Suurepärane, et tunned huvi tantsu vastu! 

 

ETA Tantsukoolil on seljataga 25. tegutsemisaasta - meil on tugevad juured ja lennukad lähenemised. Oleme Eestis tuntud oma kvaliteetse, mitmekülgse ja kaasaegse TANTSU PÕHIÕPPE poolest, mis on avanud paljudele meie lõpetajatele võimaluse tegeleda tantsuga professionaalsel tasandil ning andnud väga põhjaliku tantsuhariduse, et erinevaid kunste ja liikumist elukestvalt väärtustada.
AVATUD STUUDIO võimaldab osalemist üksikutes tantsutundides ja tantsutrennides väiksema koormusega väga erinevates tantsustiilides, et treenida, tegeleda loominguga või saada uusi tantsualaseid oskusi ja teadmisi - just täpselt sellises mahus, mis sobitub täna Sinu ajakavaga.

 

Tule julgelt katsetama ja registreeru 2024/25 hooaja õppesse ja tantsutreeningutesse! 

 1. Täida vastuvõtuankeet, siis saame sinu soovi kiirelt e-mailile kool@tantsuagentuur.ee või kirjuta meile otse oma postkastist!
 2. Tantsuhuvilisi noori vanusest 11+ ootame põhiastme ja tantsijakoolituse kursustele ning selleks palume võimalusel osaleda töötubades, mis toimuvad 26. augustil kell 17.00-19.00 ETA Tantsukooli sisseastumise päeval SISSEHÜPE.
 3. Eel- ja algkooli ealised lapsed on koos vanematega / peredega / õdede-vendadega oodatud ühiselt tantsima ja meie tantsuõppe võimalustega tutvuma 7. septembril kell 11.00-13.00 PEREPÄEVAL.
 4. Kõik huvilised on oodatud katsetama erinevaid õpperühmi ja tunde 9.-29. septembril 2024 toimuvatel PROOVINÄDALATEL! Aitame valida iga õpilase huvile ja vanusele sobivaima programmi.

Tutvu meie tantsuõppe võimalustega! 

 • ETA Tantsukooli PÕHIÕPPES on võimalik läbida süsteemne tantsu õppeprogramm läbi erinevate õppeastmete ja õppeainete, mille hulka kuuluvad kaasaegne tants, ballett, jazztants, akrobaatika, tantsuline treening, tänavatants, repertuaari klassid, tantsufilm, eesti tants, tantsuanalüüs, kompositsioon, improvisatsioon, esinemispraktika jne.

  EELASTE (4-7 aastased lapsed)
  ALGASTE (7-11 aastased lapsed)
  PÕHIASTE (11-14 aastased noored)
  TANTSIJAKOOLITUS (15+ noored)
  POISTESTUUDIO (5-11 aastased poisid)
 • AVATUD STUUDIO, kus saab katsetada erinevaid tantsustiile üksikute tundide ja tantsutrennide põhiselt.
 • TANTSUPEOLIIKUMINE: RAHVATANTSU- JA VÕIMLEMISRÜHMAD
  Neiduderühmad (juhendaja Liisa Laine)
  Võimlemisrühmad (juhendaja Valeria Januskevitš)
  Rahvatantsuansambel Lee

Meie tantsukool on kokkuhoidev tantsusõpruskond, kus väärtustatakse igaühe isikupära ja üksteist toetavat koostööd. Tegutseme hubases tantsumajas Tallinna kesklinnas, kus on mõnusad ja kaasaegsed ruumid nii treeninguks, esinemiseks, ühisteks sündmusteks ja omaloominguga tegelemiseks.

Kõik õpilased on eriliselt hoitud meie väga armastatud, inspireerivate ja professionaalsete tantsuõpetajate poolt – nad on lihtsalt parimad!

Kogu hooaja jooksul saab toimuma palju erinevaid elamusi pakkuvaid esinemisprogramme, festivale, laagreid, töötubasid, lavastusprotsesse ja palju muud nii Eestis kui ka välisriikides – igaüks saab valida just talle sobivaimad väljakutsed!

 

Hüppa sisse meie tantsusõpruskonda – ootame sind! 

 

2023/24 õppeaasta AVAAKTUS 4.septembril kell 17:00 (algastme ja põhiastme õpilased ja lapsevanemad, tantsijakoolituse õpilased) - koguneme taas, et ühiselt avada uus tantsuhooaeg, tervitada õpetajaid ja tantsusõpru.
kell 16.30 kogunemine (suur saal)
kell 17:00 ühine aktus
kell 17.45 kursusejuhendajate vestlusringid

💛 Oodatud on kõik uued ja vanad õpilased ning lapsevanemad!
💛Soovid infot tantsukooli kohta, siis avaaktus on ideaalne võimalus uudistamiseks, lisainfo saamiseks ja majaga tutvumiseks.

 

Eelastme infopäevad toimuvad:
EEL 1B 6.september  kell 17:30, õpetaja Dagmar Rang-Saal (keskmine saal)
Poistestuudio eelastme rühm 12. september kell 17:30, õpetaja Igor Lider (väike saal)

 

5. septembrist algab Eesti Tantsuagentuuri tantsukooli õppetöö.

!!! Esimest korda kooli tulemiseks ning katsetel/katsetamistel/proovitundides osalemiseks täida palun vastuvõtuankeet

!!! Iga kooliaasta alguses, kui sinu õppekursus on koolijuhataja e-kirjaga kinnitatud, palun täida õppetöö alustamiseks ÕPPELEPING

 1. Tutvu näidislepingu ja lepingutingimustega SIIN.
 2. Õppeleping ava siit ja täida väljad.
 3. Pärast vormi täitmist saabub täidetud leping e-mailile, palume see allkirjastada ja saata tagasi aadressile lepingud@tantsuagentuur.ee
 4. Soodustuse aluseks olevate dokumentide koopiad palume saata tagasi samuti aadressile lepingud@tantsuagentuur.ee

VASTUVÕTUANKEET