Vastuvõtt

Eelkoolis, algastmes ja poistestuudios vastuvõtukatseid ei ole - kõik lapsed võetakse vastu ankeedi alusel!

 

Põhiastmesse, tantsijakoolitusse, tantsufilmi toimub vastuvõtu katsete alusel või proovi nädala tundide põhjal (õpilaseks soovija piisava taseme osas teevad otsuse  õpetajad).

 


VASTUVÕTUKATSED 2019/20 HOOAJAKS

 

26.08 -27.08 kell 17.00-19.00 toimuvad katsed ETA Tantsukooli.

 

Kahel  päeval on neli  erinevat tundi, kus saad proovida erinevaid tantsustiile erinevate õpetajate juhendamisel ning meie näeme sinu võimeid ja tantsuoskust. Tunnid on eraldi vanuseastmetele põhiaste ( alates 10.a. ) ja tantsijakoolitus (alates 15.a.)

 

Parimad õpetajad, koostöö tantsuprofessionaalidega loomelaborites ning esinemisprogrammides, ühised loomingulised etendusõhtud ning muud sündmused - kõik see väärib sinu aega, pingutust ja eneseületust, kui sind huvitab TANTS - rohkem võimalusi tantsimiseks, omaloominguks ja tantsumaailma avastamiseks.

 

Registreeru augusti lõpus toimuvatele vastuvõtukatsetele! Jälgi infot!

 

SISSEASTUMISKATSETEST

Katsed toimuvad õpitoa vormis, kus saab tutvuda ETA Tantsukooli õpetajate ning erinevate tantsustiilidega, mis kuuluvad põhiastme õppeprogrammi. Eesmärgiks on välja selgitada õpilaste valmisolek mitmekülgseks kehatreeninguks läbi erinevate tantsustiilide ja tantsutehnikate.  Katsetele võta kaasa treeningriietus ja –jalanõud (tantsutossud ja sussid). Juhul, kui katsetel osalemise aeg ei sobi, siis võta meiega ühendust ja leiame teise võimaluse.

 

Esimest korda kooli tulemiseks ning katsetel osalemiseks täida palun vastuvõtuankeet. Õpingute jätkamiseks aga palume saata kinnituskiri e-mailile kool@tantsuagentuur.ee

Iga kooliaasta alguses palun täida õppetöö alustamiseks ÕPPELEPING! Lae alla siit, allkirjasta ning saada e-mailile info@tantsuagentuur.ee
Loe õppelepingu üldtingimusi siit(vajalik tingimustega tutvumiseks ning ei vaja eraldi allkirjastamist)

ETATantsukool_1000x1500_1_heledam

VASTUVÕTUANKEET

[recaptcha class:form-group size:compact]