ETA Tantsukool tähistab rahvusvahelist tantsupäeva Tantsutundide päevaga

29. ja 30. aprillil kutsuvad ETA Tantsukooli õpetajad #etantsu tantsutundidesse.

#etantsu programm pakub pooletunniseid tantsutunde erinevates stiilides ja erinevate juhendajate eestvedamisel Youtube live´is ETA Tantsukooli kanalil.

29. aprillil

11.00-11.30Eliisahommikune soojendus
15.00-15.30Ireenkodune akrobaatika
16.00-16.30Karolineloominguline tund
17.00-17.30Tuulifloor barree + venitus
18.00-18.30Rahokontaktimprovisatsioon
19.00-19.30Liisajazztantsu tehnika
20.00-20.30Kaisaõhtune lõdvestus

30. aprillil

11.00-11.30Rūtahommikune soojendus
15.00-15.30Margeklassikaline tants
16.00-16.30Valeriakaasaegne tants
17.00-17.30Karolinjooga + lihastreening
18.00-18.30Juliakoreograafia
19.00-19.30Ursulatantsuline treening
20.00-20.30Helenaõhtune venitus

Vali endale sobiv trenn ja lihtsalt tantsi!

Lisaks veel:

ETA Tantsukool on loonud võimaluse distantsõppel olevatele õpilastele aga ka kõikidele teistele liikumisgrumaanidele võimaluse end liigutada kodust välja tulemata.

Selleks et kodus mõnusalt tantsida ja trenni teha, mine ETA Tantsukooli Youtube’i kanalile ja leia endale inspiratsiooni treeninguks: https://www.youtube.com/playlist?list=PLyn01_rpqbcEoXMFJp0TwNMjB2akho6es

Vaata #etantsu tegemisi lisaks:

Instagramis

Facebookis

Facebooki grupis Stay Home and Dance

#etants


Hea ETA Tantsukooli pere!
 
Seoses COVID-19 viiruse kõrge ohuriskiga ja vajadusega selle levikut kiirelt ja otsustavalt tõkestada, on Vabariigi Valitsus kuulutanud Eestis välja eriolukorra.
Ennetava meetmena on alates esmaspäevast suletud kõik koolid, huvikoolid, kutsekoolid ja ülikoolid ning õppetöö viiakse üle kodu- ja kaugõppele.
 
Meie tantsupere jaoks tähendab see seda, et kuni uue info saabumiseni Vabariigi Valitsuselt on õppetöö ETA Tantsukooli ruumides peatatud ja asendub koduõppega:
13.03-15.03 ETA Tantsukoolis tunde ei toimu;
alates 16.03 toimub õppetöö kaugõppe vormis.
 
Info õppetöö rakendamiseks kasutatavate meetodite ja juhiste kohta saadame õpilastele ning lastevanematele meilidele ja/või stuudiumi kaudu hiljemalt 16.märtsiks.
Palume kõigil lapsevanematel ja õpilastel alates algastmest aktiveerida enda stuudiumi kasutaja.
 
Palume kõikidel suhtuda Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud reeglitesse äärmise tõsiduse ja hoolikusega. Mida täpsemalt me reegleid järgime, seda kiiremini õnnestub meil see viirus kontrolli alla saada, seljatada ja meie igapäevane normaalne tegevus taastada.
 
Teeme kõik koostööd selle nimel, et võimalikult paljud jääksid viirusest puutumata!
 
Püsige terved, hoidke ennast ja teisi!

Küsimuste ja murede korral saada e – kiri kool@tantsuagentuur.ee

ETA Tantsukooli õpetajad ja juhtkond


7. märtsil toimus ETA Tantsukoolis taaskord noorte tantsuloomingu konkurss OMA TANTS. Noortel oli võimalik proovida kätt (tantsu)loojatena selleks mugavas ja toetavas keskkonnas ja kõikidel noortel loojatel oli võimalik saada tagasisidet ühises vestlusringis.

