31mai2024

Rännaklavastus: Pärimuse BFF (best friends forever)

kell 16:00

Kategooria:  etendus/showing Kõik TantsuRUUM

18mai2024

Töötuba: Mimmud, beibed ja surfamine pealiskaudsusel

kell 11:00 - 19:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

04mai2024
05mai2024

Töötuba // Ajaraiskamise ühiskulg

kell 13:00 - 17:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

20apr.2024
21apr.2024

Töötuba: Kompositsioonid ekraanikehaga

kell 11:00 - 15:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

10apr.2024

HollowBodyTM️ meetodi TÖÖTUBA // The Human Expression Dance Company

kell 15.00 - 16.30

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

18märts2024

FLAMENKO KURSUS TANTSUPROFESSIONAALIDELE

kell 11:30 - 13:30

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

16märts2024
22märts2024

TABLAO jätkukursus TantsuRUUMis

kell 10:00 - 21:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

04märts2024
09märts2024

Uurimuslik töötuba: Somaatiline kompositsioon ja kehapõhine film

kell 10 - 15

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

05veebr.2024
27mai2024

Kontaktimpro tunnid / Contact Improv drop-in classes

kell 19:30 - 21:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

27jaan.2024
28jaan.2024

VAHELÜLI: Ressurss (vaimne, inim-, keskkond, tehnoloogia)

kell 10:00 - 18:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

09jaan.2024
16mai2024

LiikumisSESOON

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON TantsuRUUM

01dets.2023
03dets.2023

Sidekoepulsoloogia meistriklass// Florence Augendre (FRA/BE)

kell 10:00 - 16:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

18nov.2023
19nov.2023

Töötuba: Ruumid, mida loome // Valeria Januškevitš

kell 11:00 - 15:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

25okt.2023

FLAMENKO KURSUS TANTSUPROFESSIONAALIDELE

kell 11:00 - 13:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

07okt.2023
28okt.2023

TABLAO kursus TantsuRUUMis

kell 14:30 - 13:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

18sept.2023
06dets.2023

Kontaktimpro baaskursus 2023 TantsuRUUMis

kell 19:30 - 21:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

13sept.2023
14sept.2023

Töötuba: liikumise ja aja uurimine / Maher Shawamreh (PAL)

kell 12:30 - 15:30

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

24aug.2023
25aug.2023

Töötuba "Ühine ekspertiis, kohalik fiktsioon"

kell 11:00 - 14:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

28mai2023

Ühistantsimine: Passing Through

kell 12:30 - 16:30

Kategooria:  Kõik Töötoad

25mai2023
28mai2023

BodyCartography projekt: Vastupanu väljasuremisele

Kategooria:  etendus/showing Kõik

07mai2023

Töötuba: Keha kui kanal

kell 11:00 - 19:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

06mai2023

Töötuba: Ruumid, mida loome

kell 10:30 - 18:30

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

08apr.2023
09apr.2023

Töötuba: Spontaanse keha otsingul risoomses maailmas

kell 12:00 - 16:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

09veebr.2023
25mai2023

KONTAKTIMPRO baaskursus

kell 20:00 - 21.30

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

08veebr.2023
31mai2023

Jagatud ruum (tantsu)kunstnikele igal kolmapäeval kell 9.00-11.00

kell 9.00 - 11.00

Kategooria:  Ateljee Kõik TantsuRUUM

28jaan.2023
29jaan.2023

VAHELÜLI 2023

kell 11:00 - 18:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

10jaan.2023
16mai2023

LiikumisSESOON iga teisipäeva õhtul ja neljapäeva hommikul

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON TantsuRUUM

11dets.2022
28mai2023

Kontaktimpro + elav muusika / jämm-töötoad edasijõudnutele

kell 13:00 - 16:00

Kategooria:  Kõik Kontaktjämm TantsuRUUM

02okt.2022
20nov.2022

Improvisatsiooni praktika (juhendaja: Indrek Kornel)

