Tere tulemast ETA Tantsukooli LASTESTUUDIOSSE !

Tantsutunnid ja tantsuga tegelemise võimalused lastele – registreerumine 2024/25 õppeaasta rühmadesse on alanud!

ETA Tantsukoolis on tantsuga alustamiseks tüdrukutele ja poistele mitmekülgsed võimalused. Tants pakub lastele rõõmsat liikumiskogemust, mis toetab nende valmidust ka edaspidi liikuda, treenida ning hoida oma füüsilist ja vaimset tervist. Tantsuõpe lastele võimaldab kiiremat sotsiaalset arengut ja õpivõimet, julgust ning tahet iseseisvalt ja ka koos teiste lastega tegutsedes hästi hakkama saada.

REGISTREERI SIIN!TANTSUTRENNID POISTELE
(Hobujaama 12):

Poistestuudio – poisid vanuses 7-11 aastat – saavad õpetaja Igor Lideriga tantsida tänavatantsu ning trenni teha kaks korda nädalas tööpäevade õhtutel. Lisaks on kolmanda tunnina akrobaatika, mida viib läbi Eliis Nigola.

 


TANTSUTUNNID VÄIKESTELE TÜDRUKUTELE:

Tunnid Eesti Tantsuagentuuri tantsukeskuses, Hobujaama 12

 • Pühapäeviti HOMMIKUNE UUS RÜHM!
  Eelastme 1. rühm balletis (EEL 1B) – tüdrukud vanuses 4-6 aastat -õpetaja Katarina Virve Mürk
 • 2x nädalas TÖÖPÄEVA ÕHTUTEL!
  Eelastme 2. rühm balletis (EEL 2B) – tüdrukud vanuses 4-6 aastat – õpetaja Dagmar Rang-Saal

Lastel vanuses 4-6 on võimalik tantsu õppida koos ETA Tantsukooli õpetajate Valeria Januškevitši ja Karoline Suhhoviga ka Poska ning Kiikhobu lasteaedades.

 

Tutvu EELASTME tegevusega ning vaata videot tantsuõpetaja Dagmari tööst eelastme tunnis, kus osalenud õpilased alustavad uuel hooajal õpinguid juba ETA Tantsukooli põhiastme teisel kursusel.

TANTSUTUNNID KOOLIEALISTELE TÜDRUKUTELE (vanus 6-10):

 • Algastme 2. kursus – ballett (ALG 2B) – tüdrukud vanuses 6-8 aastat – saavad õpetaja Dagmar Rang-Saaliga klassikalise tantsu põhitõdedega tutvust teha ning mänguliselt tantsumaailmast rõõmu tunda kaks korda nädalas tööpäevade õhtutel. Lisaks on kolmanda tunnina akrobaatika, mida viib läbi Eliis Nigola.
 • Algastme 2. kursus – tantsuline treening/ kaasaegne jazz (ALG 2A) – tüdrukud vanuses 6-8 aastat – saavad õpetaja Karoline Suhhoviga hea aluse kehatööks läbi erinevate tantsutehnikate ning sukelduda tantsude loomise ja etendamise maailma kaks korda nädalas tööpäevade õhtutel. Lisaks on kolmanda tunnina akrobaatika, mida viib läbi Eliis Nigola.
 • Algastme 3. kursus – tantsuline treening/ kaasaegne jazz (ALG 3A) –  tüdrukud vanuses 8-10 aastat – saavad õpetaja Julia Konevaga alustada koos treenimist, avastada tantsukunsti võimalusi ja tantsida kahel päeval nädalas peale kooli. Lisaks on kolmanda tunnina akrobaatika, mida viib läbi Eliis Nigola.

Tutvu ALGASTME tegevusega ning vaata videot tantsuõpetaja Julia tööst põhiastme tunnis, kus osalenud õpilased on tänaseks ETA Tantsukooli edukalt lõpetanud.

Kõikide rühmade tunniplaan täpsustub augustis 2024.

Huvi korral registreeri juba täna sobivasse rühma täites vastuvõtu ankeedi siin, siis saame saata Sulle täpsustavat infot ning tagada koha konkreetses grupis.

 


TANTSUTUNNID KÕIGILE

Tantsukogemuse saamiseks ei pea kohe registreeruma põhirühmadesse. Eesti Tantsuagentuuri Tantsukoolis on ka Avatud Stuudio, kus alates 7.-ndast eluaastast on võimalik katsetada just Sulle huvi pakkuvaid tantsustiile ja tantsuõpetajaid ühe tunni või perioodi kaupa. Avatud Stuudio uus tunniplaan täpsustub augustis 2024. Saad juba registreeruda huvipakkuvatesse gruppidesse täites registreerumise ankeedi, et saaksime info täpsustudes Sulle juba konkreetsema info saata.

 TANTSUANSAMBEL LEE TANTSUTUNNID

Enam kui 40-aastase ajalooga tantsuansambel Lee võtab vastu pisikesi tantsuhuvilisi vanuses 4-7 aastat. Tundides avastame mänguliselt rahvatantsumaailma, õpime rühmatunnetust ja kaaslastega koostöös tegutsemist.
Tunnid toimuvad kaks korda nädalas Eesti Tantsuagentuuris, juhendajateks Lee kauaaegne
tantsuõpetaja Hele Pomerants ja ansambli kunstiline juht Maria Uppin-Sarv.

LEE tegemistega saab lähemalt tutvuda SIIN.

 


TANTSUSÜNDMUSED LASTELE 2024 SÜGISEL

Parim kingitus, mida saame pakkuda oma lapsele on hoida tema julgust ja tahet liikuda – oskust hoida tervist!
Leiame, et liikumise võlu võiks laps avastada varakult ja eriti tore on lapsel seda avastada koos oma vanematega. Võimalus oma vanematega koos tegutseda, on just see, mis teeb väikesed lapsed alati õnnelikuks. Vanemad on ja jäävad lastele olulisemateks eeskujudeks.

Sellest tulenevalt korraldab Eesti Tantsuagentuur erinevaid tantsutöötubasid ja tantsupäevi peredele.

 

Ja nii ütlevad ka teadlased…

 • tants on kehasõbralikuim viis liikumiseks

 • tants hoiab nii füüsilist, vaimset kui emotsionaalset tasakaalu

 • tants loob tugevaid suhteid iseenda ja teiste ümbritsevate inimestega

 • tants õpetab oma keha paremini kuulama ja loob tervise hoidmise harjumuse.

   

Meie toetav tantsupere ootab kõiki lapsi ja nende peresid Eesti Tantsuagentuuri tegemistega tutvuma – kohtumiseni!

Tants liigutab!

Lisainfo: kool@tantsuagentuur.ee
Tel: 5662 7254 (Lii Ainsalu, ETA Tantsukooli juhataja)

ETA Tantsukool