Õppeaasta 2017/18 I poolaasta tunniplaan
Olulised kuupäevad - õppeperioodid, tundide vabad päevad jm

EELKOOL

 

Rühm Tundide ajad Õpetaja Õppeaine Saal Lisainfo
2.rühm

UUS!

E 17:15-18:15 Eva Luts ballett väike
4-5 aastased K 18:00- 19:00 Eva Luts ballett suur
 4.rühm T 18:30-19:30 Dagmar Rang-Saal ballett  väike
 5-6 aastased N 18:00- 19:00 Dagmar Rang-Saal ballett  väike
Poska 1 E 15:30-16.30 Valeria Januškevitš ballett Poska lasteaed
4-5 aastased N 15:30-16:30 Valeria Januškevitš ballett Poska lasteaed
Poska 2 E 16:30-17:30 Valeria Januškevitš ballett Poska lasteaed
6-7 aastased N 16:30-17:30 Valeria Januškevitš ballett Poska lasteaed

POISTESTUUDIO

Rühm Tundide ajad Õpetaja Õppeaine Saal Lisainfo
Poisid I T 17:00-18:00 Aleksandr Žemžurov tänavatants väike
6-8 aastased T 18:00 - 19:00 Raho Aadla tantsuline treening väike
Poisid II T 17:00 - 18:00 Aleksandr Žemžurov tänavatants väike
9-11 aastased T 18:00 - 19:00 Raho Aadla tantsuline treening väike
R 15:30- 16:30 Leanika Mändma tantsuline treening väike

ALGASTE

 

Rühm Tundide ajad Õpetaja Õppeaine Saal Lisainfo
8.rühm E 16:00- 17:00 Dagmar Rang-Saal ballett väike rühma juhendaja
7 aastased K 15:00- 16:00 Heili Parras kehakool keskmine Dagmar Rang-Saal
K 16:00- 17:00 Dagmar Rang-Saal ballett keskmine
1.rühm T 15:30-16:30 Tuuli Peremees ballett väike rühma juhendaja
8-10 aastased R 15:30- 16:30 Karoline Suhhov tantsuline treening keskmine Tuuli Peremees
R 16:30- 17:30 Tuuli Peremees ballett keskmine
11.rühm T 17:30- 18:30 Dagmar Rang-Saal ballett keskmine rühma juhendaja
8-10 aastased N 16:30- 17:30 Dagmar Rang-Saal ballett keskmine Dagmar Rang-Saal
N 17:30- 18:30 Janette Norkko tantsuline treening keskmine
12.rühm E 16:00- 17:00 Heili Parras kehakool väike rühma juhendaja
8-11 aastased K 15:30- 16:30 Helena Pihel kaasaegne tants väike Helena Pihel
R 15:30- 16:30  Leanika Mändma tantsuline treening väike

PÕHIASTE

Rühm Tundide ajad Õpetaja Õppeaine Saal Lisainfo
PA 1.A kursus

UUS!

E 17:00- 18:00 Liisa Laine tantsuline treening suur A
10-12 aastased E 18:00- 19:00 Valeria Januškevitš ballett  väike kursuse juhendaja
R 15:30-16:30 Liisa Laine tantsuline treening keskmine Liisa Laine
R 16:30-17:30 Karoline Suhhov kehakool väike
PA 2.A kursus E 18:00- 19:00 Valeria Januškevitš ballett suur B
11-12 aastased E 19:00- 20:00 Helena Pihel kaasaegne tants keskmine kursuse juhendaja
N 16:00- 17:00 Julia Koneva tantsuline treening suur A Helena Pihel
N 17:00- 18:00 Helena Pihel kaasaegne tants suur A
PA 2.B kursus E 17:00- 18:00 Dagmar Rang-Saal ballett keskmine kursuse juhendaja
11-12 aastased E 18:00- 19:00 Liisa Laine tantsuline treening suur A Dagmar Rang-Saal
K 16:00- 17:00 Liisa Laine tantsuline treening suur A
K 17:00- 18:00 Dagmar Rang-Saal ballett keskmine
PA 2.C kursus T 15:30- 16:30 Julia Koneva tantsuline treening väike  kursuse juhendaja
10-12 aastased T 16:30- 17:30 Tuuli Peremees ballett väike Julia Koneva
N 16:00-17:00 Tuuli Peremees ballett keskmine
N 17:00-18:00 Julia Koneva tantsuline treening suur A
PA 3.A kursus E 16:00- 17:00 Liisa Laine tantsuline treening keskmine  kursuse juhendaja
11-13 aastased K 16:00- 17:00 Tuuli Peremeesl ballett suur B Liisa Laine
K 17:00-18:00 Liisa Laine tantsuline treening suur A
R 17:30-18:30 Karoline Suhhov kaasaegne tants suur A
valik-
tunnid
R 16:30- 17:30 Leanika Mändma tänavatants keskmine  kursuse juhendaja
PA 3.B kursus T 16:30- 17:30 Julia Koneva tantsuline treening suur A Tuuli Peremees
 11-13 aastased T 17:30-18:30 Tuuli Peremees ballett suur B
R 17:30-18:30 Tuuli Peremees ballett keskmine
R 16:30- 17:30 Leanika Mändma tänavatants keskmine