kell 17:00 - 20:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

12sept.2022
28nov.2022

KONTAKTIMPRO baaskursus

kell 19:30 - 21:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

11juuni2022

Töötuba: Unistuste päevik // Greta Liht

kell 15:00 - 17:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

03juuni2022
04juuni2022

Töötuba: R-U—U—M // Laura Kvelstein

kell 11 - 15

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

02apr.2022
03apr.2022
25märts2022
30märts2022

Töötuba: Dance & Draw// Hanna Junti

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

19märts2022

Uurimuslikud kohtumised: FILM JA RÜTM// 19.03 Veiko Õunpuu

kell 11:00 - 15:00

Kategooria:  ETA üld Kõik TantsuRUUM Töötoad

12veebr.2022
14mai2022

Töötuba: Variantide ruum// Sofia Kruusamägi

kell 16:00 - 18:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM

22jaan.2022

Uurimuslikud kohtumised: KOREOGRAAFIA SÕNATEATRIS// 22.01 Hanna Junti

kell 11:00 - 15:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

19dets.2021

Töötuba: Vabastuse ja massaaži paarispraktika

kell 12:00 - 14:30

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

11dets.2021

Töötuba ja etendus: VAIKUSSE VAADATES

kell 18:30 - 21:00

Kategooria:  ETA üld Kõik TantsuRUUM Töötoad

20nov.2021
20nov.2021

Uurimuslikud kohtumised: KOREOGRAAFIA VÄLJAD// 20.11 Jüri Nael

kell 11:00 - 15:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

02okt.2021
03okt.2021

Töötuba: Sonja Jokiniemi // Weaving Meaning //

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

25sept.2021
26sept.2021

TantsuRUUMi hooaja alguse loomelabor: Jette Loona Hermanis & Johhan Rosenberg

kell 13:00 - 19:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

14aug.2021
15aug.2021

TantsuRUUMi hooaja alguse töötuba: Maija Hirvanen

kell 10:00 - 13:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

20juuni2021
19juuni2021

PÄEV RESIDENT PÄÄSUGA // Festival reSIDEntuur residenTUUR

kell 18:00 - 20:30

Kategooria:  Kõik Töötoad

18juuni2021
17juuni2021
17juuni2021

PÄEV RESIDENT TATJANAGA töötuba // Festival reSIDEntuur residenTUUR

kell 11:00 - 14:00

Kategooria:  Kõik Töötoad

05juuni2021
06juuni2021

Töötuba: LOOME²

kell 11:00 - 17:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

31mai2021
10juuni2021

Töötuba: PÕRANDATEHNIKAST JA LIIKUMISE KUNSTIST

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

24mai2021
28mai2021

Töötuba: Lugeda liikumist kui luulelist teksti?

kell 18:00 - 20:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM

22märts2021
26märts2021

KEHA MITTETEADLIKUSE LABOR, Mari Mägi

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

13märts2021
08mai2021

Uurimuslikud kohtumised: DRAMATURGIA VÕIMALUSED JA VÕIMATUSED TANTSUKUNSTIS

kell 11:00 - 14:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

02veebr.2021
27mai2021

LiikumisSESOON

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON TantsuRUUM

05dets.2020
06dets.2020

Töötuba: Flying Low & Passing Through

kell 11:00 - 14:00

Kategooria:  Kõik Töötoad

28nov.2020
29nov.2020

töötuba: ÜKSLOOM

kell 11:00 - 14:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

21nov.2020

Töötuba: Lugeda liikumist kui teksti, kui luulet?

