13Nov2021

Töötuba ja etendus: VAIKUSSE VAADATES

kell 17:30 - 20:00

Kategooria:  ETA üld Kõik TantsuRUUM Töötoad

06Nov2021

Töötuba: Vabastuse ja massaaži paarispraktika

kell 17:30 - 19:30

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

16Oct2021
20Nov2021

Uurimuslikud kohtumised: KOREOGRAAFIA VÄLJAD// 16.10 Urmas Lüüs // 20.11 Jüri Nael

kell 11:00 - 15:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

02Oct2021
03Oct2021

Töötuba: Sonja Jokiniemi // Weaving Meaning //

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

25Sep2021
26Sep2021

TantsuRUUMi hooaja alguse loomelabor: Jette Loona Hermanis & Johhan Rosenberg

kell 13:00 - 19:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

14Aug2021
15Aug2021

TantsuRUUMi hooaja alguse töötuba: Maija Hirvanen

kell 10:00 - 13:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

20Jun2021
19Jun2021

PÄEV RESIDENT PÄÄSUGA // Festival reSIDEntuur residenTUUR

kell 18:00 - 20:30

Kategooria:  Kõik Töötoad

18Jun2021
17Jun2021
17Jun2021

PÄEV RESIDENT TATJANAGA töötuba // Festival reSIDEntuur residenTUUR

kell 11:00 - 14:00

Kategooria:  Kõik Töötoad

05Jun2021
06Jun2021

Töötuba: LOOME²

kell 11:00 - 17:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

31May2021
10Jun2021

Töötuba: PÕRANDATEHNIKAST JA LIIKUMISE KUNSTIST

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

24May2021
28May2021

Töötuba: Lugeda liikumist kui luulelist teksti?

kell 18:00 - 20:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM

22Mar2021
26Mar2021

KEHA MITTETEADLIKUSE LABOR, Mari Mägi

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

13Mar2021
08May2021

Uurimuslikud kohtumised: DRAMATURGIA VÕIMALUSED JA VÕIMATUSED TANTSUKUNSTIS

kell 11:00 - 14:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

02Feb2021
27May2021

LiikumisSESOON

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON TantsuRUUM

05Dec2020
06Dec2020

Töötuba: Flying Low & Passing Through

kell 11:00 - 14:00

Kategooria:  Kõik Töötoad

28Nov2020
29Nov2020

töötuba: ÜKSLOOM

kell 11:00 - 14:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

21Nov2020

Töötuba: Lugeda liikumist kui teksti, kui luulet?