TANTSIJA KOOLITUS

Rühm Tundide ajad Õpetaja Õppeaine Saal Lisainfo
TK eelkursus UUS! T 18:30- 19:30 Eliisa Sirelpuu tantsuline treening suur A  kursuse juhendaja
15 + T 19:30- 20:30 Raho Aadla põrandatehnika keskmine  Eliisa Sirelpuu
N 19:00- 20:00 Valeria Januškevitš ballett väike
N 20:00- 21:o0 Eliisa Sirelpuu tantsuline treening keskmine
R 16:30- 17:30 Valeria Januškevitš ballett keskmine
R 17:30- 18:30 Leanika Mändma tänavatants suur A
TK 1. kursus E 18:00- 19:00 Kaja Kreitzberg/ Dagar Rang-Saal ballett suur B/ keskmine  kursuse juhendaja
15 + E 19:00- 20:00 Kaisa Selde näitleja-meisterlikkus väike  Julia Koneva
T 17:30- 18:30 Julia Koneva tantsuline treening suur A
K 18:00- 19:00 Kaja Kreitzberg/ Dagar Rang-Saal ballett suur B/ väike
K 19:00- 20:00 Helena Pihel kaasaegne tants keskmine
R 17:30-18:30 Julia Koneva tantsuline treening suur A
TK 1.1 kursus
UUS!
E 18:00- 19:00 Kaja Kreitzberg ballett suur B  kursuse juhendaja
15 + E 19:00- 20:00 Liisa Laine tantsuline treening suur B  Liisa Laine
K 18:00- 19:00 Kaja Kreitzberg ballett suur B
K 19:00- 20:00 Liisa Laine tantsuline treening keskmine
N 18:00- 19:00 Helena Pihel kaasaegne tants keskmine
R 17:30-18:30 Leanika Mändma tänavatants suur A
TK 2. kursus T 19.00- 20.00 Helena Pihel kaasaegne tants keskmine  kursuse juhendaja
15 + T 20.00- 21.00 Julia Koneva tantsuline treening väike Helena Pihel
K 19:00- 20:00 Kaja Kreitzberg ballett suur B
K 20:00- 21:30 Ruta-Ronja tantsufilm tantsufilm väike
N 19:00-20:00 Eliisa Sirelpuu kaasaegne jazz suur A
N 20:00-21:00 Julia Koneva tantsuline treening suur A
TK 3.1 kursus E 19:00- 20:00 Ajjar Ausma lavaline liikumine suur A  kursuse juhendaja
15 + E 20:00- 21:00 Liisa Laine lavastuse proov keskmine Liisa Laine
T 20:00- 21:00 Eliisa Sirelpuu kaasaegne jazz suur A
K 19:00- 20:00 Kaja Kreitzberg ballett suur
K 20:00- 21:00 Liisa Laine repertuaariklass väike
R 18:30- 19:30 Julia Koneva tantsuline treening suur A
TK 3. kursus E 19:00- 20:00 Ajjar Ausma lavaline liikumine suur A  kursuse juhendaja
15 + E 20:00- 21:00 Helena Pihel lavastuse proov suur A Helena Pihel
T 20:00- 21:00 Eliisa Sirelpuu kaasaegne jazz suur A
K 19:00-20:00 Kaja Kreitzberg ballett suur
K 20:00-21:00 Helena Pihel repertuaari- klass keskmine
R 18:30-19:30  Julia Koneva tantsuline treening suur A
Vilistlased E 20:00- 21:00 Julia Koneva tantsuline treening keskmine kursuse juhendaja
15 + N 21:00- 22:00 Julia Koneva tantsuline treening suur Julia Koneva
UUS! valiktunnid K 20:00- 21:30 Ruta-Ronja Pakalne tantsufilm väike
15 + R 17:30-18:30 Leanika Mändma tänavatants suur A
R 18:30-19:30 Leanika Mändma tänavatants suur A
P 18:00-20:00 Liisa Laine rahvatants keskmine