ÜLDINFO

Märtsis 2018 Tallinnas ja Tartus toimunud konkurssidelt valisid koreograafid tantsijad sügisel esietenduvatesse tantsulavastustesse.

 

Koolitantsu Kompanii üheksanda lennu (koreograafid Ruslan Stepanov, Karoline Suhhov) tantsijad on:

  1. Romi Leen Niiman
  2. Karita Paul
  3. Liisa Maria Tischler
  4. Jane Pärn
  5. Anni Olm
  6. Anna Deil
  7. Trino Arras
  8. Helena Tammsaar
  9. Lisbet Neering
  10. Katharine Anite Pällo
  11. Kai-Riin Tomera
  12. Daniela Privis
  13. Pauliine Ööpik
  14. Mona Lene Maanurm
  15. Carolyn Vool
  16. Maria Schotter
  17. Merit Mäekalle
  18. Annette VIjar
  19. Karmen Zeiger
  20. Marit-Jenna Seppar
  21. Marten-Egert Vahtla
  22. Lilian Mõttus
  23. Michelle Lukken
  24. Katariina Emilia Forssten
  25. Arabella Kruuse
  26. Emma Lumi

Koolitantsu Kompanii kümnenda lennu (koreograafid Maarja Pruuli, Kadi Aare) tantsijad on:

  1. Marilin Pajumägi
  2. Herta Soro
  3. Carolyn Vool
  4. Evelyn Unt
  5. Miriam Plaamus
  6. Diana-Marlen Rüütelmaa
  7. Kirke Vöörmann
  8. Annabel Piirma
  9. Klarita Carmen Prokopjeva
  10. Helene Mander
  11. Triin Joon
  12. Fiona Kaldmaa
  13. Eike Engelbrecht
  14. Elizabeth Keizars
  15. Mirlen Liiv
  16. Meribel Aruväli
  17. Kadri Liis Laas
  18. Kessu-Liis Koppel
  19. Darja Raud
  20. Getter Miida Kask
  21. Aade-Maria Kalson
  22. Markkus Niilus
  23. Mihkel Karus
  24. Ranno Kähr
  25. Madli Utt
  26. Kirke Kalde
  27. Kerli Ilves
  28. Kristiina Tideman
  29. Elina Tall
  30. Marlen Timm
  31. Iris Ingelbert Sargla
  32. Helge Kalde
  33. Bertram Sargla
  34. Dolores-Carina Sütt
  35. Marie-Liset Tauts
  36. Selinda Särev
  37. Kevin Loorits
  38. Mirjam Kivimäe

 

Kõikidele valitud tantsijatele saadame hiljemalt 20. aprillil e-kirja teel info suvekooli (8.-15. augustini Tallinnas) ja etenduste toimumise kohta, peale mida palume lavastustes osalemise kinnitada.

 

Koolitantsu Kompanii üheksanda ja kümnenda lennu lavastused etenduvad oktoobris 2018 lavadel üle Eesti.

 

Aitäh kõikidele konkursil osalenud tantsijatele ning palju õnne Koolitantsu Kompanii uutele tantsijatele!


LAVASTUSED

IMG_4220

KOOLITANTSU KOMPANII LAVASTUSED 2018:

10.lend
koreograafid: Maarja Pruuli + Kadi Aare

9.lend
koreograafid: Karoline Suhhov + Ruslan Stepanov

8.lend "Minu rada"
koreograaf: Eliisa Sirelpuu "Minu rada"

Eliisa Sirelpuu tantsulavastus „Minu rada“
Koolitantsu Kompanii kaheksanda lennu moodustavad kolm andekat noort tantsijat. Greetel Joanna Võrk, Alexandra Katariina Org ja Margarita Oja toovad lavale pea pooletunnise tantsulavastuse, mis otsib vastuseid küsimusele, mida nad ütleksid Eestile, kui too oleks inimene. Eliisa Sirelpuu kaasaegse jazzi žanris loodud lavastus jätkab traditsiooni tuua Koolitantsu lavadele andekad noored tantsijad tunnustatud koreograafide töödes. „Minu rada“ helikujunduse on loonud Jonas Kaarnamets.

„Minu rada“ etendused toimuvad Koolitants 2018 maakondlikel tantsupäevadel.

20171014-IMG_5470

KOOLITANTSU KOMPANII LAVASTUSED 2017:

7.lend "Missioon K"
koreograaf: Aleksandr Žemžurov

6.lend "Aus?"
koreograaf: Ruslan Stepanov

5.lend "Jaht"
koreograaf: Andre Laine

6.lend "Kitš"
koreograaf: Rusland Stepanov

Kitš

IMG_5294

KOOLITANTSU KOMPANII LAVASTUSED 2016:

3.lend "Su ärkvelolek on uni"
koreograaf: Kaja Lindal

2.lend  "Lendav banaan" 
koreograafid: Ruslan Stepanov, Eneli Rüütli, Elina Tamm, Maria Goltsman

Kaja Lindali tantsulavastus "Su ärkvelolek on uni"

 

Ruslan Stepanovi, Eneli Rüütli, Elina Tamme, Maria Goltsmani tantsulavastus "Lendav banaan"

IMG_94141

KOOLITANTSU KOMPANII LAVASTUS 2015:

1.lend "Esimene lend"

koreograafid: Argo Liik, Tuomo Railo, Liisa Laine, Olga Privis

Argo Liiki, Tuomo Railo, Liisa Laine, Olga Privise tantsulavastu "Esimene lend"