OMA TANTS 2020 tulemused:

GRUPID

I koht “Portselan”, loojad ja esitajad Heidi Mõts, Marii Marleen Jõudvald, Mariann Suurhans, Maya Bachman (tuleb esitamisele Tantsude õhtul)

I koht Helitriin”, loojad ja esitajad Kadri-Liis Alber, Ingrid Hints, Romi Leen Niimann (tuleb esitamisele Tantsude õhtul)

II koht “ä”,  loojad ja esitajad Keiko Paavel, Mia Melanie Moor, Maarja Valdmann, Tiina Talisoo

II koht “Unistus”, loojad ja esitajad Stella Pauts, Greta Lisett Ruben, Marleen Pauklin, Kadri-Liis Alber

III koht “Sõltumata”,  loojad ja tantsijad Stella Oja, Astrid Ulpus, Anni Sooman

DUETID

I koht “Ratatouille“, loojad ja esitajad Anna Maria Joll, Hildegard Kivisaar (tuleb esitamisele kooli kevadkontserdil)

II koht “Sügavad silmad”,  loojad ja esitajad  Laura Mihkelson, Saskia Hannus (tuleb esitamisele kooli kevadkontserdil)

II koht Kompanii tantsijate eripreemia. “Kurk ja porgand”, loojad ja tantsijad Astrid Julia Kunnas, Liisbeth Laanisto (tuleb esitamisele Tantsude õhtul)

III koht “Abuelas”, loojad ja esitajad Trino Arras, Mia Kukk

ERIPREEMIAD

omanäoline tervik – “Flying”, loojad ja esitajad Laura Liine Eks, Elisabet Paalandi

leidlik liikumiskeel ja voolav esitus – “Alma jogurt”, loojad ja esitajad Norah Põder, Mona Viilup

sügav omavaheline sünergia – „Väiksem kui kolm”, loojad ja esitajad Paula Mett, Katarina Kermon

julge pealehakkamine – “Hold on”, loojad ja esitajad Marili Salev, Maria Zabelina

julge pealehakkamine – “Jookseme”,  loojad ja esitajad Hetli Ilves, Pärle-Marii Puusepp

voolav esitus – „ … “  loojad ja esitajad Roosimari Kruus, Hele-Riin Hunt

etendaja kogu oma terviklikkuses ” No time to die”, looja ja esitaja Anni Egeli Kivikangur

helge ja siiras esitus “Unistuste poole”, looja ja esitaja Krete Kõrvek

TANTSIJAKOOLITUS

I koht CoLAB eripreemia. “Keep”,  loojad ja esitajad Elma Vilms, Karin Aarelaid (tuleb esitamisele kooli kevadkontserdil)

II koht  “ESS”, looja Aleks Mattias Viidik, esitajad Linnea Jerkku; Diana-Marlen Rüütelmaa, Vivian Vuks

III koht “Last time”, looja ja esitaja Helina Topolev

III koht  „Olin, Olen, …”  looja ja esitaja Janet Murumets

TANTSUFILMI ERIPREEMIAD

lööv leitmotiiv – “Out she goes”, looja Carolyn Veensalu, esitaja Karmen, Teesi Pregel (tuleb esitamisele Tantsude õhtul)

usutav kehastumine – “Depressiivne Eesti väikelinn”, loojad ja esitajad Liisa Viirmaa, Ann Viirmaa, Lisete Müürsepp, Lara Ojaots

SUUR-SUUR AITÄH:

TOETAJAD

Pariisi Vesi OÜ, YesTo kosmeetika, LA Girl meigitooted, Oh My! Kleidipoe kinkekaardid, Laura Šmideberga käsitööehted, Nupiskook OÜ, COLAB töötoad, Koolitants 2020, Kinkekaartidega abistas Madlen Inara Heinsaar

JA  ETA ENTÜ AKTIIVSETELE NOORTELE NING MEIE ARMSATELE ETA ÕPETAJATELE, ET SEE ÜRITUS TAASKORD TOIMUDA SAI! 😊

Koolitantsu maakondlikud tantsupäevad kulmineerusid Tallinnas

15. ja 16. veebruaril võõrustas Koolitantsu osalejaid Tallinnas esmakordselt Kultuurikatel, kokku anti kolm meeleolukat kontserti.

