TUNNIPLAAN 2020/21 - Õppetundidega alustame 7.septembrist!

EELASTE (4-6aastased poisid ja tüdrukud)

Rühm Tundide ajad Õpetaja Õppeaine Saal Lisainfo
EEL 1. A rühm
UUS!
T 16:50-17:30

 

Karolin Käärik loovtants väike saal avatud tund lastele ja vestlus vanematele toimub 8.09 kell 16:45
4-5 aastased poisid ja tüdrukud R 17:30-18:15 Karolin Käärik loovtants väike saal
EEL 1. B rühm
UUS!
T 17:30-18:15 Dagmar Rang-Saal klassikalise tantsu eelkursus väike saal avatud tund lastele ja vestlus vanematele toimub 2.09 kell 17:15
4-5 aastased tüdrukud N 17:30-18:15 Dagmar Rang-Saal klassikalise tantsu eelkursus väike saal
Poska 1. rühm
Esimene kohtumine 14.09!
E 15.30-16.15 Valeria Januškevitš klassikalise tantsu eelkursus Poska lasteaed rühma on oodatud Poska lasteaia lapsed
4-5 aastased N 15:30-16:15 Valeria Januškevitš klassikalise tantsu eelkursus Poska lasteaed rühma on oodatud Poska lasteaia lapsed
Poska 2. rühm
Esimene kohtumine 14.09!
E 16.15-17.00 Valeria Januškevitš klassikalise tantsu eelkursus Poska lasteaed rühma on oodatud Poska lasteaia lapsed
6-7 aastased N 16:30-17:30 Valeria Januškevitš klassikalise tantsu eelkursus Poska lasteaed rühma on oodatud Poska lasteaia lapsed

VHK AIAKE
Esimene kohtumine 15.09!

T 15:45-16:30 Karolin Käärik klassikalise tantsu eelkursus VHK algklasside maja peegelsaal rühma on oodatud Aiakese lasteaia lapsed

POISTESTUUDIO (5-8 aastased poisid)

Rühm Tundide ajad Õpetaja Õppeaine Saal Lisainfo
Poisid 1. rühm T 16:45-17:30 Karolin Käärik loovtants väike saal tunnid toimuvad koos EEL1A rühmaga, avatud tund 2.sept kell 18:00
5-6 aastased R 17:20-18:15 Karolin Käärik loovtants joogasaal
Poisid 2. rühm (Alg 1. A) T 14:30-15:25 Marek Vetik tänavatantsu treening väike saal
7-8 aastased K 15:30-16:25 Eliisa Sirelpuu kaasaegse tantsu alused väike saal
integreeritud õpe N 15:30-16:25 Eliisa Sirelpuu tantsuline treening väike saal

ALGASTE (7-10aastased poisid ja tüdrukud)

Rühm Tundide ajad Õpetaja Õppeaine Saal Lisainfo
1. A rühm
UUS!
K 15:30-16:25 Eliisa Sirelpuu kaasaegse tantsu alused väike saal avatud tund lastele ja vestlus vanematele toimub 2.09 kell 18:00
6-8 aastased poisid ja tüdrukud N 15:30-16:25 Ireen Peegel akrobaatika A saal rühma juhendaja
kaasaegsete tantsude suund N 16:30-17:25 Eliisa Sirelpuu tantsuline treening väike saal Eliisa Sirelpuu
1. B rühm E 17:30-18:25 Valeria Januškevitš klassikalise tantsu alused väike saal rühma juhendaja
6-7 aastased K 16:30-17:25 Ireen Peegel akrobaatika A saal Valeria Januškevitš
balleti suund K 17:30-18:25 Valeria Januškevitš klassikalise tantsu alused väike saal
2. B rühm
E 15:30-16:25 Dagmar Rang-Saal klassikalise tantsu alused keskmine saal rühma juhendaja
8-9 aastased E 16:30-17:25 Karoline Suhhov kaasaegse tantsu alused väike saal Dagmar Rang-Saal
balleti suund K 15:30-16:25 Ireen Peegel akrobaatika A saal
K 16:30-17:25 Dagmar Rang-Saal klassikalise tantsu alused keskmine saal
3.A+3.B rühm E 15:30-16:25 Karoline Suhhov kaasaegne tants B saal rühma juhendajad
9-10 aastased T 15:30-16:25 Valeria Januškevitš klassikalise tantsu alused keskmine saal Valeria Januškevitš/Karoline Suhhov
kaasaegsete tantsude suund R 16:00-16:55 Valeria Januškevitš klassikalise tantsu alused (I pa) /tantsuline treening (II pa) keskmine saal
R 17:00-17:55 Karoline Suhhov  kaasaegne tants keskmine saal
Valikaine K 17:30-18:25 Eliisa Sirelpuu repertuaariklass joogasaal kõikidele algastme rühmadele