kell 17:00 - 19:00

Kategooria:  Kõik Töötoad

06Nov2020
14Nov2020
17Oct2020
21Nov2020

Uurimuslikud kohtumised: DRAMATURGIA VÕIMALUSED JA VÕIMATUSED TANTSUKUNSTIS

kell 11:00 - 16:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

15Oct2020
03Dec2020

s ω m a: liikumise laboratoorium

Kategooria:  Kõik Töötoad

11Oct2020
15May2021

Residentuuri jagamine: VAIKUSE VAATLEMINE

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

18Sep2020
20Sep2020

Töötuba: Svetlana Grigorjeva

kell 10:00 - 16:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

12Sep2020

residentuuri INTENSIIV

kell 11:00 - 17:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

11Sep2020
04Dec2020

Töötuba: PERFORMANCE | MEDITATSIOON

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

08Sep2020
10Dec2020

LiikumisSESOON

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON TantsuRUUM

28Aug2020

residentuuri INTENSIIV

kell 11:00 - 17:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

24Aug2020

Töötuba: Pääsu-Liis Kens

kell 18:30 - 20:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

21Aug2020

Töötuba: Pääsu-Liis Kens

kell 18:30 - 20:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

22Feb2020
23Feb2020

Vahelüli

Kategooria:  Kõik Töötoad

20Jan2020
22Jan2020

Töötuba: Jarkko Mandelin & Anni Koskinen

Põrandatehnika + partnerlus + repertuaar

kell 9.30 - 15.30

Kategooria:  Kõik Töötoad

12Jan2020

Kontaktjämm

kell 18:00 - 21:00

Kategooria:  Kõik Kontaktjämm

13Dec2019

LiikumisSESOON - Maria Uppin

Aga äkki

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

12Dec2019

LiikumisSESOON - Maria Uppin

Aga äkki

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

11Dec2019

LiikumisSESOON - Maria Uppin

Aga äkki

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

10Dec2019

LiikumisSESOON - Maria Uppin

Aga äkki

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

09Dec2019

LiikumisSESOON - Maria Uppin

Aga äkki

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

30Nov2019
01Dec2019

Töötuba: Karl Saks

BLOODY MIND ENTERING

kell 12:00 - 16:00

Kategooria:  Kõik Töötoad

15Nov2019

liikumisSESOON - Kaisa Kattai

IMPRO-KOREO-IMPRO

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

14Nov2019

liikumisSESOON - Kaisa Kattai

IMPRO-KOREO-IMPRO

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

13Nov2019

liikumisSESOON - Kaisa Kattai

IMPRO-KOREO-IMPRO

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

12Nov2019

liikumisSESOON - Kaisa Kattai

IMPRO-KOREO-IMPRO

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

11Nov2019

liikumisSESOON - Kaisa Kattai

IMPRO-KOREO-IMPRO

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

04Nov2019
09Sep2019

Töötuba: Joe Moran (UK)

ON THE HABIT OF BEING OURSELVES

Kategooria:  Kõik Töötoad

27Oct2019

Kontaktjämm

kell 18:00 - 21:00

Kategooria:  Kõik Kontaktjämm

26Oct2019
27Oct2019

Kaasaegse tantsu töötuba

kell 10:00 - 13:00

Kategooria:  Kõik Töötoad

13Oct2019

LiikumisSESOON - Sylvia Köster

WHAT ABOUT _ _?

kell 11:00 - 13:00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

12Oct2019

LiikumisSESOON - Sylvia Köster

WHAT ABOUT _ _?

kell 11:00 - 13:00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

11Oct2019

LiikumisSESOON - Sylvia Köster

WHAT ABOUT _ _?

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

10Oct2019

LiikumisSESOON - Sylvia Köster

WHAT ABOUT _ _?

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

09Oct2019

LiikumisSESOON - Sylvia Köster

WHAT ABOUT _ _?

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

22Sep2019

Kontaktjämm

kell 18:00 - 21:00

Kategooria:  Kõik Kontaktjämm

19Sep2019

LiikumisSESOON - Eline Selgis

kell 19:00 - 20:30

Kadrioru pargis

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

17Sep2019

LiikumisSESOON - Eline Selgis

kell 19:00 - 20:30

Hirvepargis

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

12Sep2019

LiikumisSESOON - Eline Selgis

kell 19:00 - 20:30

Valgevase pargis

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

10Sep2019

LiikumisSESOON - Eline Selgis

kell 19:00 - 20:30

plaadipoes Plastik, Kopli 70a

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

05Sep2019

LiikumisSESOON - Eline Selgis

kell 19:00 - 20:30

Kalamaja kalmistupargis

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

03Sep2019

LiikumisSESOON - Eline Selgis

kell 19:00 - 20:30

Poolamäe pargis

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

30Aug2019
31Aug2019
30May2019
02Jun2019

Töötuba: Yumiko Yoshioka

Kajav Keha: Buto ja orgaaniline liikumine

kell 10:00 - 16:00

Kategooria:  Töötoad

09May2019
11May2019

Töötuba: Maud Blandel

Meelelahutuse kõla kui koreograafiline loomemeetod

kell 12:00 - 16:00

Kategooria:  Kõik Töötoad

05May2019

A GOOD RUN

Eesti Tantsuagentuuri teatrisaal

kell 19.00 - 19.45

Hobujaama 12, Tallinn

Kategooria:  tantsulavastused

04May2019

A GOOD RUN

Eesti Tantsuagentuuri teatrisaal

kell 19.00 - 19.45

Hobujaama 12, Tallinn

Kategooria:  tantsulavastused

23Apr2019

A GOOD RUN

Viljandi Tantsunädalal

kell 16.30 - 17.15

Viljandi Spordikeskus (Vaksali tn.4)