Maakondlike tantsupäevade põhižüriisse kuulusid tantsija ja tantsukunstnik Kaisa Kattai, klassikalise tantsu õpetaja ja tantsija ning koreograaf Valeria Januškevitš ning TÜ Viljandi kultuuriakadeemia tantsukunsti eriala lõpukursuse tudeng Carl Heinrich Pruun.

“Tallinn rõõmustas mitmekülgse kontserdielamusega. Tantsujuhendajad olid leidnud kõikvõimalikke motiive tantsu rikkalikuks kogemiseks, mis oli meeldivas sümbioosis tantsija väljendusviisis,” kommenteeris Pruun. Kaisa Kattai lisas: “Tallinna tantsupäevi ühendas tantsijate tugev energia ja lavastuslikud lahendused. Jutustati lugusid, põimiti koreograafiat keerukate elementidega ning suudeti publikut naerutada ja sulatada samal ajal.”

Žürii kuulutab iga kontserdi lõpul välja eripreemiate saajad. Piirkondlikele tantsupäevadele valitud tantsud selguvad 20. veebruaril Koolitantsu kodulehel, kui žürii on ära vaadanud kõik tantsud üle Eesti.  

Lõppkontsertidel esinevad tantsud valib välja lavastusmeeskond koosseisus Jüri Nael ja Kadi Aare ning piirkondlikel tantsupäevadel esitatud tantsupäevade põhjal kuulutab žürii välja iga vanuseastme grand prix. 

Koolitantsu maakondlike tantsupäevai juhib Ott Nool ja näha saab Koolitantsu Kompanii 11. lennu tantsufilmi “Jäljed”, mille autoriteks on Kadi Aare, Ingrid Jasmin ja Liisa Laine. 

Tallinnas tunnustati eripreemiaga:

Hea rolli kehastamise ja põneva teemalahenduse eest – Kullo KT stuudio tantsuga “1i”, juhendaja Sandra Põld vanuseastmes 10.-12. klass                 

Stiilitruu ja läbimõeldud  koreograafilise terviku eest – JJ-Street Popping tantsuga “Tehisinimesed”, juhendaja Tauri Vosman vanuseastmes 10.-12. klass               

Leidliku rekvisiidi kasutuse eest sidusas kompositsioonis – Dreamstudio tantsuga “Obadus”, juhendajad Julia Koneva ja Carolyn Veensalu vanuseastmes 10.-12. klass                               

Hea grupitunnetuse ja põnevalt detailse koreograafia eest – Stuudio dotE tantsuga “Haige tänts”, juhendaja Ahto Pääsik vanuseastmes 6. – 9. klass          

Ausa ja puhta seisundi loomise eest – Leesikad tantsuga “Kuu lumm”, juhendaja Epp Oidsalu vanuseastmes 6. – 9. klass                     

Meeldejääva ja omanäolise teose eest – ArteFlamenco tantsuga “Rumba”. juhendaja Maria Rääk vanuseastmes 6. – 9. klass                      

Stiilipuhta koreograafia eest – AMOR dance crew tantsuga “Missioon”, juhendajad Roman Mihhailov, Alex Troitsky, Ramon Paukson vanuseastmes 10.-12. klass         

Ilusa koreograafia eest hingestatud esituses – Stuudio dotE tantsuga “Hingelinnud”, juhendaja Liisa Laine vanuseastmes 6. – 9. klass

Meelelahutusliku ja paeluva lavastuse eest – JJ-Street tantsukool tantsuga “Kooritants”, juhendaja Kätriin Kübar vanuseastmes 10.-12. Klass

Hea teema ja koreograafia kooskõla eest – Studio JOY ja Läänemere gümnaasium tantsuga “Araabia ööd slummides”, juhendaja Alexander Makarov vanuseastmes 1. – 4. klass     

Siira ja lõbusa loo jutustamise eest – Stuudio dotE tantsuga “Ruttu tuttu”, juhendajad Kätlin Raja, Mirjam Rõõmussaar, Diana Ossipova, Kati Ly Koit vanuseastmes mudilased      

