VALI KATEGOORIA:KõikArtFusionTreeningudliikumisSESOON

04Sep2017
08Sep2017

liikumisSESOON

Raho Aadla SÜGISENE KEHAVORMI VERMIMINE

kell 10:00 - 12:00

Esmaspäevast reedeni igal hommikul!

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

09Sep2017
10Sep2017

ArtFusion

Polina Mitryashina, kaasaegse tantsu tehnika ja repertuaar (eraldi grupid harrastajatele ja professionaalidele)

kahel päeval nädalavahetusel

Kategooria:  ArtFusion Kõik

14Sep2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  Kõik Treeningud

21Sep2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  Kõik Treeningud

28Sep2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  Kõik Treeningud

02Oct2017
06Oct2017

liikumisSESOON

Madli Paves DISTANCE & POSSIBILITY

kell 10:00 - 12:00

Esmaspäevast reedeni igal hommikul!

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

08Oct2017

ArtFusion

Galina Gracheva, kaasaegne tants

eraldi grupid kesktasemele ja professionaalidele

Kategooria:  ArtFusion Kõik

12Oct2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  Kõik Treeningud

15Oct2017

ArtFusion

Ephia Grubek, KEHA JA KESKKOND

kell 19.00 - 22.00

Kategooria:  ArtFusion Kõik

16Oct2017
22Oct2017

ArtFusion

Florence Augendre liikumisuurimuslik meistriklass

kell 10:00 - 16:00

10:00 - 18:00 L,P

Kategooria:  ArtFusion Kõik

19Oct2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  Kõik Treeningud

26Oct2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  Kõik Treeningud

30Oct2017
03Nov2017

liikumisSESOON

Arolin Raudva

kell 10:00 - 12:00

Esmaspäevast reedeni igal hommikul!

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

09Nov2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  Kõik Treeningud

16Nov2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  Kõik Treeningud

23Nov2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  Kõik Treeningud

30Nov2017

TREENING

Ekaterina Soorsk, kaasaegne tants

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  Kõik Treeningud

04Dec2017
08Dec2017

liikumisSESOON

Jaan Ulst TEE TÖÖD, NÄE VAEVA, SIIS TULEB ARMASTUS!

kell 10:00 - 12:00

Esmaspäevast reedeni igal hommikul!

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

11Dec2017
12Dec2017

ArtFusion

Hiroaki Umeda Jaapani koreograaf/helilooja/videokunstniku performance-loeng

kell 17:00 - 19:00

Kategooria:  ArtFusion Kõik