ÕPPEAASTA 2021/2022

Õppeaasta 2021/2022 on ETA Tantsukooli jaoks kirju. Õppetööga seotud põnevaid projekte toimub nii Tantsuagentuuri sees kui väljas. Tulemas on töötubasid vanema astme õpilastele ja ühisüritusi noorematele.

Traditsiooniliselt toimuvad ETA Tantsukoolis eksamid ja avatud tunnid, OMA TANTSu festival, erinevad esinemised Tallinnas ja Tallinnast väljas. Samuti näeb õppetöö raames erinevaid etendusi Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis. Hooaeg lõpeb kevadkontsertide ja lõpulavastustega ning päris punkti sellele õppeaastale paneme taas laagris.

 

Sündmuste ülevaate leiate kalendrist.

 

Õppetöö sisaldab lisaks õppetundidele mitmekülgset vaatlus- ja esinemispraktikat! Õppekäigud etendustele või teiste tantsuõpilaste tundidesse või eksamitele, annavad võimaluse õpilasel mõista kuhu ise edasi püüelda ning teisalt soodustab oskust väärtustada tantsukunsti oma mitmekülgsuses. Oluliseks õppetunniks peame ka esinemispraktikat, mis loob õpilasele võimaluse kogeda pingesituatsiooni ning õpetab grupis hakkama saamist ning ühist vastutust grupi hea esituse eest. Eelkõige pakub aga võimalust kogeda motiveerivat heaolu tunnet, mis paneb pingutama ka harjutussaalis. Kooli peamised iga aastased sündmused on alljärgnevad:Laste ja noorte Kevadkontserdid, koolilõpetajate diplomilavastus, omaloomingukonkurss Oma Tants, Rahvusvahelise Tantsupäeva tähistamine, laste Jõulupidu, laagrid ning osalemised erinevatel esinemistel ja lavastusprotsessides (Tantsutuur, Koolitantsu Kompanii, RO Estonia lavastuses „Pipi Pikksukk“ jne.).

KOOLI SÜNDMUSED

Juunikuusse mahutub veel palju põnevaid sündmusi!

 

Tule ela ETA õpilastele kaasa ja naudi nende esinemist TASUTA!

3.06 Tallinna Vanalinna Päevadel ETA Kool kell 18.00, Pikk 17, Suurgildi plats

5.06 Tallinna Vanalinna Päevadel ETA Kompanii kell 14.00, Vabaduse väljak

5.06 XXII Tallinna  Võimlemispeo „Aeg unistada“ kell 17.00 Pirita Spordikeskus (velotrekk)

 

ETA Tantsukooli viimane nädal enne suvepuhkusele minekut on projektinädal, kus korralisi tunde ei toimu, vaid on täis erinevaid põnevaid üritusi.

 

6.06 Esmaspäev kell 16.00 külastavad ALG3b ja PA2b MUBA (Tallinna Muusika- ja Balletikool). Koguneme Pärnu mnt. 59 juures 10 minutit varem. Läheme maja vaatama, tuur kestab 1,5h. Lapsele võib vastu tulla MUBA juurde või liigume pärast koos ETA juurde.

7.06 Teisipäev kell 15.30 MUBA külastavad ALG2b, ALG4, PA4b MUBA (Tallinna Muusika- ja Balletikool). Koguneme Pärnu mnt. 59 juures 10 minutit varem. Läheme maja vaatama, tuur kestab 1,5h. Lapsele võib vastu tulla MUBA juurde või liigume pärast koos ETA juurde.

8.06 Kolmapäev kell 17.00 vaatavad õpilased 16. lennu lõpuetendusi. Õhtu on 2 osas mõlema osa pikkus 40 min+15 min vaheaega. Algastme õpilased registreerivad osaluse oma õpetaja juures ja vaatavad etendusi tasuta. Põhiastme õpilased lunastavad tasuta pileti koodi alusel Fientast https://fienta.com/et/s/eta-tantsukooli-lopulavastuste-ohtu

Kood "16lend"

Lapsevanemad, kes soovivad etendustele tulla saavad osta pileti siit: https://fienta.com/et/s/eta-tantsukooli-lopulavastuste-ohtu

9.06 Neljapäev kell 16.00 soolo repertuaari ja tantsufilmi avatud showing põhiastme ja tantsijakoolituse kursustele.

9.06 Neljapäev kell 18.30 lõpuetendused ja 16. lennu lõpuaktus

10.06 Reede kell 17.00 -19.00 Hooaja lõpupidu, kus esilinastub tantsufilm “Eclipse”

10.06-12.06 III Eesti Naiste Tantsupidu "PereLugu" Jõgeval, osalevad ETA neiduderühmad

 

Veel juunikuus

13.06 kell 18.00 ETA Kompanii showing

15.06 kell 17.00 TantsuRuumi residentide showing

1.07 SUVEVAHEAEG

Traditsioonilised SÜNDMUSED:

 OMA TANTS

loe lähemalt

LÕPULAVASTUSED

loe lähemalt

KEVADKONTSERDID

loe lähemalt