Mõnusa seisundi loomise eest – Koit tantsukool tantsuga “Iilid”, juhendaja Kristin Tagam vanuseastmes 1. – 4. klass                       

Head karakteri loome ja omavahelise koostöö eest – tantsuansambel Neposedõ tantsuga “Meie unistame…”, juhendaja Liina Baranova vanuseastmes 1. – 4. klass   

Vahva ja rõõmsameelse tantsu eest – Goltsman Ballet Studio tantsuga “Lihtsalt üks tore tants”, juhendaja Maria Goltsman vanuseastmes 1. – 4. klass               

Hea emotsiooni edastamise eest vahvas kompositsioonis – Dreamstudio tantsuga “Õlekõrsik”, juhendaja Julia Koneva vanuseastmes 1. – 4. klass          

Ilusa partneritöö eest – 4/8 Dance studio tantsuga “Eremiidid”, juhendaja Laura Vasilevskaya vanuseastmes 4. – 7. klass

Plahvatusliku energia eest – Tallinna Kopli noortemaja tantsustuudio Firework Dance Company tantsuga “Meie esimene Koolitants”, juhendaja Olesja Kazeko vanuseastmes 4. – 7. klass

Ilmeka kehakeele eest hästi avatud temaatikas – Estraaditantsukool Peppy-dance tantsuga “Suur pesupäev”, juhendaja  Olga Juškova vanuseastmes 4. – 7. klass

Pehme kehalise väljenduse eest – Danza tantsukool tantsuga “Esimene suvepäev”, juhendaja Alexandra Katariina Org vanuseastmes 4. – 7. klass               

Aktuaalse teema käsitlemise eest – dotE stuudio tantsuga “Siin ja praegu”, juhendaja Kati Ly Koit vanuseastmes 4. – 7. klass                      

Leidliku rekvisiidi kasutuse ja tähenduse loomise eest – tantsuansambel Neposedõ tantsuga “Sfäär”, juhendaja Elvira Prosvetova vanuseastmes 4. – 7. klass            

Galeriisid saab vaadata SIIT

ja SIIT

..ja SIIT

🙂                         

2. veebruaril toimus mõneaastase pausi järel taas Koolitantsu Viljandimaa maakondlik tantsupäev Ugala teatris.

“Viljandimaal oli põnev näha tantsuõpetajate omavahelist loomingulist koostööd, nii mitmetki tantsud olid sündinud tantsugrupi juhendajate koreograafia ja idee osavast sidumisest,” kiitis žüriiliige Valeria Januškevitš. Kaisa Kattai lisas omalt poolt: “Eraldi tahaks välja tuua gruppide mitmekülgsuse – koos kasvanud, arenenud ja tantsivad rühmad on võimelised mitmeteks erinevateks tantsustiilideks. Tantsijad moodustavad omavahel terviku, kus iga individuaalne noor on tähtis osa suuremast pildist.”

Alanud hooajal kuuluvad maakondlike tantsupäevade põhižüriisse tantsija ja tantsukunstnik Kaisa Kattai, klassikalise tantsu õpetaja ja tantsija Valeria Januškevitš ning TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti eriala lõpukursuse tudeng Carl Heinrich Pruun. Žürii kuulutab iga kontserdi lõpul välja eripreemiate saajad. Piirkondlikele tantsupäevadele valitud tantsud selguvad 20. veebruaril Koolitantsu kodulehel kui žürii on ära vaadanud kõik tantsud üle Eesti.  

Eripreemiatega tunnustati:

Meeleoluka koreograafia ja tantsijate emotsiooni eest – Tantsukool Maerobic RM1 tantsuga “Konna ja toonekure lugu”, juhendaja Egely Pruuli vanuseastmes mudilased

Oskusliku terviku edastamise eest – Face moe- ja tantsukool “Rotipesas”, juhendaja Maarja Kukumägi vanuseastmes 4. – 7. klass 

Meisterliku tehnika ja tugeva emotsiooni edastamise eest – Bellezza tantsuga “Vabaks lastud lind”, tantsu autor Elina Gorelasvili vanuseastmes 6. – 9. klass     