Kategooria:  tantsulavastused

18Apr2019

LiikumisSESOON

Tantsu kui treeningu ja loomingu piirimail

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  liikumisSESOON

11Apr2019

LiikumisSESOON

Tantsu kui treeningu ja loomingu piirimail

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  liikumisSESOON

04Apr2019

LiikumisSESOON

Tantsu kui treeningu ja loomingu piirimail

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  liikumisSESOON

27Mar2019

LiikumisSESOON

Tantsu kui treeningu ja loomingu piirimail

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  liikumisSESOON

24Mar2019

Kontaktjämm

Kevad südames!

kell 15:00 - 18:00

Kategooria:  Kontaktjämm

20Mar2019

LiikumisSESOON

Tantsu kui treeningu ja loomingu piirimail

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  liikumisSESOON

13Mar2019

LiikumisSESOON

Tantsu kui treeningu ja loomingu piirimail

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  liikumisSESOON

06Mar2019

LiikumisSESOON

Tantsu kui treeningu ja loomingu piirimail

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  liikumisSESOON

25Feb2019
02Mar2019

Töötuba: Noa Zuk ja Ohad Fishof

Gaga tund & töötuba “FAKE FOLK”

Kategooria:  Töötoad

21Feb2019

LiikumisSESOON

Tantsu kui treeningu ja loomingu piirimail

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  liikumisSESOON

17Feb2019

Kontaktjämm

Sõpradele ja Sõpradega

kell 15:00 - 18:00

Kategooria:  Kontaktjämm

15Feb2019

LiikumisSESOON

Tantsu kui treeningu ja loomingu piirimail

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

08Feb2019

LiikumisSESOON

Tantsu kui treeningu ja loomingu piirimail

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  liikumisSESOON

01Feb2019

LiikumisSESOON

Tantsu kui treeningu ja loomingu piirimail

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  liikumisSESOON

26Jan2019
27Jan2019

Vahelüli

Kategooria:  Töötoad

25Jan2019

LiikumisSESOON

Tantsu kui treeningu ja loomingu piirimail

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  liikumisSESOON

20Jan2019

Kontaktjämm

Body 2019

kell 15:00 - 18:00

Kategooria:  Kontaktjämm

18Jan2019

LiikumisSESOON

Tantsu kui treeningu ja loomingu piirimail

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  liikumisSESOON

11Jan2019

LiikumisSESOON

Tantsu kui treeningu ja loomingu piirimail

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  liikumisSESOON

16Dec2018

Kontaktjämm

kell 15:00 - 18:00

Kategooria:  Kõik Kontaktjämm

24Nov2018

Susanna Leinonen

MEISTRIKLASS

kell 13:00 - 16:15

Kategooria:  Töötoad

19Nov2018
23Nov2018

Cristina Planas Leitão

Presence in (action)

kell 10:00 - 16:00

Kategooria:  Töötoad

18Nov2018

Kontaktjämm

kell 15:00 - 18:00

Kategooria:  Kõik Kontaktjämm

16Nov2018

liikumisSESOON

BODY WORK

kell 10:00 - 17:00

Kategooria:  liikumisSESOON

03Nov2018
04Nov2018

Benôit Lachambre

Suhestuvad ja liikuvad koreograafilised arhitektuurid

kell 11:00 - 17:00

Kategooria:  Töötoad

29Oct2018
31Oct2018

Mårten Spångberg

Looda parimat, valmistu halvimaks, saada kuradile see jama!

kell 10:00 - 16:00

Kategooria:  Töötoad

28Oct2018

Tantsulavastus Ainukordus

koreograafid Marie Pullerits ja Maria Uppin

kell 17:00

Ugala Teatri väike saal, Viljandi

Kategooria:  Etendustegevus tantsulavastused

26Oct2018

Tantsulavastus Ainukordus

koreograafid Marie Pullerits ja Maria Uppin

kell 19:00

Eesti Rahva Muuseumi teatrisaal, B-sissepääs Tartu

Kategooria:  Etendustegevus tantsulavastused

25Oct2018

Tantsulavastus Ainukordus

koreograafid Marie Pullerits ja Maria Uppin

kell 19:00

Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis

Kategooria:  Etendustegevus tantsulavastused

24Oct2018

Tantsulavastus Ainukordus

koreograafid Marie Pullerits ja Maria Uppin

kell 19:00

Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis

Kategooria:  Etendustegevus tantsulavastused

22Oct2018

Tantsulavastus Mahlad välja

koreograaf Julia Koneva

kell 19:00

Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis

Kategooria:  Etendustegevus tantsulavastused