PÕHIASTE (10-14 aastased poisid ja tüdrukud)

Kursus Tundide ajad Õpetaja Õppeaine Saal Lisainfo
PA 1. A kursus
UUS!
E 16:30-17:25 Helena Pihel kaasaegne tants joogasaal kursuse juhendaja
10-11 aastased poisid ja tüdrukud T 15:30-16:25 Julia Koneva tantsuline treening A saal Helena Pihel
kaasaegsete tantsude suund T 16:30-17:25 Helena Pihel kaasaegne tants A saal
K 15:30-16:25 Valeria Januškevitš klassikaline tants B saal
PA 1. B  kursus E 16:30-17:25 Dagmar Rang-Saal klassikaline tants keskmine saal kursuse juhendaja
10-11 aastased E 17:30-18:25 Karoline Suhhov kaasaegne tants joogasaal Dagmar Rang-Saal
balleti suund N 15:30-16:25 Julia Koneva tantsuline treening B saal
N 16:30-17:25 Dagmar Rang-Saal klassikaline tants keskmine saal
PA 2. A kursus E 16:30-17:25 Liisa Laine tantsuline treening B saal kursuse juhendaja
11-12 aastased T 16:30-17:25 Marge Ehrenbusch klassikaline tants keskmine saal Valeria Januškevitš
kaasaegsete tantsude suund T 17:30-18:25 Valeria Januškevitš kaasaegne tants keskmine saal
N 16:30-17:25 Ireen Peegel akrobaatika (I pa) A saal
N 17:30-18:25 Valeria Januškevitš kaasaegne tants A saal
Julia Koneva street jazz style (II pa)
PA 3. A kursus E 17:30-18:25 Helena Pihel kaasaegne tants B saal kursuse juhendaja
12-13 aastased E 18:30- 19:25 Helena Pihel improvisatsioon süvakursus B saal Helena Pihel
T 16:30-17:25 Julia Koneva kaasaegne jazz keskmine saal
kaasaegsete tantsude suund T 17:30-18:25 Marge Ehrenbusch klassikaline tants keskmine saal
K 18:30-19:25 Helena Pihel kaasaegne tants joogasaal
PA 3. B kursus E 17:30-18:25 Dagmar Rang-Saal klassikaline tants keskmine saal kursuse juhendaja
12-13 aastased E 18:30- 19:25 Helena Pihel improvisatsioon süvakursus B saal Dagmar Rang-Saal
balleti suund K 17:30-18:25 Dagmar Rang-Saal klassikaline tants keskmine saal
N 16:30-17:25 Julia Koneva kaasaegne jazz B saal
N 17:30-18:25 Rūta Pakalne kaasaegne tants keskmine saal
PA 4. A  kursus E 17:30-18:25 Liisa Laine kaasaegne jazz A saal kursuse juhendaja
13-14 aastased E 18:30- 19:25 Karoline Suhhov kaasaegne tants keskmine saal Liisa Laine
kaasaegsete tantsude suund T 18:30-19:25 Valeria Januškevitš klassikaline tants B saal
K 16:30-17:25 Liisa Laine kaasaegne jazz A saal
K 17:30-18:25 Raho Aadla kompositsiooni süvakursus A saal
Valikaine
Esimene kohtumine 25.09!
R 16:30-18:00 Liisa Laine repertuaariklass kõikidele põhiastme rühmadele

TANTSIJAKOOLITUS (15+ noored tantsijad)

