Grupp_ETA
Tänavatants_poisid_2
ballett_õpetaja_ETA
Eesti_Tantsuagentuur_hair

Miks õppida tantsimist just ETA Tantsukooli põhiõppes?


Eesti Tantsuagentuuri Tantsukooli põhiõppe programm on Eestis ainulaadne. Õpe on loodud lähtuvalt vanusele sobivast koormusest ja sisudest ning õppeplaanid tagavad, et õppeaastate jooksul kogetakse erinevaid stiile ja praktikaid, mis loovad järjepidevat arengut toetava terviku. 

 


ETA Tantsukooli põhiõppes on võimalik läbida süsteemne tantsu õppeprogramm läbi erinevate õppeastmete (EELASTE, ALGASTE, PÕHIASTE, POISTESTUUDIO ja TANTSIJAKOOLITUS) ning õppeainete, mille hulka kuuluvad kaasaegne tants, ballett, jazztants, akrobaatika, tantsuline treening, tänavatants, repertuaari klassid, tantsufilm, eesti tants, tantsuanalüüs, kompositsioon, improvisatsioon, esinemispraktika jne.

Vaata tunniplaane siit!

 

Meie põhiõppe süsteemi läbi teinud õpilased ütlevad, et ETA teeb eriliseks just see süsteem, mis lisaks tantsulistele oskustele arendab turvalist kogukonna mentaliteeti, väärtustab igaühe individuaalsust ning pakub arenguaastateks kvaliteetset mõtteainet.


Tõelist ETA väärtust saab kogeda just siis, kui oled olnud osa põhiõppe grupist. Õpe tugineb nüüdisaegsele õpikäsitlusele, kus lähtutakse avatud, toetatud, loomingulise ja kaasatud õppekeskkonna loomisest kvalifitseeritud erialase haridusega juhendajate käe all.

 

Põhiõppe läbides omandatakse lisaks tantsulistele oskustele head suhtlemise alused, analüütiline mõtteviis ja loominguline maailmavaade. 

 

ETA Tantsukooli väärtustest on meil ka lühikesed loomingulised videotutvustused.  Need on ka üheks näiteks, kuivõrd erinevate loominguliste ülesannetega meie tantsuõpilased oma arenguteel kokku puutuvad.

 

Mitmed meie põhiõppe läbinud vilistlased on jätkanud tantsuõpinguid ülikoolides nii Eestis kui mujal.


Kui aga soovid põhiõppele veel õppeaineid lisada, ei saa tervest programmist osa võtta või soovid esialgu väiksema koormusega Eesti Tantsuagentuuri Tantsukooliga tutvuda, siis  pakume võimalust valida tunde Avatud Stuudio programmist või läbida põhiõppeprogramm osaõppena.

 

Me siiralt soovime teha Eesti parimat tantsukooli ja usume, et tantsimine liigutab

 

Vaata tunniplaani siit!

 

!!! Esimest korda kooli tulemiseks ning katsetel osalemiseks täida palun vastuvõtuankeet

 

Vastuvõtuankeet ETA Tantsukooli registreerimiseks :

    

  VILISTLASED MEIST

  DIANA SELJUŠKIN
  arstiteadusüliõpilane

   

  „ETAs meeldis mulle erinevate tantsustiilide ja -õpetajate rohkus ning see, et lisaks heale tehnilisele tasemele peeti oluliseks ka improvisatsiooni ja omaloomingut. Lisaks tantsuoskuse arendamisele sain väärtuslikke ja meeldejäävaid lavakogemusi esinemistest, tantsu- ja teatriprojektidest, mis arendasid palju lavalist eneseväljendusoskust, julgust ning andsid võimaluse tutvuda uute inimestega.“

  KRISTIINA SIIG (KAPPER)
  tantsuõpetaja, koreograaf

   

  „Sain kaasa suure ja kirju pagasi: tantsuhariduse erinevatest tantsustiilidest kinesioloogia aluste ja lavameigini välja. Eriti hindan aga kogemusi, mida pakkusid esinemissituatsioonid ning nendeks valmistumise protsessid. Oli pikki prooviperioode ning esinemisnumbrite peensusteni lihvimist, aga ka viimase hetke ootamatusi ning eelmisel õhtul uue tantsu õppimist või lausa loomist. Nii olen ka täna tantsuõpetajana valmis töötama väga erinevates tingimustes.“

  JOHHAN ROSENBERG
  koreograafia tudeng Amsterdami ülikoolis SNDO

   

  „ETA Tantsukool on super combo - klassikast kuni tänavani. Tänu sealsetele staarõpetajatele on võimalik saada väga korralikku ülevaadet tervest Eesti tantsumaastikust ja arendada end kiiresti nii tehniliselt ja loovalt. Müts maha ja SUUR AITÄH -  kogu ETA pere ja minu õpetajad Helena Pihel, Rauno Zubko, Kaja Kreitzberg, Eliisa Sirelpuu, Dagmar Rang-Saal, Piret Viikholm ja Liisa Laine!“

  MARI STANKUS (LOFITSKAJA)
  Eesti Rahvusballeti baleriin

   

  „ETA oli mulle kolme aasta vältel koduks, kuhu oli soov alati tulla ning ära minna polnud üldse tahtmist. Tantsukoolist sain ma lisaks tantsuharidusele, lahedatele õpetajatele ning trennikaaslastele ka suure tantsuarmastuse, millest mul tegelikult puudust oli. Arvatavasti, kui ma poleks ETAsse läinud, ei oleks ma seal, kus praegu olen. Eesti Tantsuagentuur jääb mulle alatiseks südamesse.“