Nutika kostüümi eest – Tantsu eelkooli Mesimummu rühm tantsuga “Sportlikud kärbsed” juhendaja Reelika Poroson vanuseastmes mudilased 

Toreda loo eest vahvas esituses – Tantsustuudio Dance Dream Lapsed I tantsuga “Kurjad prussakad”, juhendaja Rita Muttel vanuseastmes 1. – 4. klass          

Muusika ja koreograafia hea sümbioosi eest dünaamilises esituses – Face moe- ja tantsukool tantsuga “sss”, juhendaja Maarja Kukumägi vanuseastmes 10. – 12. klass

Huvitavate koreograafiliste lahenduste eest heas koostöös – Tantsutrupp Vou tantsuga “Ületamatu”, juhendaja Elle Agar vanuseastmes 10. – 12. klass           

Hea rollitäitmise eest – Tantsustuudio Treetan, Suure-Jaani Noorteka noorem trupp tantsuga “Varga palged”, juhendaja Reelika Poroson vanuseastmes 1. – 4. klass         

Harmooniline kooslus heas koreograafias – S-stuudio 10-12. klass    

Galerii tantsupäevast on SIIN

OMA TANTS on ETA Tantsukooli õpilaste omaloominguliste tantsude ja lühifilmi konkurss, kus noortel on võimalik proovida kätt (tantsu)loojatena selleks mugavas ja toetavas keskkonnas. Kõikidel noortel loojatel on võimalik saada tagasisidet ühises vestlusringis.

Millal, kus, kes ja mis?

AEG: 07. märts 2020, algusega 12.00
KOHT: Eesti Tantsuagentuur, (A ja B suur saal)
VANUSEASTMED: põhiaste (PA) ja tantsijakoolitus (TK)
ETTEASTED: solod, duod, grupid ja omaloomingulised lühifilmid (max pikkus 60 sek ehk 1 minut)

Registreerimise tähtaeg on 21. veebruar.
Lingi registreerimiseks leiad siit:

Omaloomingulised lühifilmid palume saata 5. märtsiks etaenty@gmail.com

PS! Kohal on ka žürii ning parimad saavad ka auhinna 😉

Jääme teie registreerimisi ootama ning kohtume juba märtsi alguses!



R, 17.01              Järva- ja Raplamaa tantsupäev
Paide Muusika- ja Teatrimaja

proovide algus orienteeruvalt kell 15:15

kontserdi algus kell 18:00 – kõik vanuseastmed

L, 18.01              Valgamaa tantsupäev
Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus

proovide algus orienteeruvalt kell 16:00

kontserdi algus kell 18:00 – kõik vanuseastmed

P, 19.01             Võru- ja Põlvamaa tantsupäev
Võru Kannel

I kontsert:  mudilased, 9-14a, 16-22a.

proovide algus orienteeruvalt kell 10:00
kontsert kell 12:00

II kontsert:  algklassid, 12-17a.

proovide algus orienteeruvalt kell 16:00

kontsert kell 18:00

R, 24.01              Hiiumaa tantsupäev
Käina Huvi- ja Kultuurikeskus

proovide algus orienteeruvalt kell 16:30

kontserdi algus kell 18:00 – kõik vanuseastmed

L, 25.01              Saaremaa tantsupäev
Kuressaare Kultuurikeskus

proovide algus orienteeruvalt kell 12:45

kontserdi algus kell 15:00 – kõik vanuseastmed

P, 26.01              Pärnu- ja Läänemaa tantsupäev
Pärnu Kontserdimaja

I kontsert:  mudilased, 9-14a, 16-22a.

proovide algus orienteeruvalt kell 9:45
kontsert kell 12:00

II kontsert:  algklassid, 12-17a.

proovide algus orienteeruvalt kell 15:45

kontsert kell 18:00

L, 01.02               Ida- ja Lääne-Virumaa tantsupäev
Kohtla-Järve Kultuurikeskus

I kontsert:  mudilased, 9-14a, 16-22a.

proovide algus orienteeruvalt kell 10:00
kontsert kell 12:00

II kontsert:  algklassid, 12-17a.

