VALI KATEGOORIA:kõikArtFusion: töötoadTreeningudliikumisSESOONKontaktjämmResidentuurid

04Sep2017
08Sep2017

liikumisSESOON

Raho Aadla SÜGISENE KEHAVORMI VERMIMINE

kell 10:00 - 12:00

Esmaspäevast reedeni igal hommikul!

Kategooria:  kõik liikumisSESOON

09Sep2017
10Sep2017

ArtFusion

Polina Mitryashina, kaasaegse tantsu tehnika ja repertuaar (eraldi grupid harrastajatele ja professionaalidele)

kahel päeval nädalavahetusel

Kategooria:  ArtFusion: töötoad kõik

14Sep2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  kõik Treeningud

21Sep2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  kõik Treeningud

28Sep2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  kõik Treeningud

02Oct2017
06Oct2017

liikumisSESOON

Madli Paves DISTANCE & POSSIBILITY

kell 10:00 - 12:00

Esmaspäevast reedeni igal hommikul!

Kategooria:  kõik liikumisSESOON

08Oct2017

ArtFusion

Galina Gracheva, kaasaegne tants

eraldi grupid kesktasemele ja professionaalidele

Kategooria:  ArtFusion: töötoad kõik

12Oct2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  kõik Treeningud

15Oct2017

ArtFusion

Ephia Grubek, KEHA JA KESKKOND

kell 19.00 - 22.00

Kategooria:  ArtFusion: töötoad kõik

16Oct2017
22Oct2017

ArtFusion

Florence Augendre liikumisuurimuslik meistriklass

kell 10:00 - 16:00

10:00 - 18:00 L,P

Kategooria:  ArtFusion: töötoad kõik

19Oct2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  kõik Treeningud

26Oct2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  kõik Treeningud

30Oct2017
03Nov2017

liikumisSESOON

Arolin Raudva, POTION MOTION

kell 10:00 - 12:00

Esmaspäevast reedeni igal hommikul!

Kategooria:  kõik liikumisSESOON

09Nov2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  kõik Treeningud

17Nov2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  kõik Treeningud

24Nov2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  kõik Treeningud

01Dec2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  kõik Treeningud

04Dec2017
08Dec2017

liikumisSESOON

Jaan Ulst TEE TÖÖD, NÄE VAEVA, SIIS TULEB ARMASTUS!

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  kõik liikumisSESOON

10Jan2018

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  kõik Treeningud

17Jan2018

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  kõik Treeningud

24Jan2018
28Jan2018

ArtFusion: töötoad

Adriano Wilfert Jensen tantsu uurimuslik töötuba “ forms of feelings feelings of forms”/ “ tunde vormid vormide tunded”

