

Mängukavast leiad aastaringselt tantsuelamusi nii kogenud kui ka alles alustavale tantsupublikule kõikjal Eestis ning noorele vaatajale. Leia oma ning kohtumiseni tantsuetendustel!

 

 

 

 

 

TANTSUMENÜÜ

Eesti Tantsuagentuur korraldab tantsuetendusi oma teatrisaalis Tallinnas, Hobujaama 12 ning koostöös kultuurikorraldajatega peamiselt väikekohtades üle Eesti. Kaasaegne tants väärib rohkem publikut ja publik üle Eesti võrdseid võimalusi tantsuetenduste vaatamiseks, seega saab TantsuMENÜÜ etendusi lisaks kodulavale Tallinnas 2023/2024 hooajal näha ka ERMi teatrisaalis Tartus, Narva Vaba Laval, Pärnu Endla Küünis, Kuressaare Kultuurikeskuses, Rakvere Kultuurikeskuses, Antsla Valla Kultuurikeskuses, Kärdla Kultuurikeskuses, Orissaare Kultuurimajas, Rapla Kultuurikeskuses, Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses, Viru-Nigula Kultuurikeskuses (Kunda linna Klubi), Paide Muusika- ja Teatrimajas, Elva Kultuurikeskuses ja Rae Kultuurikeskuses.

 

TantsuMENÜÜst leiab lavastusi kodu- kui ka välismaistelt loojatelt.

TantsuMENÜÜ abimees kohalikule kultuurikorraldajale ja tantsukunstnikule.

 

Lavastusideede ja etenduste sooviga võta ühendust raido@tantsuagentuur.ee

 

Rahvusvaheline koostöö:
SPARSE - Supporting and Promoting Arts in Rural Settlements in Europe
SPARSE videotutvustus

 

TantsuMENÜÜ saab teoks tänu: Creative Europe, Eesti Kultuurkapital, EV Kultuuriministeerium, Rahvakultuuri Keskus, Pakenditööstus.

Cover for TantsuMENÜÜ
617
TantsuMENÜÜ

TantsuMENÜÜ

✨ Tantsuetendused ETA teatrisaalis ja üle Eesti ✨

"RHYTHMUS" etendused 11. + 12. juuni ETA teatrisaalis!

1 week ago

TantsuMENÜÜ
Tagasivaade "RHTYHMUSe" maikuu tuurile! ✨👋 ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 week ago

TantsuMENÜÜ
Kahel mõnusal varasuve õhtul ootame huvilisi ETA teatrisaali, et nautida kaasahaaravat stepptantsulavastust "RHYTHMUS" ☀🥁 11. + 12. juuni kell 19:00 🥁👉 PILETID ja LISAINFO: fienta.com/et/s/tantsulavastus-rhythmus Tantsulavastuses "RHYTHMUS" jälgitakse tegevust läbi kahe ärevushäire ning aktiivsus- ja tähelepanuhäire (ATH) all kannatava tegelase. Kuidas õnnestub neil muusika ja tantsu abil oma häireid vaos hoida ja üksteist raskustest üle aidata? Kuidas saab selles teemas leida kergust, mängu, peegeldust ja arutelusid? ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 weeks ago

TantsuMENÜÜ
Hiiumaa ja Kärdla Kultuurikeskus... loodame, et olete tantsuks valmis, sest täna õhtul kell 19:00 etendub "RHYTHMUS" Kärdla Kultuurikeskuses. ✨👞 Stepptantsulalavastus “Rhythmus” toob lavale eriilmeid legendaarsete stepptantsijate saja aasta tagustest etteastetest.👉 tantsuagentuur.ee/2024/05/rhythmus/ ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 weeks ago

TantsuMENÜÜ
Tantsulavastus "RHYTHMUS" on mail tuuril! Kolmel õhtul saab nautida hoogsat stepptantsu Rõuges, Elvas ja Kärdlas ✨🥰🎟👉 Lisainfo ja piletid: tantsuagentuur.ee/2024/05/rhythmus/ ... See MoreSee Less
View on Facebook

LAVASTUSED

KANTS

Koostöös Rakvere Kultuurikeskuse ja Eesti Tantsuagentuuriga jõuab 15.-17. märts publikuni esimene Rakvere Kaasaegse Tantsu Festival KANTS

 

„Meie hea koostöö Eesti Tantsuagentuuriga sai alguse juba EV100 juubelipidustuste raames. Koos oleme toonud Rakverre mitmeid tantsulavastusi. Üheks võimsamaks elamuseks oli kindlasti Koolitantsu Kompanii 12. lennu tantsuetendus Rakvere Vallimäel „Udus või ilmsi“. Tänaseks aga oleme kokku võtnud julguse ja korraldame esimese kaasaegse tantsu festivali,“ sõnas Eve Alte, Rakvere Kultuurikeskuse direktor.

“Eestis luuakse aastas erinevaid ja väga kvaliteetseid tantsulavastusi ning suur rõõm on neist kolm suurepärast etendust ühekorraga Rakverre tuua”, ütleb Eesti Tantsuagentuuri juhataja Raido Bergstein. “Publikut liigutavat ja puudutavat tantsu jagub kolme järjestikusesse päeva ning sellest tantsumenüüst tasub kindlasti osa saada”.

Lavastuses ,,Soledad’’ kohtuvad flamenkokultuur ja kaasagne tants. Laval on muusikud Hispaaniast, Kanadast ja Eestist ning koos eesti flamenkotantsijaga liigutakse läbi üksilduse erinevate etappide ja meeleolude.

Koreograaf Igor Lideri tantsulavastus “Muutus” kutsub vaataja põnevasse tänavatantsumaailma. Juba lapsepõlvest saadik hip-hopi kultuurile pühendunud neli meestantsijat toovad lavale oma aastatepikkuse kogemuse.

Stepptantsu- ja rütmikalavastus “Rhythmus” toob lavale eriilmeid legendaarsete stepptantsijate saja aasta tagustest etteastetest. Olles ühtlasi ka uute tuulte otsinguil, näeme steppi lavastuses liikuva ja hoogsa tantsuna, aga kuuleme ka muusikastiilina.

Lavastustesse kaasatakse ka kohalikke noori Kauri kooli balletistuudiost ning Esteetika- ja Tantsukoolist.

PILETID ETENDUSTELE LEIAB SIIT.


KAJASTUSED:

KANTS tantsib: "Soledad", "Muutus" ja "Rhythmus". Inna Grünfeldt, Virumaa Teataja, 13. märts 2024

KONTAKT

Eesti Tantsuagentuuri teatrisaali aadress:
SA Eesti Tantsuagentuur
Hobujaama 12, 10117 Tallinn


Üldkontakt: info@tantsuagentuur.ee, tel. +372 660 25 24

Loomenõukogu: Raido Bergstein, Kristjan Kurm, Jane Miller-Pärnamägi

Etendustegevuse kunstiline juht: Raido Bergstein

Starlight Cabaret kunstiline juht: Liisi Org

ETA Kompanii kunstiline juht: Julia Koneva

TantsuRUUMi kuraatorid: Joanna Kalm, Eline Selgis