Vastuvõtt

Eelkoolis, algastmes ja Poistestuudios vastuvõtukatseid ei toimu - kõik lapsed võetakse vastu vastuvõtuankeedi alusel!

 

Põhiastmesse, tantsijakoolitusse, tantsufilmi toimub vastuvõtu katsete alusel või proovi nädala tundide põhjal (õpilaseks soovija piisava taseme osas teevad otsuse tunde andvad õpetajad).

 

2018/19 katsed on möödunud, kuid kõik kooli soovijad saavad tulla proovitundidesse ning selle alusel valitakse õpilasi lisaks nii Põhiastme, Tantsufilmi ja Tantsijakoolituse kursustele)

 

SISSEASTUMISKATSED 

Katsed toimuvad õpitoa vormis, kus saab tutvuda ETA Tantsukooli õpetajate ning erinevate tantsustiilidega, mis kuuluvad põhiastme õppeprogrammi. Eesmärgiks on välja selgitada õpilaste valmisolek mitmekülgseks kehatreeninguks läbi erinevate tantsustiilide ja tantsutehnikate.  Katsetele võta kaasa treeningriietus ja –jalanõud (tantsutossud ja sussid). Juhul, kui katsetel osalemise aeg ei sobi, siis võta meiega ühendust ja leiame teise võimaluse.

 

Esimest korda kooli tulemiseks ning katsetel osalemiseks täida palun vastuvõtuankeet ning teistel palume kinnitada tantsukoolis jätkamine e-mailil kool@tantsuagentuur.ee

Iga kooliaasta alguses palun täida õppetöö alustamiseks ÕPPELEPING! Lae alla siit, allkirjasta ning saada e-mailile info@tantsuagentuur.ee
Loe õppelepingu üldtingimusi siit(vajalik tingimustega tutvumiseks ning ei vaja eraldi allkirjastamist)

Print[recaptcha class:form-group size:compact]