ÕPPEAASTA 2023/2024

Õppeaasta 2023/2024 on ETA Tantsukooli jaoks kirju. Õppetööga seotud põnevaid projekte toimub nii Tantsuagentuuri sees kui väljas. Tulemas on töötubasid vanema astme õpilastele ja ühisüritusi noorematele.

Traditsiooniliselt toimuvad ETA Tantsukoolis eksamid ja avatud tunnid, OMA TANTSu festival, erinevad esinemised Tallinnas ja Tallinnast väljas. Samuti näeb õppetöö raames erinevaid etendusi Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis. Hooaeg lõpeb kevadkontsertide ja lõpulavastustega ning päris punkti sellele õppeaastale paneme taas laagris.

 

Sündmuste ülevaate leiate kalendrist.

 

Õppetöö sisaldab lisaks õppetundidele mitmekülgset vaatlus- ja esinemispraktikat! Õppekäigud etendustele või teiste tantsuõpilaste tundidesse või eksamitele, annavad võimaluse õpilasel mõista kuhu ise edasi püüelda ning teisalt soodustab oskust väärtustada tantsukunsti oma mitmekülgsuses. Oluliseks õppetunniks peame ka esinemispraktikat, mis loob õpilasele võimaluse kogeda pingesituatsiooni ning õpetab grupis hakkama saamist ning ühist vastutust grupi hea esituse eest.  Eelkõige pakub aga võimalust kogeda motiveerivat heaolu tunnet, mis paneb pingutama ka harjutussaalis. ETA Tantsukool osaleb oma rühmadega ka võimlemispidudel ja Tantsupeol. Kooli peamised iga aastased sündmused on alljärgnevad: laste ja noorte Kevadkontserdid, Grande Finale, Eesti tantsude õhtu, koolilõpetajate diplomilavastus, omaloomingukonkurss Oma Tants, Rahvusvahelise Tantsupäeva tähistamine, laste Jõulupidu, ETA Tantsukooli sünnipäev, Intensiivid ja laagrid, meistriklasside ja töötoad ning osalemised erinevatel esinemistel ja lavastusprotsessides (Tantsutuur, Koolitantsu Kompanii, RO Estonia lavastuses „Pipi Pikksukk“ jne.).

KOOLI SÜNDMUSED

ETA Tantsukooli sisseastumise päev "Sissehüpe" toimub töötubade vormis. Kahe ja poole tunni sisse mahub mitu erinevat tantsutundi, vestlus ja kooli tutvustus. Katsetele registreerimiseks palume täita vastuvõtuankeet kodulehel. 

Katsete päeval tule kohale u 10 min. varem, et  jõuaksid ennast registreerida (tasu 5€ sularahas) ja vahetada riided. Lisaks treeningriietele pista kotti veepudel.

Asume aadressil Hobujaama 12 (hele maja Vapiano taga), II korrus.

 

UUS ÕPPEAASTA 2023/2024

4. september 2023 kell 17:00 AVAAKTUS alates algastme rühmadest. Pärast ühisaktust toimuvad rühma juhendajate tunnid. Eelastme infopäevad toimuvad eraldi aegadel.

5. – 15. september 2023 AVATUD TUNNID tunniplaani alusel ehk proovinädal. Kõigil tantsuhuvilistel on võimalik osaleda ETA Tantsukooli avatud proovitundides sooviga ühiselt leida õpilasele sobilik õppegrupp või meeldivad tantsutunnid. Proovitundides osalemiseks täida vastuvõtuankeet või anna oma soovist teada kool@tantsuagentuur.ee

9. septemer 2023 kell 15:00-17:30 ETA Tantsukooli sisseastumise päev SISSEHÜPE.

9. september 2023 LIIKUMISPÄEV "TANTSURÄNNAK" PEREDELE - erinevates stiilides väikesed tunnid


25. oktoober 2023 kell 19:00 Alexela Kontserdimajas "TÄHISTADES TANTSU" Eesti Tantsuagentuur 25 - juubelikontsert! 

Traditsioonilised SÜNDMUSED:

 OMA TANTS

loe lähemalt

LÕPULAVASTUSED

loe lähemalt

KEVADKONTSERDID

loe lähemalt