kell 17:00 - 19:00

Kategooria:  Kõik Töötoad

06nov.2020
14nov.2020
17okt.2020
21nov.2020

Uurimuslikud kohtumised: DRAMATURGIA VÕIMALUSED JA VÕIMATUSED TANTSUKUNSTIS

kell 11:00 - 16:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

15okt.2020
03dets.2020

s ω m a: liikumise laboratoorium

Kategooria:  Kõik Töötoad

11okt.2020
15mai2021

Residentuuri jagamine: VAIKUSE VAATLEMINE

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

18sept.2020
20sept.2020

Töötuba: Svetlana Grigorjeva

kell 10:00 - 16:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

12sept.2020

residentuuri INTENSIIV

kell 11:00 - 17:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

11sept.2020
04dets.2020

Töötuba: PERFORMANCE | MEDITATSIOON

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

08sept.2020
10dets.2020

LiikumisSESOON

kell 10:00 - 11:30

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON TantsuRUUM

28aug.2020

residentuuri INTENSIIV

kell 11:00 - 17:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

24aug.2020

Töötuba: Pääsu-Liis Kens

kell 18:30 - 20:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

21aug.2020

Töötuba: Pääsu-Liis Kens

kell 18:30 - 20:00

Kategooria:  Kõik TantsuRUUM Töötoad

22veebr.2020
23veebr.2020

Vahelüli

Kategooria:  Kõik Töötoad

20jaan.2020
22jaan.2020

Töötuba: Jarkko Mandelin & Anni Koskinen

Põrandatehnika + partnerlus + repertuaar

kell 9.30 - 15.30

Kategooria:  Kõik Töötoad

12jaan.2020

Kontaktjämm

kell 18:00 - 21:00

Kategooria:  Kõik Kontaktjämm

13dets.2019

LiikumisSESOON - Maria Uppin

Aga äkki

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

12dets.2019

LiikumisSESOON - Maria Uppin

Aga äkki

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

11dets.2019

LiikumisSESOON - Maria Uppin

Aga äkki

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

10dets.2019

LiikumisSESOON - Maria Uppin

Aga äkki

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

09dets.2019

LiikumisSESOON - Maria Uppin

Aga äkki

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

30nov.2019
01dets.2019

Töötuba: Karl Saks

BLOODY MIND ENTERING

kell 12:00 - 16:00

Kategooria:  Kõik Töötoad

15nov.2019

liikumisSESOON - Kaisa Kattai

IMPRO-KOREO-IMPRO

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

14nov.2019

liikumisSESOON - Kaisa Kattai

IMPRO-KOREO-IMPRO

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

13nov.2019

liikumisSESOON - Kaisa Kattai

IMPRO-KOREO-IMPRO

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

12nov.2019

liikumisSESOON - Kaisa Kattai

IMPRO-KOREO-IMPRO

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

11nov.2019

liikumisSESOON - Kaisa Kattai

IMPRO-KOREO-IMPRO

kell 10.00 - 12.00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

04nov.2019
09sept.2019

Töötuba: Joe Moran (UK)

ON THE HABIT OF BEING OURSELVES

Kategooria:  Kõik Töötoad

27okt.2019

Kontaktjämm

kell 18:00 - 21:00

Kategooria:  Kõik Kontaktjämm

26okt.2019
27okt.2019

Kaasaegse tantsu töötuba

kell 10:00 - 13:00

Kategooria:  Kõik Töötoad

13okt.2019

LiikumisSESOON - Sylvia Köster

WHAT ABOUT _ _?

kell 11:00 - 13:00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

12okt.2019

LiikumisSESOON - Sylvia Köster

WHAT ABOUT _ _?

kell 11:00 - 13:00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

11okt.2019

LiikumisSESOON - Sylvia Köster

WHAT ABOUT _ _?

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

10okt.2019

LiikumisSESOON - Sylvia Köster

WHAT ABOUT _ _?

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

09okt.2019

LiikumisSESOON - Sylvia Köster

WHAT ABOUT _ _?

kell 10:00 - 12:00

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

22sept.2019

Kontaktjämm

kell 18:00 - 21:00

Kategooria:  Kõik Kontaktjämm

19sept.2019

LiikumisSESOON - Eline Selgis

kell 19:00 - 20:30

Kadrioru pargis

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

17sept.2019

LiikumisSESOON - Eline Selgis

kell 19:00 - 20:30

Hirvepargis

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON

12sept.2019

LiikumisSESOON - Eline Selgis

kell 19:00 - 20:30

Valgevase pargis

Kategooria:  Kõik liikumisSESOON