proovide algus orienteeruvalt kell 16:00

kontsert kell 18:00

P, 02.02              Viljandimaa tantsupäev
Ugala Teater

I kontsert:  mudilased, 9-14a, 16-22a.

proovide algus orienteeruvalt kell 10:00
kontsert kell 12:00

II kontsert:  algklassid, 12-17a.

proovide algus orienteeruvalt kell 16:00

kontserdi algus kell 18:00

L, 08.02              Jõgevamaa tantsupäev
Jõgeva Kultuurikeskus

proovide algus orienteeruvalt kell 15:30

kontserdi algus kell 18:00 – kõik vanuseastmed

P, 09.02              Tartumaa tantsupäeva esimene päev
Teater Vanemuine väike maja

I kontsert: mudilased, 12-17

proovide algus orienteeruvalt kell 9:30
kontsert kell 12:00

II kontsert:  9-14a.

proovide algus orienteeruvalt kell 15:45

kontsert kell 18:00

E, 10:02              Tartumaa tantsupäeva teine päev
Teater Vanemuine suur maja

Algkalssid ja 16-22a.

proovide algus orienteeruvalt kell 15:00

kontserdi algus kell 18:00

R, 14.02              Harjumaa tantsupäev
Viimsi kool

proovide algus orienteeruvalt kell 14:30

kontserdi algus kell 18:00 – kõik vanuseastmed

L, 15.02              Tallinna tantsupäeva esimene päev
Kultuurikatel

12-17a. ja 16-22a.

proovide algus orienteeruvalt kell 15:15

kontserdi algus kell 19:00

P, 16.02              Tallinna tantsupäeva teine päev
Kultuurikatel

I kontsert:  mudilased, algklassid

proovide algus orienteeruvalt kell 8:30
kontserdi algus kell 11:30

II kontsert:  9-14a.

proovide algus orienteeruvalt kell 15:00

kontsert kell 18:30

PS: Kellaaegades võib tulla tulla muudatusi.

NOORTE TANTSU FOORUM – „Tants tervi(s)tab!“

AJAKAVA:
I päev – Laupäev, 21. september

16:00-17:00 REGAMINE: saabumine, kogunemine, küsimused ja vastused
17:00 – 19:00
NOORTE PROGRAMM: tantsu filmimisest lihtsate vahenditega/ PÕHITÕED JA PRAKTIKA – juh. Ruta Pakalne (Eesti, Läti)
JUHENDAJATE PROGRAMM:
lõiminguprogrammi “Tantsu lõimumine formaalharidusega”ülevaade senistest tegevustest ja tuleviku plaanid (Anne Tamm-Kivimets ja Eve Noormets)
ETHLi tegevuse HUVE-s (Huvihariduse Esinduskojas), läbirääkimiste teemad Haridus-ja Teadusministeeriumi ja teiste riiklike institutsioonidega (ETHL-i juhatus)
tantsuhariduse põhimõtete dokumendi ülevaade (Jane Miller-Pärnamägi)
19:00 – 20:00 ENTÜ üldkoosolek: valime noorteaktiivi ja juhatust, vaatame üle senised sündmused ning uued ideed
20:00 – 22:30
NOORTEPROGRAMM: TANTSUjämm
JUHENDAJATE PROGRAMM: mõttetalgud – ETHLi tegevused 2020
23:00 – tuttu!

II päev – Pühapäev, 22. september

09:00 – 09:45 Hommikusöök ja teised hommikused toimetused
10:00 – 12:00 NOORTE TANTSU FOORUMI PANEEL: Kuidas jääda terveks? Milline on tantsu mõju tervisele? (modereerib Helena Pihel)
Teemade püstitajad:
vaimne tervis – MTÜ Peaasjad – Elina Kivinukk
tants kui tervise hoidja – Inna Sulg
Paneelis osalevad veel Jüri Nael, noorte ja õpetajate esindaja
12:00 PAUS
12:15 – 14:15 NOORTEPROGRAMM: töötoad
Läbiviijad rahvusvahelise etenduskunstide magistiprogrammi tudengid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiast:
I grupp: juhendajad Lea Sekulic (Horvaatia), Andreea Tudose (Rumeenia/Inglismaa) ja Seo Hwon Ji (Lõuna-Korea)
II grupp: juhendajad Marshall Stay (Austraalia) ja Ragnar Uustal (Eesti)
III grupp: juhendajad Simona Medolago (Itaalia) ja Agnes Oberauer (Austria)
IV grupp: juhendajad Keithy Kuuspu (Eesti) ja Martina Buhagiar (Malta)


