ÕPPEAASTA 2022/2023

Õppeaasta 2022/2023 on ETA Tantsukooli jaoks kirju. Õppetööga seotud põnevaid projekte toimub nii Tantsuagentuuri sees kui väljas. Tulemas on töötubasid vanema astme õpilastele ja ühisüritusi noorematele.

Traditsiooniliselt toimuvad ETA Tantsukoolis eksamid ja avatud tunnid, OMA TANTSu festival, erinevad esinemised Tallinnas ja Tallinnast väljas. Samuti näeb õppetöö raames erinevaid etendusi Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis. Hooaeg lõpeb kevadkontsertide ja lõpulavastustega ning päris punkti sellele õppeaastale paneme taas laagris.

 

Sündmuste ülevaate leiate kalendrist.

 

Õppetöö sisaldab lisaks õppetundidele mitmekülgset vaatlus- ja esinemispraktikat! Õppekäigud etendustele või teiste tantsuõpilaste tundidesse või eksamitele, annavad võimaluse õpilasel mõista kuhu ise edasi püüelda ning teisalt soodustab oskust väärtustada tantsukunsti oma mitmekülgsuses. Oluliseks õppetunniks peame ka esinemispraktikat, mis loob õpilasele võimaluse kogeda pingesituatsiooni ning õpetab grupis hakkama saamist ning ühist vastutust grupi hea esituse eest.  Eelkõige pakub aga võimalust kogeda motiveerivat heaolu tunnet, mis paneb pingutama ka harjutussaalis. ETA Tantsukool osaleb oma rühmadega ka võimlemispidudel ja Tantsupeol. Kooli peamised iga aastased sündmused on alljärgnevad: laste ja noorte Kevadkontserdid, Grande Finale, Eesti tantsude õhtu, koolilõpetajate diplomilavastus, omaloomingukonkurss Oma Tants, Rahvusvahelise Tantsupäeva tähistamine, laste Jõulupidu, ETA Tantsukooli sünnipäev, Intensiivid ja laagrid, meistriklasside ja töötoad ning osalemised erinevatel esinemistel ja lavastusprotsessides (Tantsutuur, Koolitantsu Kompanii, RO Estonia lavastuses „Pipi Pikksukk“ jne.).

KOOLI SÜNDMUSED

I POOLAASTA
12.-16. septembrini ETA Tantsukooli PROOVINÄDAL
12. septembrist algavad AVATUD STUUDIO KLASSID
24. ja 25. septembril Vantaa Tantsukooli ja Eesti Tantsuagentuuri Tantsukooli ühislavastus TAIL BUT NO HEAD.
3. november Eesti Tantsuagentuuri sünnipäeva tähistamine
12. november kell 14:15 Apollo Kino Solarises, saal 4 Just Film x Koolitants 2022: tantsufilmide programm
13. november kell 15:00 Tartu Elektriteatris Just Film x Koolitants 2022: tantsufilmide programm
14. november kell 17:30-19:30 (koos vestlusringiga) vanusele 15+ ja
15. november kell 16:30-18:30 (koos vestlusringiga) vanusele 11-14 Noorte heaks töötoad: Suhtlemine- õppimise ja õpetamise alus
18.-19. november osalemine Eesti Tantsuhuvihariduse Galal ja Noorte Tantsu Foorumil
23. november kell 16:30 – 18:30 vanusele 11-14 ja
24. november kell 17:30 – 19:30 vanusele 15+ Noorte heaks töötoad: Tervis liikumisest- igapäevased nipid tervislikuks liikumiseks!
II POOLAASTA
6.-7. jaanuar INTENSIIV: TALV 2023
4. veebruaril osalemine festivali Koolitants maakondlikul tantsupäeval Vene Kultuurikeskuses
11. märts ETA Tantsukooli õpilaste omaloominguliste tantsude konkurss OMA TANTS

Traditsioonilised SÜNDMUSED:

 OMA TANTS

loe lähemalt

LÕPULAVASTUSED

loe lähemalt

KEVADKONTSERDID

loe lähemalt