kell 10:00 - 16:00

L, P 10:00-18:00

Kategooria:  ArtFusion: töötoad kõik

28Jan2018

Kontaktjämm

Jaan Ulst, UP to DOWN

kell 18:00 - 21:00

Kategooria:  kõik Kontaktjämm

29Jan2018
31Jan2018

ArtFusion: töötoad

Olga Tsvetkova, KOREOGRAAFILINE LABOR

kell 11:30 - 15:30

Kategooria:  ArtFusion: töötoad kõik

31Jan2018

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  kõik Treeningud

05Feb2018
09Feb2018

LiikumisSESOON

Marek Vetik, VABADUSE STIILID

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  kõik liikumisSESOON

14Feb2018

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  kõik Treeningud

21Feb2018

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  kõik Treeningud

25Feb2018

Kontaktjämm

Mari-Liis Eskusson, KEHARASKUSE JAGAMINE

kell 15:00 - 18:00

Kategooria:  kõik Kontaktjämm

26Feb2018
28Feb2018

ArtFusion: töötoad

Irina Pähn, BALLET REFRESH

kell 12:00 - 14:00

Kategooria:  ArtFusion: töötoad kõik

28Feb2018

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  kõik Treeningud

02Mar2018
04Mar2018

ArtFusion: töötoad

Valeria Januskevitš ja Joonas Tagel, KAASAEGSE TANTSU TEHNIKA JA TÕSTETEHNIKA

R 14.30-17.45; L 12.00-15.15; P 10.00-13.00

Kategooria:  ArtFusion: töötoad kõik

07Mar2018

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  kõik Treeningud

12Mar2018
16Mar2018

LiikumisSESOON

Kadri Sirel, POLITICAL PELVIS

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  kõik liikumisSESOON

14Mar2018

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  kõik Treeningud

18Mar2018

Kontaktjämm

kell 18:00 - 21:00

Kategooria:  kõik Kontaktjämm

21Mar2018
25Mar2018

ArtFusion: töötoad

Noa Paran, GAGA-TEHNIKA JA OHADI REPERTUAAR

kell 10:00 - 13:00

Kategooria:  ArtFusion: töötoad kõik

02Apr2018
06Apr2018

liikumisSESOON

Üüve-Lydia Toompere, SOULI JA STIILI OTSINGUTEL

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  kõik liikumisSESOON

15Apr2018

Kontaktjämm

kell 15:00 - 18:00

Kategooria:  kõik Kontaktjämm

19Apr2018
22Apr2018

ArtFusion

Stephanie Felber, kohaspetsiifiline kaasaegse tantsu uurimuslabor

Kategooria:  ArtFusion: töötoad kõik

21Apr2018
27Apr2018

ArtFusion

Florence Augendre, RESONANCES THROUGH PARALLEL LIVES

kell 10:00 - 16:00

Kategooria:  ArtFusion: töötoad kõik

29Apr2018

ArtFusion

klassikalise tantsu töötuba Peterburi Mihhailovski Teatri trupilt

kell 13:00 - 15:00

Kategooria:  ArtFusion: töötoad kõik

30Apr2018

12.lennu lõpulavastused

koreograafid Liisa Laine ja Helena Pihel

kell 18:00

Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis

Kategooria:  tantsulavastused

02May2018

12.lennu lõpulavastused

koreograafid Liisa Laine ja Helena Pihel

kell 17:00 - ja 19:00

Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis

Kategooria:  Etendustegevus tantsulavastused

05May2018

Tantsulavastus Ainukordus

koreograafid Marie Pullerits ja Maria Uppin

kell 20:00

Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis

Kategooria:  tantsulavastused

06May2018

Tantsulavastus Ainukordus

koreograafid Marie Pullerits ja Maria Uppin

kell 20:00

Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis

Kategooria:  Etendustegevus tantsulavastused

07May2018
10May2018

LiikumisSESOON

Mari-Liis Eskusson, KONTAKT: BACK TO THE BASICS

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  kõik liikumisSESOON

12May2018

Tantsulavastus Ainukordus

koreograafid Marie Pullerits ja Maria Uppin

kell 20:00

Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis

Kategooria:  Etendustegevus tantsulavastused

13May2018

Tantsulavastus Ainukordus

koreograafid Marie Pullerits ja Maria Uppin

kell 20:00

Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis

Kategooria:  Etendustegevus tantsulavastused

14May2018
15May2018

ArtFusion

Viltė Švarplytė kaasaegse tantsu töötuba ''May I?'' the body asked…

kell 10:00 - 13:00

Kategooria:  ArtFusion: töötoad kõik

20May2018

Kontaktjämm

kell 15:00 - 18:00

Kategooria:  kõik Kontaktjämm

28May2018
01Jun2018

LiikumisSESOON

Helena Krinal, CORPOREAL COMMUNICATION

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  kõik liikumisSESOON

18Jun2018
25Jul2018

RESIDENTUUR

uurimus Dancing Democracies: Siim Tõniste

Kategooria:  kõik Residentuurid

02Jul2018

RESIDENTUUR

Residentuuri töötuba: Madli Paves

kell 12:00 - 15:00

Kategooria:  kõik Residentuurid

13Jul2018

RESIDENTUUR, Siim Tõniste DANCING DEMOCRACIES sessioon

kell 12:00

Kategooria:  kõik residentuur Residentuurid