ÕPPEAASTA 2023/2024

Õppeaasta 2023/2024 on ETA Tantsukooli jaoks kirju. Õppetööga seotud põnevaid projekte toimub nii Tantsuagentuuri sees kui väljas. Tulemas on töötubasid vanema astme õpilastele ja ühisüritusi noorematele.

Traditsiooniliselt toimuvad ETA Tantsukoolis eksamid ja avatud tunnid, OMA TANTSu festival, erinevad esinemised Tallinnas ja Tallinnast väljas. Samuti näeb õppetöö raames erinevaid etendusi Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis. Hooaeg lõpeb kevadkontsertide ja lõpulavastustega ning päris punkti sellele õppeaastale paneme taas laagris.

 

Sündmuste ülevaate leiate kalendrist.

 

Õppetöö sisaldab lisaks õppetundidele mitmekülgset vaatlus- ja esinemispraktikat! Õppekäigud etendustele või teiste tantsuõpilaste tundidesse või eksamitele, annavad võimaluse õpilasel mõista kuhu ise edasi püüelda ning teisalt soodustab oskust väärtustada tantsukunsti oma mitmekülgsuses. Oluliseks õppetunniks peame ka esinemispraktikat, mis loob õpilasele võimaluse kogeda pingesituatsiooni ning õpetab grupis hakkama saamist ning ühist vastutust grupi hea esituse eest.  Eelkõige pakub aga võimalust kogeda motiveerivat heaolu tunnet, mis paneb pingutama ka harjutussaalis. ETA Tantsukool osaleb oma rühmadega ka võimlemispidudel ja Tantsupeol. Kooli peamised iga aastased sündmused on alljärgnevad: laste ja noorte Kevadkontserdid, Grande Finale, Eesti tantsude õhtu, koolilõpetajate diplomilavastus, omaloomingukonkurss Oma Tants, Rahvusvahelise Tantsupäeva tähistamine, laste Jõulupidu, ETA Tantsukooli sünnipäev, Intensiivid ja laagrid, meistriklasside ja töötoad ning osalemised erinevatel esinemistel ja lavastusprotsessides (Tantsutuur, Koolitantsu Kompanii, RO Estonia lavastuses „Pipi Pikksukk“ jne.).

KOOLI SÜNDMUSED

Traditsioonilised SÜNDMUSED:

 OMA TANTS

loe lähemalt

LÕPULAVASTUSED

loe lähemalt

KEVADKONTSERDID

loe lähemalt

LAAGRID

loe lähemalt