JUHENDAJATE PROGRAMM: loeng Kuidas vaimse tervise probleeme ära tunda? Kuidas oma õpilasi neis probleemides abistada? – Elina Kivinukk
14:00 – 15:00 LÕUNA
15:00 – 16:00 Kuidas saada kellekski: külaline Jüri Nael – diskussioon foorumil osalejatega, modereerib Helena Pihel
16:00 – 17:00 KOKKUVÕTTED FOORUMIST

***

Vajalik info teada!

Registreeri oma osalus: https://forms.gle/bNW7M293vVjStwJx5
Aitäh registreerimast enne 17. septembrit!

Osalustasu: ENTÜ liikmetele tasuta ja teistele 5 € (osalustasu sisaldab sündmust ja kõiki tegevusi, toitlustust, öömaja ETA tantsusaalis oma magamisvarustusega). Tasumine kohapeal!
Transport: Sõidu eest hoolitseb igaüks ise ja oma kuludega.
Majutus: Ööbimist vajavatel noortel võimalus ööbida ETA Tantsukooli ruumides (magamise asjad kaasa!)
ETHLi liikmeskoolide õpetajate transport ja majutuse kulud kaetakse liidu poolt.

***

Info kodulehel:
www.noortetants.ee
www.tantsuharidus.ee

Korraldajad: Eesti Tantsuhuvihariduse Liit, Eesti Noorte Tantsu Ühing ja ETA Tantsukooli noorteaktiiv
Toetaja: Haridus- ja Teadusministeerium

Festivali Koolitants peakorraldaja Raido Bergstein räägib uuendustest, mis sel aastal plaanis on. Vaata uudist siit.

Sel hooajal on Koolitantsul ees rida uuendusi, mis teeb festivalist Festivali ning jätab võistlusmomendi seljataha.

Tants vajab aega, et esitajad leiaksid üles kõik, mis ühe tantsu sees peidus on. Seepärast toimuvad taaskord maakondlike järel piirkondlikud tantsupäevad, et tantsuideed enne lõppkontserdile jõudmist veelgi küpsema ja terviklikuma vormi leiaksid.

Tantsijatel on seekord võimalik lavale astuda ka pikemas tantsulavastuse vormis. Ootame süvendatud teemakäsitlusi ja koreograafia arendusi, mis vajavad pikemat lava-aega, kui üks tantsunumber seda võimaldab.

Koolitantsule on oodatud eakohased ja selgelt tajutava tervikuna loodud tantsud ja tantsulavastused üle kogu Eesti. Tants on kunst!

Uuendustest loe Koolitantsu reglemendist

Septembrikuus algab kõik, mis tantsuline ja tuus!

ETA Tantsukool alustab oma 21. hooaega. Uue tantsuaasta pidulikuks avamiseks kutsume kõiki etakaid ja uusi tulijaid kooliaasta avaaktusele, mis toimub 3. septembril kell 17:30 Eesti Tantsuagentuuris.

Algav õppeaasta tõotab tulla igati põnev, tuues kaasa ka mitmeid uusi õpetajaid ja vahvaid projekte. Sellest kõigest me aktusel ka räägime.
Kõik meie professionaalsed ja tantsumaastikul hinnatud õpetajad ootavad Sind, et süstida uut energiat ja tantsurõõmu liikumisest!

Uue hooaja tunniplaani vaata siit

Ootame ka uusi tantsuhuvilisi lapsi ETA Tantsukooli. Vastuvõtu kohta saad lugeda siit.

Tants liigutab!

#etatantsukool #tantsuagentuur #tantssobibmulle #tantssobibsulle #avastamaailma