Kursus Tundide ajad Õpetaja Õppeaine Saal Lisainfo
TK 1.1 kursus E 18:30-19: 25 Kaisa Selde näitlejameisterlikkus joogasaal kursuse juhendaja
15+ noored tantsijad E 19:30-20:25
või
K 19:30-20:30
Kaja Kreitzberg klassikaline tants (kesktase 2)
või
(algtase 2)
väike saal Helena Pihel
T 18:30-19:25 Helena Pihel kaasaegne tants A saal
T 19:30-21:00 Helena Pihel tantsuajalugu ja -analüüs A+B saal
N 17:30-18:25 Eliisa Sirelpuu kaasaegne jazz B saal
N 18:30-19:25 Helena Pihel kaasaegne tants B saal
TK 1.2 kursus T 18:30-19:25 Dagmar Rang -Saal klassikaline tants (edasijõudnud 1) B saal kursuse juhendaja
15+ noored tantsijad T 19:30-21:00 Helena Pihel tantsuajalugu ja -analüüs A+B saal Rūta Pakalne
K 16:30-17:25 Rūta Pakalne kaasaegne tants A saal
K 17:30-18:25 Liisa Laine kaasaegne jazz keskmine saal
N 18:30-19:25 Rūta Pakalne kaasaegne tants A saal
N 19:30-20:25 Marek Vetik tänavatants B saal
Valikaine R 18:00 Dagmar Rang-Saal klassikalise tantsu repertuaariklass keskmine saal I PA
TK 1.3. kursus E 18:30-19:25 Kaja Kreitzberg klassikaline tants (edasijõudnud 2) väike saal kursuse juhendaja
15+ noored tantsijad E 19:30-20:25 Kaisa Selde näitlejameisterlikkus joogasaal  Julia Koneva
T 17:30-18:25 Julia Koneva kaasaegne jazz B saal
T 18:30-19:25 Dagmar Rang -Saal klassikaline tants (edasijõudnud 1) B saal
T 19:30-21:00 Helena Pihel tantsuajalugu ja -analüüs A+B saal
N 18:30-19:25 Julia Koneva kaasaegne jazz keskmine saal
N 19:30-20:25 Rūta Pakalne kaasaegne tants A saal
Valikaine R 16:00 Tuuli Peremees klassikalise tantsu repertuaariklass väike saal I PA
TK 2.1 kursus 1x kuus

kell 11:00-16:00

Rūta Pakalne tantsufilm (31.10; 28.11; 19.12; 30.01; 20.02; 27.03; 24.04) kursuse juhendaja
E 18:30-19:25
või
E 20:30-21:25
Kaja Kreitzberg klassikaline tants (edasijõudnud 2)
või
(kesktase)
väike saal Liisa Laine
E 19:30-20:25 Liisa Laine kaasaegne jazz keskmine saal
K 18:30-19:25 Liisa Laine eesti tants A saal
K 19:30-20:25 Raho Aadla põrandatehnika süvakursus B saal
R 18:00-19:00 Liisa Laine kaasaegne jazz B saal
TK 2.2 kursus 1x kuus

kell 11:00-16:00

Rūta Pakalne tantsufilm (31.10; 28.11; 19.12; 30.01; 20.02; 27.03; 24.04) kursuse juhendaja
E 18:30-19:25 Kaja Kreitzberg klassikaline tants (edasijõudnud 2) väike saal Karoline Suhhov
E 19:30-19:25 Karoline Suhhov kaasaegne tants B saal
K 18:30-19:25 Raho Aadla põrandatehnika süvakursus B saal
K 19:30-20:25 Liisa Laine eesti tants A saal
R 18:00-19:00 Karoline Suhhov kaasaegne tants A saal
TK 3. kursus T 18:30-19:25 Eliisa Sirelpuu kaasaegne jazz väike saal kursuse juhendaja
K 18:30-19:25 Rūta Pakalne kaasaegne tants väike saal Eliisa Sirelpuu
K 19:30-20:25 Liisa Laine eesti tants keskmine saal
T 19:30-20:25
või
K 20:30-21:30
Valeria Januskevitš
või
Kaja Kreitzberg
klassikaline tants
(edaijõudnud 2)
või
(kesktase)
väike saal
N 18:30-19:25 Eliisa Sirelpuu kaasaegne jazz väike saal
Valikaine R 16:30-18:00 Julia Koneva repertuaariklass kõikidele soovijatele tantsijakoolituse kursustelt